איך בוחרים דירה להשכרה

תוכן עניינים
כאן לשירותכם

או חייגו 1700-70-90-30

דירות להשכרה הן האופציה היחידה עבור ישראלים רבים. לא נעמוד כאן על ענייני יוקר המחיה וכד' בישראל אבל העובדה היא שמרבית המשפחות הצעירות בישראל, אינן מסוגלות לרכוש דירה שתהיה בבעלותן. "מכל לימון, צריך לדעת לעשות לימונדה", אומר דורון כץ, מתווך ותיק, מוכר ושם דבר בתחום שהחברה שלו תיווך עיר ימים נתניה, כבר סייעה למאות זוגות צעירים ומשפחות לשכור דירה איכותית באזור המבוקש של עיר ימים.
"אני תמיד אומר לפונים אלי", ממשיך כץ, "שזה שאין לכם כרגע כסף, זה לא אומר שאתם צריכים לוותר על החלום שלכם לגדל את המשפחה באזור הטוב ביותר. נמצא ביחד דירה מדהימה, מתאימה בדיוק עבורכם, באזור שהוא אחד הטובים בישראל ועם קהילה מפותחת וחיי עשירים. בשלב ראשון, תשכרו אותה ותתחילו להתבסס. בשלב הבא, כאשר יתאפשר לכם, תוכלו לרכוש דירה אחרת, שתהיה בבעלותכם, באותו האזור, כך שתישארו עם כל הטוב והמוכר של השכונה ועם רצף חברתי לילדים".

להשקיע אבל בחכמה

כששואלים את דורון כץ מ'תיווך עיר ימים' איך בוחרים דירה להשכרה, הוא מציין כמה נקודות מהותיות. דירות להשכרה בעיר ימים הן לא דירות שקניתם מהקבלן על הנייר או שבניתם ותכננתם בעצמכם. הדירה כבר בנויה ואתם יכולים לראות בדיוק את כל התכונות שלה. זהו כמובן דבר טוב מאוד, שכן אתם יכולים לבחון במדויק עד כמה היא מתאימה לכם ועד כמה היא עונה על צרככם.
מנגד, חלק מדירות יד שניה יכולות להיות ישנות מאוד, מוזנחות מאוד ויתכן שתצטרכו להשקיע גם במטבח חדש, צנרת או אלמנטים אחרים, מעבר לאלו שקשורים בחותם האישי שאתם רוצים לתת לדירה (ריהוט למשל). אם הדירה דורשת השקעה רבה מידי, יתכן וכל העסקה לא תהיה משתלמת כלכלית ועוד לא דיברנו על תקלות שיקרו לכם בלי סוף, שימררו את חייכם גם אם בעל הבית עצמו ישלם. בנקודה זו מבהיר כץ מ'תיווך עיר ימים' שניתן מראש ללכת לשכונות חדשות, שהבניה בהן כל הזמן מתפתחת וניתן למצוא דירות כמעט חדשות לגמרי או שהן בנות כמה שנים ספורות בלבד. בדירות כאלו, התשתיות הן במצב מעולה, גם משום שהן חדשות וגם כי נבנו בסטנדרטים הגבוהים ביותר. לא תצטרכו לעשות הרבה מעבר לשינויים קוסמטיים, שעלותם זניחה יחסית.

להשקיע במשפחה

כאשר אנחנו בוחרים דירה, מוסיף כץ, אנחנו לא צריכים להסתכל רק על הדירה, אלא גם על המשפחה שלנו וכיצד היא משתלבת בסביבה. לבדוק את רמת החינוך, הנגישות, השטחים הירוקים והפארקים, פעילויות תרבות, פעילויות לילדים ונוער, מרכזים מסחריים בהישג יד ואפילו, עד כמה השכונה קרובה לצירי תחבורה מרכזיים, שיקלו עלינו את ההגעה לעבודה בבוקר. לטעמו של כץ, הנושא החשוב ביותר הוא דווקא הבחינה של החיים החברתיים, בדגש על הילדים. אם הילדים שלכם יהיו מרוצים וימצאו לעצמם חברים כמותם והרבה עשייה – אתם תחוו רנסנס גם אצלם וגם אצלכם.
רוצים ללמוד עוד על איך בוחרים דירה להשכרה? אשמח לעזור לכם. שמי דורון כץ ואני מומחה לתיווך, השכרת ומכירת דירות, כמו גם קניית דירות יד שניה ב'עיר ימים', האזור היוקרתי והנחשק ביותר בעיר נתניה ובסביבתה. דברו איתי וביחד נמצא עבורכם את המקום המושלם.

קבוצת עידן
קבוצת עידן

המאמר נרשם ע"י החברה המובילה בישראל קבוצת עידן לשיפוץ בניינים הוספת מרפסות ובניית ממדים לבניינים משותפים, הניסיון עושה את ההבדל. קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים.

שתפו את המאמר:

מאמרים נוספים:

1700-70-90-30

שיפוץ ושיקום בניינים, בניית ממד והוספת מרפסות לבניינים רק עם קבוצת עידן עובדים בצורה מקצועית ומהירה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף/ הצעת מחיר
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!!

או חייגו 1700-70-90-30