• 1700-70-90-30
 • office@idangroup.co.il
 • ראשון עד חמישי 9:00 - 17:30
תפריט

שיפוץ בניין חיצוני מחיר

פנו עוד היום לקבוצת עידן לקבלת הצעת מחיר לשיפוץ המבנה שלכם שיפוץ בניין חיצוני מחיר הוגן ואיכות מעולה.

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

שיפוץ בניין חיצוני

בניינים רבים בישראל נדרשים לבצע שיפוץ בניין  חיצוני בכדי לשקם את הבטונים הפגומים הדורשים הליך תיקון ושיקום.

בכדי שהשיפוץ יהיה מוצלח ואיכותי מוטב לבצעו  על ידי חברה קבלנית מקצועית ומנוסה בשיפוץ ושיקום מבנים.  נדרשת מיומנות וניסיון בשיקום מבנים. לא כל קבלן בניין יודע כיצד לבצע שיקום מבנים. כמו כן , נדרש ניסיון בביצוע עבודות בניה בסביבת מגורים מאוכלסת ,שכן נדרשת הקפדה יתרה על עניין הבטיחות והביטוחים מכיוון והשיפוץ נע בסביבת מגורים בה ישנם עוברים ושבים העלולים חלילה להיפגע כתוצאה מעבודה רשלנית ולא בטיחותית. מה שניתן לעשות באתר בניה מרוחק ומגודר אסור לעשות בשיפוץ חיצוני למבנה.

שיפוץ בניין חיצוני
שיפוץ בניין חיצוני

שיפוץ בניין חיצוני שלבי ביצוע

שלב א'  – בשיפוץ בניין חיצוני,החלטת דיירים על ביצוע שיפוץ בניין חיצוני.

שלב ב' –  החלטה על סדר גודל של תקציב לשיפוץ הבניין.

שלב ג' –  קבלת הצעות מחיר לשיפוץ הבניין מחברות בניה המתמחות בתחום שיפוץ מבנים  ובדיקת רישיון קבלן בתוקף.

שלב ד ' – בחירת קבלן ומפקח המתמחה בליווי דיירים בשיפוץ בניין.

שלב ה' –  ביצוע עבודות הבניה והשיפוצים תוך הקפדה על תקנות הבניה .

שיפוץ בניין חיצוני  מי משלם?

בעלי הדירות הם אלה שמשלמים עבור השיפוץ. בסביבת מגורים בחתך סוציו -אקנומי נמוך לעתים משרד השיכון והמדינה מממנים את עלות השיפוץ וישנה קרן מיוחדת העוזרת לבניינים בסביבת מגורים מעין זו.

בעיריית תל אביב ישנו ארגון הנקרא עזרה ובצרון . ארגון זה מלווה וועד בתים המעוניינים לבצע שיפוץ מבנה וחידוש חזיתות המבנה. עזרה ובצרון מספקים לבניינים המעוניינים בשיפוץ ליווי החל משלב ביצוע כתב הכמויות לתמחור קבלנים. לחברה מחירון אשר הקבלנים המשתתפים במכרז ונמצאים במאגר הקבלנים של עזרה ובצרון נותנים אחוז הנחה על העבודה .

הקבלנים נכנסים למאגר הקבלנים לאחר שעברו סינון מוקפד ובדיקת יכולות ביצוע, ניסיון והיתכנות פיננסית.

בשלב הבא עזרה ובצרון מספקים לדיירים הלוואה ללא ריבית והצמדה אשר בדרך כלל מחולקת ל  – 60 תשלומים שווים אשר משולמים באמצעות הוראת קבע עליה חותם בעל הדירה.

שיפוץ בניין עזרה ובצרון, חלת והאגודה לתרבות הדיור

פעמים רבות סכום ההלוואה אינו מכסה את עלות השיפוץ והדיירים נדרשים לשלם את השלמת התשלום לקבלן.

לעזרה ובצרון מנגנון אישור תשלומים והם מעבירים את התשלום המגיע לקבלן לאחר אישור חשבון המפקח של הארגון. כך הדיירים למעשה לא צריכים להתעסק בכל עניין בקרת האיכות ושחרור כספים לקבלן .

במקרה בו קיימים דיירים סרבנים עזרה ובצרון משלם עבור דיירים סרבנים אלה את עלות השיפוץ ותובעת אותם בבית המשפט ומכריחה את הדיירים לשלם והשתתף במחיר השיפוץ החיצוני.

חלוקת התשלומים מבוצעת קבלן שיפוצים מומלץ לרוב בהתאם לגודל הדירה – ככל שהדירה גדולה יותר בעל הדירה ישלם יותר עבור השיפוץ בניין חיצוני.

קבוצת עידן מתמחה בשיפוץ בניינים  אנא פנו למשרדנו.

שיפוץ בניין חיצוני מחיר

מחיר שיפוץ הבניין מורכב ממרכיבים רבים ואין כלל אצבע בשיפוץ בניין חיצוני ,  כמו שאי אפשר לענות על השאלה כמה עולה אוטו מכיוון ויש דגמי מכוניות מגוונים כך גם בעניין שיפוץ חיצוני לבניין משותף. ישנם מפרטי שיפוץ רבים ומגוונים ולכל בניין מתאים אופי שיפוץ אחר .[sg_popup id=30]

משתנים משפיעים על סוג השיפוץ בניין חיצוני ומחירו :

 • מצבו ההנדסי של הבניין – ככל שמצבו חמור יותר נדרש שיקום בטונים וטיפול בסדקים רב יותר. לעתים בניינים אף נדרשים לעבות את העמודים בתחתית המבנה בכדי לוודא  יציבות.
 • יציבות המבנה  – משפיע על שיפוץ בניין חיצוני מחיר.
 • מספר הדיירים בבניין- ככל שישנם יותר דיירים בבניין מחיר העלות היחסית של כל דייר נמוכה יותר. גם מספר הדירות בקומה -ככל שיש פחות דירות בקומה עלות השיפוץ גבוה יותר.
 •  הנהנה מיותר כיווני אויר משלם יותר מכיוון שלביתו שטח קירות חוץ גדול יותר.

שיפוץ בניין חיצוני מחיר משתנה בהתאם לסוג הבניין

 • באם בכוונת הדיירים לבצע  טיפול השומר על המצב הקיים או הדיירים מעוניינים לשדרג לחומר גמר איכותי יותר המתאים לתנאי האקלים הישראלי.
 • בשיפוץ בניין חיצוני המחיר מושפע מהאזורים בהם מטפלים . האם מטפלים גם במקלט? בחדר הזבל?  בחניה? האם מטפלים בקווי הביוב ?מעלית וכו'…
 • מחיר שיפוץ בניין חיצוני מושפע גם מדרכי הגישה לבניין .בערים כמו חיפה למשל ,ישנם מבנים הנמצאים עמוק בתוך הוואדי ודרכי הגישה  אליהם חסומות. ישנן עלויות שיפוץ נוספות מעבר לעלות ישירה של השיפוץ.
 • שיפוץ בניין חיצוני מחיר-  לדוגמה, בעת ביצוע שיפוץ בניין בלב תל אביב כאשר ,יש צורך בחסימת כבישים בכל פריקת סחורה ונדרש תיאום עם הרשויות ,המחיר עולה .

שיפוץ חיצוני שיפוץ בניין חיצוני  – הדרך שלכם לשפר את מראה הבניין בקלות

הבית שלנו הוא הדבר החשוב ביותר בשבילנו ואין זה משנה אם אנחנו גרים בבית פרטי או בבניין. על רקע זה ברור מדוע ישראלים רבים עושים כל מאמץ בכדי לחיות בבית היפה ביותר והטוב ביותר שיש. ההבנה של אותם ישראלים היא כי בית יפה ישפר את איכות החיים שלהם במידה ניכרת ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת. איכות חיים היא דבר כמעט קדוש ויש לייחס לה חשיבות עצומה בהשפעתה על האושר שלנו. למעשה ניתן לומר די בוודאות כי ככל שאיכות החיים שלנו תהיה יותר גדולה כך אנחנו נהנה מאושר יותר גדול. על רקע זה ברור מדוע יש לבצע שיפוץ חיצוני בבית שלנו וזאת בכדי להבטיח כי הבית שלנו יהיה היפה ביותר שיש ויעניק לנו את חווית המגורים הטובה ביותר שאפשר לחשוב עליה.

שיפוץ חיצוני לבניין  – האם מדובר בהשקעה יקרה?

שיפוץ חיצוני משפר את המראה של הבית שלנו וזהו דבר בעל משמעות אדירה. על רקע זה ברור מדוע אנשים רבים שואלים ומתעניינים האם השיפוץ החיצוני יחייב אותם להשקעה כספית גדולה? כסף תמיד מהווה שיקול בהחלטות שלנו וכך גם כאשר אנחנו מדברים על שיפוצים. אם כן השאלה האם השיפוץ החיצוני מחייב השקעה כספית גדולה תלויה לחלוטין בכם. ניתן לבצע שיפוץ בזיל הזול וניתן לבצע שיפוץ בהשקעה כספית גדולה. אתם צריכים להחליט על התקציב שלכם ולקבוע כמה כסף תשקיעו בשיפוץ החיצוני. אין כל מניעה לעשות שיפוץ יפה מאוד בהשקעה כספית קטנה ואין גם כל מניעה לעשות זאת בהשקעה כספית גדולה ואת זאת אתם צריכים לזכור.

