1700-70-90-30

עבודות אלומיניום

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

 

אלומיניום מהווה את אחד מחומרי הגלם האיכותיים ביותר כיום בעולן הבנייה, האדריכלות והעיצוב. מדובר על מתכת קלה אשר ניתן לעצב אותה במגוון רחב של עיצובים. האלומיניום מספק חומר גלם שיודע ללקט את כלל היתרונות מכל חומרי הגלם שהוא מחליף לרבות עץ, ברזל ופלסטיק. ניתן לשלב כיום אלומיניום בתהליך בניית בית או שיפוץ בית. יחד עם זאת, חשוב מאוד לזכור שעבודות אלומיניום חייבות להתבצע על ידי אנשי מקצוע שיודעים כיצד לבצע עבודות מעין אלה תוך שימוש באלומיניום בצורה הטובה ביותר,

מהן עבודות אלומיניום?

המרכז לעבודות אלומיניום אשר נקרא בעברית חמרן הוא חומר גלם שכאמור הולך וצובר תאוצה בענף הבנייה. מדובר על מתכת שכורים מהאדמה ומעבירים תהליך של עיבוד כאשר המטרה היא להפוך אותה לרכיבים גושיים גדולים שמהם יהיה ניתן לייצר רכיבים שונים לענף העיצוב והבנייה. האלומיניום רלוונטי למגוון רחב של עבודות כגון: בניית קונסטרוקציות למבנים שונים כגון: מבנה גבס, פרגולות וכדומה, יצירת מסגרות חלונות ודלתות זכוכית ואף יצירת פריטי עיצוב ועיטורים לריהוט.

עבודה פרופיל אלומיניום

בתחום הבניין מתמקדות עבודות אלומיניום בתחום פרופילים מוכנים מראש. פרופיל אלומיניום הוא למעשה רכיב מלבני ארוך שמיוצר בתצורות סטנדרטיות שמאפשרות מגוון רחב של שימושים וכן, חוזק ויציבות של הפרופיל עצמו. בכל מסגרת של חלון יתבצע שימוש בפרופילים שונים, בסדר שונה של הפרופילים, בכמות שונה ובעיצוב שונה וזאת בהתאם לגודל החלון, הפרופרציות שלו, טכניקת הפתיחה שלו ועוד. מדובר על דוגמא אחת לפריט אלומיניום שבו משתמשים בתהליכי בנייה.

עבודות נוספות מאלומיניום

עבודות עם פרופילים מאלומיניום יהיו רלוונטיות גם לצורך ייצור דלתות זכוכית, גדרות, שערים, שולחנות, כיסאות, מטבחים ועוד. מלבד עבודות הפרופילים, אחד היישומים השכיחים של האלומיניום הוא למעשה מסגרות של פריטים מוגברים כגון: מסגרת אלומיניום לחלון זכוכית, דלתות אלומיניום שהן בעלות מסגרת אלומיניום, פרגולות אלומיניום ועוד. ניתן גם למצוא כיום תריסי אלומיניום שיהיו קלים מאוד ויהיה ניתן לתפעל אותם בצורה ידנית, גדרות ושערים מאלומיניום, מקלחונים מאלומיניום, חדר שמש ומבנים נוספים שהמכנה המשותף ביניהם הוא הצורך בקונסטרוקציה חזקה שעל גביה ניתן להוסיף מחיפוי מכל סוג.

כיצד מתבצעת עבודה עם אלומיניום?

כמו בכל ענף שעוסק בתחום היצירה גם בענף עבודות האלומיניום העבודה חייבת להתבצע בצורה מסודרת ושיטתית. צורת העבודה המדוברת רלוונטית לצורך עמידה בדרישות של הלקוח הן מבחינת הפונקציונאליות והן מבחינת הבטיחות. סדר הפעולות הנכון מתבסס על תכנון העבודה בצורה הנכונה והמדויקת ביותר בהתאם למידות, יישום עבודת האלומיניום במקום המתאים לה בצורה הטובה ביותר ולאחר מכן, הוספת תוספות שונות הנדרשות לעבודה בהתאם לצורך ולרצון של הלקוח.

כיצד בוחרים אנשי מקצוע עבור עבודות אלומיניום?

על מנת שאנשי המקצוע הנבחרים עבור יישום עבודות אלומיניום בביתכם יבצעו את העבודה בצורה נכונה שלב אחר שלב, חשוב מאוד לבחור אותם בצורה הטובה ביותר. בחרו באנשי מקצוע שיש להם ניסיון בתחום, ותק, מקצועיות רבה וכמובן מוניטין והמלצות.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

גגון למרפסות

  אם יש לכם מרפסת בבית אתם בוודאי יודעים שבכדי לשהות במרפסת בכל עונה ובכל זמן, אתם חייבים להתקין גגון. כיום ניתן למצוא היצע רחב

קרא עוד »

בחירת קונסטרוקטור

קונסטרוקטור הוא אחד מאנשי המקצוע החשובים ביותר בכל פרויקט בנייה. חשיבותו של הקונסטרוקטור נובעת מחשיבותם של הנושאים עליהם הוא אחראי במסגרת פרויקט הבנייה. אז מהו

קרא עוד »
1-700-70-90-30