תפריט

פינוי בינוי

פינוי בינוי – המדריך המקיף ביותר ברחבי האינטרנט

בטח גם אתם נכנסתם לאינטרנט וחיפשתם אחר מידע מקיף בנושא של פינוי בינוי ולהפתעתם הרבה גילתם כי המידע הקיים באינטרנט הוא חסר, לקוי ולא עונה על הציפיות שלכם ומשאיר אתכם עם יותר שאלות מאשר תשובות. על רקע זה חשבנו כי יהיה זה נכון להביא את המידע המקיף ביותר בהקשר של פינוי בינוי וזאת בכדי לתת לכם מענה אמתי למחסור במידע בתחום זה ובכדי להבטיח כי תחשפו אל כלל המידע שאתם צריכים לקבל. אין ספק כי הפרויקטים של פינויים הם העתיד של עולם הנדל"ן הישראלי ואין ספק כי הם דרך נהדרת לצמצם אי שווין, לחלק הון לאוכלוסיות חלשות ולהבטיח כי שוק הנדל"ן בישראל יתגבר על הקשיים שמאפיינים אותו כיום ותוקעים מקלות בגלגלים שלו ושל הדיירים בכלל הארץ.

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:
פרוייקט פינוי בינוי בהרצליה
פרוייקט פינוי בינוי בהרצליה

מדוע פינוי בינוי צריך להיות האינטרס של המדינה?

אז מדוע פינוי בינוי הוא פרויקט כל חשוב? מדוע תחת כל עץ רענן אנחנו שומעים על עוד ועוד פרויקטים של פינוי בינוי אשר מאושרים? מהי הסיבה לכך? אם כן אין להתעלם מן העובדה כי פינוי בינוי הוא פרויקט הכרחי במציאות הנוכחית של מדינת ישראל. אי אפשר להתעלם מכך כי גוש דן וגם ירושלים הם אחד האזורים הצפופים ביותר בעולם וזאת גם אם ניקח אזורים קטנטנים כמו הונג קונג או סינגפור. על רקע זה ניתן לומר כי הפתרון הטוב ביותר לבעיית הצפיפות אלו הם פרויקטים של פינוי וזאת עקב העובדה כי הם מאפשרים לבנות על תא שטח קטן הרבה יותר יחידות דיור ואת זאת יש לקחת בחשבון.

פרויקט פינוי בינוי ככלי לצמצום פערים חברתיים

אך אם אנחנו מדברים על פרויקטים של פינוי בינוי אנחנו צריכים להתייחס לעובדה כי הערך שלהם הוא הרבה יותר גדול מאשר פתרון של בעיית הצפיפות אלא הם גם כלי מצוין לצמצם את הפערים האדירים בחברה הישראלית ולחיות בצורה הרבה יותר טובה ואיכותית. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי מי שלרוב הם הבעלים של הדירות הישנות המיועדות לפינוי ובנייה חדשה הם לרוב אוכלוסיות ממצב סוציו אקונומי נמוך ותעיד על כך העובדה שאם הם היו במצב כלכלי טוב סביר להניח כי הם כבר היו קונים דירה חדשה. לכן פרויקט של פינוי ובינוי הנותן להם דירה חדשה מצמצם בצורה אדירה את הפערים בחברה הישראלית ומאפשר לאוכלוסיות במצב כלכלי גרוע לקבל דירה חדשה לגמרי השווה הרבה יותר כסף מבלי להשקיע שקל מכיסם.

איזה קושי יש בהתנעת פרויקט של פינוי בינוי?

עליכם להבין כי פרויקטים של פינוי בינוי הם למעשה פרויקטים שבהם נהרסים דירות ישנות ובמקומן נבנות דירות חדשות לרוב במספרים הרבה יותר גדולים. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי בכדי להתניע פרויקטים של פינוי ובינוי יש צורך בהיתר מן העירייה. הייתם מצפים כי יהיה זה אינטרס של העירייה לאשר כמה שיותר פרויקטים כאלו מכיוון שהדבר מיטיב מאוד עם התושבים של העיר וגם עם העירייה עצמה. אך האמת היא שונה לחלוטין ופעמים רבות וועדות התכנון מערימות קשיים רבים על הפרויקטים הללו וזהו משהו שיש לקחת בחשבון.

כיצד נתגבר על המכשולים בהשגת היתרים לפרויקט פינוי בינוי?

אז מה ניתן לעשות בכדי להתגבר על הקושי של ההיתרים ולהבטיח כי הפרויקט של פינוי בינוי יצא לדרך ולא סתם יצא אלא במהירות הגדולה ביותר שיש? כיצד נוודא זאת? אם כן אתם חייבים להבין שאם אתם רוצים להבטיח כי הפרויקט יצא לדרך אתם צריכים לבחור את היזם הטוב ביותר לפרויקט. עליכם להבין כי השגת ההיתרים תלויה ביזם ובאנשי המקצוע שלו וככל שהוא יהיה יותר טוב וככל שאנשי המקצוע שלו יהיו יותר טובים כך הזגת ההיתרים תהיה יותר פשוטה ועל כן יש לבחור את היזם הטוב ביותר והאיכותי ביותר שיש.

ניסיון – הדבר החשוב ביותר אצל יזם בפרויקט של פינוי בינוי

אין ספק כי אנחנו צריכים לבחור את היזם הטוב ביותר בשביל הפרויקט של פינוי בינוי ואל לנו להתפשר על נושא זה. על רקע זה אנחנו ממליצים לכם לבחור את היזם האיכותי ביותר והמקצועי ביותר בשביל לבצע את הפרויקט. על רקע זה אנחנו ממליצים לכם לבחור יזם אשר כבר ביצע פרויקטים של פינוי ובינוי ולבחון את הפרויקטים הללו בעיניים שלכם. כך תבטיחו כי הפרויקט יתבצע על הצד הטוב ביותר. אל תזלזלו בכלל בבחירת הקבלן וקחו בחשבון כי במידה רבה זה יכול להיות ההבדל בין פרויקט מוצלח ובין פרויקט שכלל לא יצא לדרך ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת.

איזה קושי נוסף ואף גדול יותר עומד אל מול הצלחת הפרויקט של פינוי בינוי?

אך שימו לב למרות מה שרבים חושבים פעמים רבות הפרויקט של פינוי בינוי לא נתקע בגלל בעיה של השגת היתרים אלא בגלל סיבות אחרות לגמרי. פעמים רבות כאשר בפרויקט מעורבים מאות דיירים הרוצים לקבל דירה חדשה מתגלעים חילוקי דעות קשים בין הדיירים השונים, חילוקי דעות אשר מובילים לעצירת הפרויקט. כך לדוגמא יתכן ודייר אחד יחשוב כי דירתו יותר גדולה ועל כן הוא צריך לקבל גם דירה יותר גדולה בפרויקט החדש. כך נוצר אי שווין בין הדיירים השונים וכך יוצא כי הדיירים האחרים מתרעמים אם דייר אחר יקבל דירה יותר גדולה וזהו משהו שיכול לתקוע את כל הפרויקט ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת.

מדוע כל נציגות דיירים בפרויקט פינוי בינוי צריכה עו"ד?

אז מה ניתן לעשות בכדי להתגבר על הבעיה שעומדת לפנינו עקב סכסוכי שכנים בפרויקטים של פינוי ובינוי? מה אנחנו צריכים לעשות בכדי להתגבר על הבעיה הזאת? אם כן ללא ספק הדרך הטובה ביותר להתגבר על הבעיה הזאת עוברת דרך שכירתו של עורך דין איכותי אשר ייצג אתכם אל מול היזם, העירייה, הקבלן, וכל גורם אחר. עליכם להבין גם כי אתם צריכים לבחור עו"ד בגלל שאתם עומדים לחתום על מסמכים משפטיים רבים ואתם חייבים דמות מקצועית אשר תלווה אתכם לאורך כל המשא מתן ואשר תבטיח כי תקבלו את המגיע לכם וכך הפרויקט יצא אל הפועל בסופו של יום.

כיצד נצמצם את הסכסוכים בין השכנים בפרויקט של פינוי בינוי?

אם אתם דיירים העומדים בפני תכנית של פינוי בינוי אתם צריכים לזכור תמיד כי זהו האינטרס המוחלט שלכם לכך שהפרויקט יצא אל הפועל וזאת עקב העובדה כי בפרויקט זה אתם תקבלו דירה חדשה לגמרי אשר שוויה הוא הרבה יותר גבוה שלא נדבר על כך שאיכות החיים שלכם תעלה לשמיים. על רקע זה אנחנו ממליצים לכם לצמצם ככל הניתן את הסכסוך עם השכנים. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להקשיב להוראות העורך דין אשר מלווה אתכם. זכרו כי העורך דין מייצג את כלל הדיירים והוא רוצה להבטיח כי כלל הדיירים יקבלו את המגיע להם ועל כן כל כך כדאי להקשיב לו ולמלא אחר ההוראות שלו.

איזה עו"ד כדאי לבחור בשביל פרויקט של פינוי בינוי?

אך שימו לב פרויקט של פינוי בינוי מחייב מקצועיות והתמחות עצומה מן העורך דין וממש לא כל עורך דין יכול לייעץ לכם ולהנחות אתכם כציד לנהוג. אתם חייבים לבחור עורך דין איכותי אשר יוכל לסייע לכם במידה הגדולה ביותר. על רקע זה אנחנו ממליצים לכם לבחור אך ורק עורך דין המתמחה בנדל"ן ובמקרקעין ולא עורך דין המתמחה בכל תחום אחר. ואתם יודעים מה? לא רק שאתם צריכים לבחור עורך דין המתמחה בנדל"ן אלא אתם צריכים לבחור בעו"ד ספציפי אשר מתמחה בתחום של ייצוג דיירים בפרויקטים של פינוי בינוי וזאת בכדי להבטיח כי הייצוג יהיה הטוב ביותר שיש.

פינוי בינוי קבלן

מה הבעיה עם פרויקטים של פינוי בינוי כיום?

אנחנו רוצים לצאת קצת מן המבט הפרטני על פרויקטים של פינוי בינוי ולהאיר נקודה חשובה ביותר בהקשר של פרויקטים אלו, נקודה אשר יש לה השפעה אדירה על מאות אלפים מאזרחי המדינה. אין ספק כי פרויקטים של פינוי ובינוי הם דבר מבורך מהסיבות הרבות שמנינו כאן. אך לא ניתן להתעלם מן העובדה כי פרויקטים אלו כמעט ואינם מתרחשים בפריפריה וכך נוצרים הבדלים גדולים בין האזרחים בפריפריה ובין האזרחים בגוש דן ובירושלים. זה מוביל לכך שהאי שווין גדל וזה יוצר עיוות בשוק. הסיבה שפרויקטים בפריפריה כמעט ולא קורים היא שהרווחים של הקבלנים הם הרבה יותר קטנים ועל כן לא משתלם להם לבצע את הפרויקטים הללו.

כיצד ניתן להתגבר על הבעיה הזאת בהקשר של פינוי בינוי?

אז מה ניתן לעשות בכדי להגביר את השוויון בפרויקטים של פינוי בינוי ולדאוג כי גם בפריפריה הם יתרחשו? אין ספק כי זוהי בעיה מערכתית אשר צריכה להיפטר על ידי המדינה ולא על ידי אף אחד אחר. אין ספק כי המדינה צריכה להציע תמריצים שונים ומגוונים לקבלנים וליזמים בכדי להבטיח כי פרויקטים של פינוי ובינוי יתקיימו גם בפריפריה. זוהי הדרך היחידה להבטיח כי הפרויקטים הללו יתקיימו גם בצפת, כרמיאל, עכו, דימונה וירוחם. וכך נבטיח כי גם התושבים בדירות אלו ייהנו מדירות חדשות וישפרו את מצבם הכספי בצורה דרמטית ואין ספק כי זה צריך להיות אינטרס של המדינה.

אל תשכחו כי גם הקבלן משפיע מאוד על פרויקטים של פינוי בינוי

עד עתה דיברנו על היזם בפרויקט של פינוי בינוי, על העורך דין ועל הדיירים בפרויקטים אלו תוך שאנחנו מתייחסים אל שאלות פרטניות וכלליות יותר בהקשר של פרויקטים אלו. אך אנחנו חייבים לעצור רגע ולציין בפניכם כי אולי התפקיד החשוב ביותר בפינוי בינוי הוא התפקיד של הקבלן. הקבלן משפיע הן על איכות הפרויקט בהתאם לרמת הבנייה שהוא מבצע והוא משפיע גם על המהירות שבה הפרויקט יסתיים. על כן אתם צריכים להבטיח כי הקבלן יבצע את התפקיד על הצד הטוב ביותר ואסור לכם לזלזל בנושא זה. לא נגזים אם נאמר שככל שהקבלן יותר טוב כך הפרויקט יהיה יותר טוב ואת זאת חשוב מאוד שתזכרו.

כיצד נבטיח כי נבחר את הקבלן הטוב ביותר בשביל פרויקט של פינוי בינוי?

אז מה אנחנו צריכים לעשות בכדי לבחור את הקבלן הטוב ביותר בשביל פרויקט של פינוי בינוי? כיצד נבטיח כי נבחר קבלן אשר לא יאכזב אותנו ויגרום לנזק לפרויקט? התשובה היא שאתם חייבים לבחון את המוניטין של הקבלן אשר בא לבצע את הפרויקט של הפינוי בינוי. ככל שהמוניטין של הקבלן יהיה יותר טוב כך הביצוע שלו יהיה יותר טוב ואת זאת אתם חייבים לקחת בחשבון.

פינוי בינוי

שתפו:

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל+
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב pinterest
פינטרסט
1-700-70-90-30