יזמי תמא 38 – מה הם מרוויחים מן הפרויקט?

תמא 38 תל אביב – מדוע בעיר זה יש הכי הרבה פרויקטים של תמא 38?

תחת כל עץ רענן אנחנו שומעים את המשפט תמא 38, אך נראה כי על אף הפופולריות של השימוש במשפט זה הציבור הרחב אינו מבין את המשמעויות של הפרויקט הזה ואינו לוקח אותו בחשבון. אם כן מה המשמעות של הפרויקט הזה? ומה אנחנו צריכים להבין לגביו? אולי הדבר החשוב ביותר שיש לתת עליו את הדעת הוא השאלה מדוע יזמי תמא 38 בכלל מתניעים את הפרויקט הזה ומדוע משתלם להם לעשותו? אם כן אתם צריכים להבין כי היזמים של תמא 38 מרוויחים המון מן הפרויקט זה וזאת עקב הסיבה שהם מקבלים עוד שתיים עד שתיים וחצי קומות שהם יכולים למכור וזה באזורי הביקוש מסתכם בכמה מיליוני שקלים וזה מסיבר מדוע יש כל כך הרבה יזמים בשוק.

יזמי תמא 38 – אל תחתמו על הסכם עם יזם מבלי לקבל ייעוץ משפטי

עליכם להבין כי הן ליזמים והן לדיירים יש אינטרס משותף שהוא לבנות את הבניין או לשפצו, יזמי תמא 38 מרוויחים את הקומות הנוספות והדיירים מקבלים דירות חדשות או משופצות. אך אתם חייבים להבין כי לא תמיד האינטרסים של היזם ושל הדיירים עולים בקנה אחד ופעמים רבות היזם ירצה לקצת לדוגמא את גודל הדירה של הדיירים או לבצע שינויים אחרים שלא יטיבו עם הדיירים. על רקע זה אנחנו רוצים להדגיש בפניכם עד כמה זה חשוב שתפנו אל ייעוץ משפטי אשר ילווה אתכם בכל ההליך ואשר יבטיח כי תקבלו את המגיע לכם מן היזם ושהזכויות שלכם תישמרנה במלואן.

יזמי תמא 38 – שימו לב מי הקבלן שבוחר היזם

פעמים רבות כאשר דיירים מתלבטים האם לצאת אל הדרך עם פרויקט של תמא 38 הם שמים דגש עצום על בחירת היזם המתאים. אנחנו לא אומרים לכם כי אין משמעות לשאלה איזה יזמי תמא 38 תבחרו אך אנחנו רוצים להדגיש כי זהו לא הנושא היחיד שאתם צריכים לתת עליו את הדעת. לצד זאת אתם צריכים לשים דגש עצום על הקבלן אשר יבנה את הפרויקט של התמא. בכדי להבטיח כי לא תחולנה תקלות בבניין, כי הבנייה תתבצע במהירות ועל הצד הטוב ביותר ובכדי להבטיח כי הבניין יהיה בטוח אתם חייבים לשים דגש עצום על הקבלן שבו אתם בוחרים.

יזמי תמא 38 – כיצד אבטיח כי הקבלן יהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש?

אז כיצד נבטיח כי נבחר יזמי תמא 38 שיבחרו קבלנים ברמה גבוהה? אם כן אתם חייבים להבין כי אתם צריכים לבחור יזמים אשר יש להם ניסיון רב בפרויקטים של תמא 38. ככל שהיזמים יותר מנוסים כך סביר להניח כי הם יבצעו עבודה יותר טובה ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת לפני שאתם בוחרים ביזם כלשהו.

 

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד