שיפוץ בניין חיצוני מחיר

שיפוץ בניין חיצוני מחיר

מחיר שיפוץ הבניין מורכב ממרכיבים רבים ואין כלל אצבע בשיפוץ בניין חיצוני ,  כמו שאי אפשר לענות על השאלה כמה עולה אוטו מכיוון ויש דגמי מכוניות מגוונים כך גם בעניין שיפוץ חיצוני לבניין משותף. ישנם מפרטי שיפוץ רבים ומגוונים ולכל בניין מתאים אופי שיפוץ אחר .

משתנים משפיעים על סוג השיפוץ בניין חיצוני ומחירו :                                                                                      

  • מצבו ההנדסי של הבניין – ככל שמצבו חמור יותר נדרש שיקום בטונים וטיפול בסדקים רב יותר. לעתים בניינים אף נדרשים לעבות את העמודים בתחתית המבנה בכדי לוודא  יציבות. 
  • יציבות המבנה  – משפיע על שיפוץ בניין חיצוני מחיר.
  • מספר הדיירים בבניין- ככל שישנם יותר דיירים בבניין מחיר העלות היחסית של כל דייר נמוכה יותר. גם מספר הדירות בקומה -ככל שיש פחות דירות בקומה עלות השיפוץ גבוה יותר. 
  •  הנהנה מיותר כיווני אויר משלם יותר מכיוון שלביתו שטח קירות חוץ גדול יותר.

 

שיפוץ בניין חיצוני מחיר משתנה בהתאם לסוג הבניין

  • באם בכוונת הדיירים לבצע קבלן שיפוצים בצפון  טיפול השומר על המצב הקיים או הדיירים מעוניינים לשדרג לחומר גמר איכותי יותר המתאים לתנאי האקלים הישראלי.

  • בשיפוץ בניין חיצוני המחיר מושפע מהאזורים בהם מטפלים . האם מטפלים גם במקלט? בחדר הזבל?  בחניה? האם מטפלים בקווי הביוב ?מעלית וכו'…

  • מחיר שיפוץ בניין חיצוני מושפע גם מדרכי הגישה לבניין .בערים כמו חיפה למשל ,ישנם מבנים הנמצאים עמוק בתוך הוואדי ודרכי הגישה  אליהם חסומות. ישנן עלויות שיפוץ נוספות מעבר לעלות ישירה של השיפוץ.

  • שיפוץ בניין חיצוני מחיר-  לדוגמה, בעת ביצוע שיפוץ בניין בלב תל אביב כאשר ,יש צורך בחסימת כבישים בכל פריקת סחורה ונדרש תיאום עם הרשויות ,המחיר עולה .

  • שיפוץ בניין חיצוני  – מושפע  גם באם נדרש לקבל היתר בניה לשיפוץ בניין בעיר בה נמצא הבניין.

 

שיפוץ בניין חיצוני מחיר
שיפוץ מבנים מחיר
  • סוג הגימור בבניין  משפיע על מחיר שיפוץ בניין חיצוני :

שפריץ של פעם? חיפוי שיש  / פסיפס / קרמיקה / מרמרינה / עץ / טייח רגיל?

 

אופי השיפוץ המבוקש על ידי הדיירים?שיפוץ בניין חיצוני מחיר

ככל שנצמדים לאותם חומרי הגמר הקיימים כיום בבניין ולא משנים חומרי גמר , מחיר השיפוץ יהיה נמוך יותר ולהפך באם בניין בעל גימור של טייח יבקש לעבור לגימור חיפוי שיש.

מחירי שיפוץ מבנים נעים בין 12,000 ש"ח לשיפוץ כללי הכולל חיזוק וטיפול הנדסי ועד ל  – 70,000 ש"ח לדייר, בבניין בו מעוניינים לשנות את חומר הגמר לשיש יוקרתי או חיפוי אלומיניום.

עלויות נוספות שיש לקחת בחשבון בעת ביצוע שיפוץ חיצוני לבניין: 

 עו"ד – עלויות עורך דין להתקשרות בחוזה מחייב מול קבלן רשום המתמחה בשיפוץ מבנים . ליווי משפטי הנו מרכיב חשוב בתהליך שיפוץ חיצוני למבנים . מחיר העורך דין משתנה בהתאם למספר הדיירים ומורכבות השיפוץ.  עלות עורך דין לשיפוץ בניין חיצוני הנו בסביבות 10,000 ש"ח. חשוב לבחור בעורך דין מקצועי ואמין המנוסה בתחום הבניה בכלל ובשיפוץ מבנים בפרט.שיפוץ מבנים

מפקח בניה – מפקח הבניה אחראי על טיב ואיכות העבודה .מחיר המפקח לחודש הנו סביבות 5,000 ש"ח . המפקח מקפיד על העבודה ומבקר באתר לפחות פעמיים שלוש בשבוע ,רושם הערות  בפנקס העבודה ומדריך את עובדי הקבלן כיצד ליישם את החומרים ולבצע את העבודה.

פנו עוד היום לקבוצת עידן לקבלת הצעת מחיר לשיפוץ המבנה שלכם שיפוץ בניין חיצוני מחיר הוגן ואיכות מעולה.

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד