פרויקט תמא 38 – הדרך להבטיח התחדשות עירונית

  • ראשי
  • בלוג
  • פרויקט תמא 38 – הדרך להבטיח התחדשות עירונית
פרויקט תמא 38 – הדרך להבטיח התחדשות עירונית

כאשר אומרים לאדם מן היישוב את המשפט פרויקט תמא 38 הוא ישר חושב על שני דברים. ראשית אותו אדם חושב על הגנה מפני רעידות אדמה ושנית אותו אדם חושב על הגנה מפני איום הטילים וזאת עקב תוספת הממ"דים אשר מתווספים לבניינים אשר נבנים במסגרת תמא 38. אנחנו לא מתכחשים לכך ששני הדברים הללו עומדים בלב הפרויקטים של תמא 38 אך אנחנו רוצים להצביע על כך כי הפרויקט עומד על צלע שלישית ולא פחות חשובה. אתם צריכים להבין כי פרויקט של תמא 38 מחזיק ביתרונות עצומים גם מבחינת המרחב האורבני שבו הוא מצוי. תודות לפרויקטים של תמא 38 המרחב העירוני נראה אחרת לגמרי ואנו יכולים לחיות את חיינו בצורה הרבה יותר טובה ואיכותית מכל מה שהכרנו בעבר ועל כך יש לתת את הדעת.

פרויקט תמא 38 – תכנון המפתח לפרויקט מוצלח

אם תלכו לרחובות תל אביב או רמת גן אתם בטח תראו פרויקט של תמא 38 שהינו מוצלח מאוד מכל הבחינות ולצדו פרויקט הרבה פחות מוצלח הפוגע במרקם העירוני ואשר ניתן בעין לא מקצועית לאתר בו כשלים רבים לא כל שכן אם יבדוק אותו מומחה. אז מה ההבדל בין פרויקט מוצלח ובין פרויקט ברמה ירודה? אם כן אתם צריכים להבין כי פרויקט מוצלח של תמא 38 תלוי במידה עצומה בתכנון הבניין. ככל שהתכנון של הבניין יהיה יותר טוב, יותר מותאם למרחב כך הפרויקט יהיה יותר מוצלח ואת זאת חשוב מאוד לזכור אם אתם גרים בבניין ישן המיועד לשיפוץ או בנייה במסגרת תמא 38.

פרויקט תמא 38 – בחרו אדריכל אשר יש לו ניסיון בתמא

אז כיצד נבטיח תכנון ברמה גבוהה  של פרויקט תמא 38? מה אנחנו צריכים לעשות בכדי לוודא זאת? אם כן ללא ספק אתם צריכים לשים דגש עצום על האדריכל שיבצע את התכנון של הבניין. ניתן לומר בלב שלם שככל שהאדריכל יהיה יותר טוב כך הפרויקט יתבצע בצורה הטובה ביותר וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון. על רקע זה אנחנו רוצים להמליץ לכם לבחור אדריכל אשר יש לו ניסיון בתמא ואשר תיכנן כבר פרויקטים כאלו בעבר וכך להבטיח כי גם את הפרויקט שלכם הוא יתכנן בצורה היפה ביותר שיש והטובה ביותר שיש.

פרויקט תמא 38 – וודאו כי התכנון של הדירה עונה על צרכי הדיירים

אם אתם רוצים להבטיח פרויקט תמא 38 איכותי אשר ישרת אתכם בצורה מיטבית במשך שנים ארוכות אנחנו ממליצים לכם להבטיח התכנון הפנימי של הדירה ולא רק התכנון החיצוני של הדירה יהיה ברמה גבוהה. כך תבטיחו כי העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר ותשרת אתכם בצורה האיכותית ביותר שיש לאורך שנים ארוכות.

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד