תפריט

שיפוץ לובי בניין

קבוצת עידן מתמחה בעיצוב לובי של בתים משותפים וביצוע עבודות השיפוצים בלובי, לחברה אדריכל בית המנוסה בעיצוב פנים בכלל ובעיצוב לובי

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

של בניין משותף בפרט, שיפוץ לובי בניין דורש תכנון מוקפד וביצוע מדויק וזאת בכדי לקבל לובי מעוצב ואיכותי.

שיפוץ לובי בניין

בשלב הראשון בתהליך שיפוץ לובי בניין יש צורך לקבל החלטה על גובה התקציב, בחירה בתקציב המתאים לכם תמנע ממכם סטייה מהעלויות

שתכננתם להוציא, תקציב השיפוץ צריך להיות מושפע מגודל הלובי, היקף העבודות אשר אתם מעוניינים לבצע, הנכונות שלכם להוציא

בעבור השיפוץ.

לובי בניין משופץ מוסיף רבות לחווית המגורים, הלובי הוא המקום הראשון שרואים כאשר נכנסים לבניין ולכן חשוב שיהיה מזמין ופונקציונלי 

בהתאם לצרכים שלכם כדיירי הבניין.

שיפוץ לובי בניין פרוט עבודות לביצוע

איזה עבודות מבצעים בלובי בניין? כל בניין בוחר כמובן מה לשפץ ובאיזה מחיר אבל יש מספר עבודות החוזרות על עצמן כמעט

בכל שיפוץ לובי, העבודות כוללות:שיפוץ בית עלויות, שיפוץ דירה

  • החלפת ויטרינה כניסה ללובי הבניין המשותף כולל החלפת מנגנון אינטרקום והחלפת תיבות הדואר של בעלי הדירות בתיבות חדשות מאלומיניום
  • החלפת ריצוף הרצפה בריצוף חדש ומודרני, החלפת הריצוף משנה משמעותית את הנראות של הלובי
  • החלפת חיפוי הקירות או ביצוע חיפוי קירות, לרוב בוחרים באריחי שיש או קרמיקה באיכות מעולה
  • החלפת מערכת החשמל והמנורות
  • צביעת דלתות המעליות והמשקוף של המעלית
  • החלפת דלתות ארונות החשמל והמים לארונות מפח מגלוון

 

שיפוץ לובי בניין, בחירת אדריכל, בחירת קבלן, שיפוץ בניין,שיפוץ לובי בית משותף

עידן בוטיק מקבוצת עידן פועלת רבות מול וועדי בתים משותפים ומבצעת את מספר הפרויקטים הגדול ביותר בארץ במקביל

החברה מציעה שירותי תכנון ועיצוב נים על ידי אדריכל החברה או מעצבי פנים המתמחים בעיצוב פנים של לובי.

החברה פועלת רבות עם האגודה לתרבות הדיור, עזרה הביצרון(האגף בעיריית תל אביב האחראי על שיפוץ בתים משותפים)

המקבילה של עזרה ובצרון בנתניה חלת, כל הפרויקטים של עידן מלווים על ידי מהנדסי החברה, איכות העבודה ורמת הגימור היא ברמה הגבוה ביותר

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעות ראשוני והצעת מחיר לשיפוץ לובי בניין.

 

שיפוץ לובי בית משותף

כמות הבניינים המשותפים הישנים בישראל היא עצומה, וניתן לקבוע במידה גבוהה של וודאות כי ישנם יותר בניינים משותפים ישנים בארץ מאשר בניינים חדשים. לעובדה זו ישנם מספר משמעויות כאשר אנחנו רוצים להתייחס למשמעות האומרת כי יש לשפץ בניינים משותפים אלו. אין מה לעשות ואין זה משנה כמה איכותי הבניין שלכם אתם צריכים להבין כי לא תהיה לכם ברירה לשפצו לאחר מספר שנים. שיפוץ לובי בית משותף הוא החלטה שוועד הבית צריך לקבל אך לרוב כל כמה שנים יש לקבל החלטה זו אם רוצים לחיות ברמת חיים מסוימת. כמובן שהדיירים יידרשו לשלם מכיסם את השיפוץ ואת זאת יש לקחת בחשבון. אתם חייבים לזכור כי השיפוץ יכול להיות קטן ולכלול רק השקעה בצבע חדש, אך לעתים השיפוץ יכלול יותר דברים ויכול לכלול אף הוצאה על מעלית ואת זאת אתם חייבים לקחת בחשבון. לכן בהחלט יתכן שהשיפוץ יגזול מכם עשרות אלפי שקלים ואתם חייבים לתכנן זאת בהוצאות העתידיות של ועד הבית ולוודא כי יש לכם עתודות מספקות לשלם את ההוצאה הזאת.

שיפוץ לובי בית משותף – בצעו סקר שוק מקיף

כאשר אנחנו מדברים על שיפוץ בית משותף אנחנו חייבים לקחת בחשבון כי אנו צריכים לבצע סקר שוק מקיף וזאת בכדי להבטיח כי לא נשלם סכומים מופרזים על השיפוץ. ככל שתבררו יותר פרטים ותתקשרו אל יותר קבלנים כך סביר להניח שתשיגו מחירים יותר נמוכים וזהו דבר בעל ערך אדיר. על כן השקיעו בכך עבודה ואל תהססו לשאול כמה שיותר שאלות את הקבלנים. שימו לב אתם יכולים לחלק עבודה בין חברי ועד הבית וכך להגיע אל יותר קבלנים וכך לקבל יותר הצעות מחיר. כך תוזילו את העלויות ותבטיחו כי לא תשלמו מחירים מופרזים על שיפוץ הבניין.

שיפוץ לובי בית משותף – אל תתפשרו על איכות הקבלן המבצע אותו

שיפוץ לובי בית משותף תלוי במידה ניכרת באיכות הקבלן שלכם. ככל שהקבלן יהיה יותר איכותי כך סביר להניח ששיפוץ הלובי יתבצע בצורה יותר טובה. על כן אתם צריכים להקדיש מחשבה עמוקה לבחירה שלכם בקבלן. שימו לב אם אתם מוצאים קבלן איכותי הלוקח מחיר גבוה יחסית אתם יכולים להתמקח איתו על המחיר ולומר לו כי קיבלתם מחיר נמוך יותר וכך להוריד אותו במחיר וגם להבטיח כי העבודה שתתבצע תהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש והלובי שלכם יהיה משופץ כמו שצריך.

שיפוץ בניין

שיפוץ לובי – 4 טיפים חשובים  מלאכת השיפוץ של המבנה המשותף היא מורכבת, אבל שיפוץ לובי הוא תמיד נושא רגיש עוד יותר. במקום שבו כל הדיירים עוברים מדי יום חשוב לתכנן בדיוק מה אתם רוצים לעשות. הנה הטיפים שכדאי לכם להכיר לפני שתתחילו.

 

שיפוץ לובי – התייעצו עם אנשי מקצוע

לפני שאתם מתכננים שיפוץ לובי מהיסוד או אפילו שיפוץ חלקי, התייעצו עם אנשי מקצוע שיוכלו להציע רעיונות וגם לתת לכם מושג כללי לגבי מחירים ולוחות זמנים. כך תוכלו לדעת מה החלופות שלכם, להעריך מה מתאים יותר לכלל דיירי הבניין, וגם כמה משאבים יידרשו מכם. יכול להיות שתחליטו לבחור בשיפוץ יסודי שישנה לחלוטין את מראה החלל המשותף, ויכול להיות שתסתפקו בכמה ליטושים קטנים.

 

שיפוץ לובי – הגדירו תקציב

אם קיבלתם כמה הצעות מחיר כלליות בשלב הקודם, זה הזמן לבחון אותן ולהבין מה התקציב הריאלי שבו כולם מוכנים לעמוד. גם אם אתם עומדים בראש ועד הבית רצוי לזכור שהמבנה הזה משותף ולכן נדרשת לכל הפחות דמוקרטיה שמתבססת על שיטת "הרוב קובע", וגם התקנות בנושא ברורות. פרויקט יקר ומורכב מחייב תכנון והסכמה של הדיירים האחרים, ולכן רצוי שתתחילו מישיבה שבמהלכה תציגו את האפשרויות שהוצעו לכם, תשאלו, תקשיבו ותעלו לדיון את נושא השיפוץ ואת התקציב שנראה לכם סביר.

 

שיפוץ לובי – בחירת קבלן

עם הסכמה של כל הדיירים אפשר להמשיך קדימה ולבחור את הקבלן שינהל את הפרויקט שלכם. שיפוץ לובי יכול להתבצע באופן מדויק, מרשים ומוצלח מאוד, כשהפרויקט מופקד בידיו של קבלן מנוסה ומקצועי. ודאו בנוסף שהוא רשום גם בפנקס הקבלנים כדי שלא יהיה ספק שאתם בוחרים רק בגורם אמין מאוד. חוץ מזה, עם חברה טובה ואמינה כמו קבוצת עידן תיהנו לא רק ממקצועיות נטולת פשרות, אלא משירות אישי והתמקדות בצרכים המשותפים שלכם. זו הדרך להצלחה ולתוצאה האידאלית.

 

שיפוץ לובי – בדקו את החוזה

החלטתם על תקציב, אתם יודעים איך התוצאה אמורה להיראות ובחרתם קבלן מקצועי. עד כאן הכל נהדר, אבל רגע לפני שאתם חותמים על הסכם עבודה מומלץ בחום לקרוא את האותיות הקטנות ביותר. אתם ממש לא רוצים לגלות לאורך הדרך שלצורך שיפוץ לובי הקציתם תקציב מסוים רק כדי לגלות שהוא זינק ב-10 אחוזים בגלל כמויות שחושבו לא נכון או טעות של בעל מקצוע כזה או אחר. הסכם שמגן על האינטרסים שלכם הוא חשוב, וכדאי מאוד שתתמקדו במטרה הזו.

שיפוץ לובי בניין

שתפו:

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל+
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב pinterest
פינטרסט
1-700-70-90-30