תפריט
תפריט

שילוב קבלן בניין בהשקעות נדלן

 ניצול הפוטנציאל הגלובאלי על ידי שיפוץ הנכס עם קבלן בניין

שוק הנדל"ן מראה יציבות ומהווה קרקע בטוחה להשקעה לאורך שנים ארוכות, כאשר גם תנודות הקיימות בו אינן מהוות כל איום על המשקיעים – הסיבה לכך טמונה בחוק הבסיסי ביותר בכלכלה הלא הוא ביקוש והיצע. בעוד שאוכלוסיית העולם כולו והצורך בנכסי נדל"ן הולך וגובר, כמות הקרקעות עליהן ניתן לבנות נכסים כאלו בעינה עומדת.

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

בניגוד להשקעות בניירות ערך הנחשבות למסוכנות והשקעות בנקאיות אשר מניבות רווחיות נמוכה במיוחד, השקעה בנדל"ן מצריכה סבלנות, מחקר וידע ותזמון מתאים הן ברכישה והן במכירת הנכס. זיהוי פוטנציאל עתידי של מקום זה שם המשחק, תוך ניתוח פרמטרים של איכות החינוך, פיתוח עסקי ותעסוקתי, תשתיות, נגישות, תיירות ועוד. לצורך העניין עיר פריפריה חסרת נגישות למרכז תזכה להעלאה של ערך נכסי הנדל"ן שלה כבר עם ההצהרה על תכנון מסילת רכבת למקום, נתיב נוסף של כביש חוצה ישראל או תכנון הקמה של אוניברסיטה. מאלה ניתן להבין שהשקעות בכלל והשקעות בנדל"ן בפרט אינם בהכרח עניין כלכלי כי אם עניין חברתי וסוציולוגי.  

השקעה בנדל"ן יכולה להניב רווחים בשני ערוצים:

השכרת הנכס לכיסוי ההשקעה ולצורכי רווחיות – השכרת הנכס  לאחר שיפוץ מקיף יכולה להתבצע באופן ישיר או באמצעות חברת ניהול נכסים, ומבטיחה הכנסה לבעליו הכנסה קבועה בזמן שבין הקניה למכירה, במידה וזו מיועדת להתקיים.

מכירת הנכס במחיר גבוה ממחיר הרכישה -בדרך כלל לאחר שיפוץ כללי לא מסיבי לנכס בין אם על סמך פעולות השבחה ובין אם באמצעות ניהול תזמון וזיהוי הזדמנויות בשוק הנדל"ן.

השקעה מעבר לים בליוווי קבלן

למרות ההיכרות עם התועלות הרבות שבשוק הנדל"ן וההשקעה בו, משקיעים ישראלים רבים מגבילים את עצמם להשקעות בתחום הלוקאלי ובמדינת ישראל בלבד, וחוששים להרחיב את היריעה ולבחון הזדמנויות להשקעה מעבר לים. דווקא מדינות הים התיכון הקרובות לישראל מציעות מספר הזדמנויות להשקעה, אשר באמצעות בחינה נכונה והיכרות עם הפוטנציאל המקומי, עשויות לספק אחוזי תשואה גבוהים הרבה יותר מן הנדל"ן המקומי היקר בשל עלויות הבניה היקרות לקבלני הבניין בישראל.

החשש מפני השקעה במדינה זרה הוא טבעי ובכל מקרה לא נכון להיכנס להרפתקה מסוג זה ללא מחקר מעמיק הנוגע לחוקי המיסוי המקומיים, וחסר היכרות עם הקבלנים הבונים במדינה הזרה שלא כמו ההיכרות עם קבלן בניין הישראלי  בחינת אזור ההשקעה על פי פרמטרים של תעסוקה, מסחר ותיירות והיכרות מעמיקה עם הצרכים המקומיים. על מנת לזכות בכל הללו ניתן לצאת למסע למידה, לרכוש קורסים יקרים ואף לטוס מספר פעמים למקומות המיועדים בכדי לבחון את הנכסים ולהיוועץ באנשי המקצוע המקומיים. דרך קלה יותר היא לשכור את שירותיה של חברה ישראלית העוסקת בבניה  ובהשקעות נדל"ן בינלאומיות ולשאוב מן הניסיון והידע שהיא מספקת, לצד הליווי המקצועי .

בין המדינות המציעות השקעת נדל"ן בעלת פוטנציאל רווחיות גבוה מובילה יוון, אשר מחירי הנכסים בה עדיין מושפעים מן המשבר הכלכלי שחוותה, אולם סימני ההתאוששות כבר נמצאים לאורך זמן. נכסים בעלות נמוכה באזורי תיירות בולטים ובשכונות מגורים ומסחר מושכים אליהם את המשקיעים אשר זוכים לתשואות גבוהות בזמן קצר – כאן למשל תוכלו למצוא דירות למכירה ולהשקעה ביוון.

שילוב קבלן בניין בהשקעות נדלן

More to explorer

תכנון ובנייה של חדר נקי

עולם הבנייה הוא כיום תחום תעשייה משוכלל ביותר עם מגוון התמחויות גדול. אפילו היבט בסיסי פשוט לכאורה כמו "בטון", הוא תחום מומחיות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

1-700-70-90-30