שיפוץ חיצוני – בחרו קבלן המתמחה בכך

אם אתם רוצים להבטיח כי השיפוץ חיצוני לבניין  יענה על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר שיש אתם צריכים לברור את הקבלן שלכם בתשומת לב. עליכם להבין כי שיפוץ חיצוני שונה משיפוץ פנימי בבית ועל כן יש לבחור קבלן אשר ביצע את העבודה הזאת פעמים רבות. אם הקבלן מתמחה בשיפוץ חיצוני אזי סביר להניח כי הוא יצליח לבצע את העבודה בצורה הרבה יותר טובה וסביר גם להניח כי העלות של העובדה תהיה יותר זולה וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון. כמובן שאף אחד לא מחייב אתכם לבחור קבלן המתמחה בשיפוץ חיצוני אך זוהי ההמלצה שלנו בשבילכם.

שיפוץ חיצוני – כיצד אדע כי הקבלן אכן מומחה בכך?

אז כיצד אדע האם הקבלן מתמחה בנושא של שיפוץ חיצוני, לאור חשיבות הנושא הרי שמדובר בשאלה חשובה ביותר.שיפוץ חיצוני לבניין  מה שאתם צריכים לעשות בכדי לברר זאת זה ללכת ולבחון פרויקטים קודמים של הקבלן. ברגע שתבחנו את הפרויקטים הללו תוכלו להיות בטוחים כי הקבלן אכן מתמחה בסוג זה של עבודה ותוכלו לבחור בו בלב שלם.

 • שיפוץ בניין חיצוני  – מושפע  גם באם נדרש לקבל היתר בניה לשיפוץ בניין בעיר בה נמצא הבניין.
שיפוץ בניין חיצוני מחיר
שיפוץ מבנים מחיר
 • סוג הגימור בבניין  משפיע על מחיר שיפוץ בניין חיצוני :

שפריץ של פעם? חיפוי שיש  / פסיפס / קרמיקה / מרמרינה / עץ / טייח רגיל?

אופי השיפוץ המבוקש על ידי הדיירים?שיפוץ בניין חיצוני מחיר

ככל שנצמדים לאותם חומרי הגמר הקיימים כיום בבניין ולא משנים חומרי גמר , מחיר השיפוץ יהיה נמוך יותר ולהפך באם בניין בעל גימור של טייח יבקש לעבור לגימור חיפוי שיש.

מחירי שיפוץ מבנים נעים בין 12,000 ש"ח לשיפוץ כללי הכולל חיזוק וטיפול הנדסי ועד ל  – 70,000 ש"ח לדייר, בבניין בו מעוניינים לשנות את חומר הגמר לשיש יוקרתי או חיפוי אלומיניום.

עלויות נוספות שיש לקחת בחשבון בעת ביצוע שיפוץ חיצוני לבניין:

עו"ד – עלויות עורך דין להתקשרות בחוזה מחייב מול קבלן רשום המתמחה בשיפוץ מבנים . ליווי משפטי הנו מרכיב חשוב בתהליך שיפוץ חיצוני למבנים . מחיר העורך דין משתנה בהתאם למספר הדיירים ומורכבות השיפוץ.  עלות עורך דין לשיפוץ בניין חיצוני הנו בסביבות 10,000 ש"ח. חשוב לבחור בעורך דין מקצועי ואמין המנוסה בתחום הבניה בכלל ובשיפוץ מבנים בפרט.שיפוץ מבנים

מפקח בניה – מפקח הבניה אחראי על טיב ואיכות העבודה .מחיר המפקח לחודש הנו סביבות 5,000 ש"ח . המפקח מקפיד על העבודה ומבקר באתר לפחות פעמיים שלוש בשבוע ,רושם הערות  בפנקס העבודה ומדריך את עובדי הקבלן כיצד ליישם את החומרים ולבצע את העבודה.

פנו עוד היום לקבוצת עידן לקבלת הצעת מחיר לשיפוץ המבנה שלכם שיפוץ בניין חיצוני מחיר הוגן ואיכות מעולה.

שתפו:

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל+
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב pinterest
פינטרסט
1-700-70-90-30