קבלן תשתיות ופיתוח

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

שבונים בית פרטי נדרש בדרך כלל לעבוד גם עם קבלן תשתיות ופיתוח. עבודות אלו מתחילות לפני שניגשים למלאכת הבנייה וקורות גם תוך כדי העבודה בפועל. במקרה שלוקחים קבלן מפתח הוא זה שדואג לתכנן ולבצע גם את עבודות התשתית והפיתוח.


ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

עבודות חפירה:


עם סיום התכנון האדריכלי וההנדסי ניגשים לשלב של הכשרת המגרש ועבודות הפיתוח. עבודות אלו נועדו להכשיר את המגרש לתחילת עבודה על היסודות. בדרך כלל עבודות אילו נעשות לאחר קידוחי קלונסאות סביב המגרש ומתחילים בחפירה ופינוי החומר. במקומות מסוימים יידרש לחפור לעומק רב כיוון שבתכנון הבניין צפוי להיות חניון תת קרקעי ומחסנים מתחת לגובה אפס של המגרש. במקרים אחרים מתוכנן להיות מרתף מתחת לבית ולכן נדרש לבצע חפירה לעומק.


עבודות תשתית:

 במסגרת עבודות התשתית יכין הקבלן הזנות לתשתיות זורמות כגון: מים, ביוב, ניקוז מי גשמים, מים אפורים. כמו כן הזנות והכנות לכל תשתיות החשמל והתקשורת. ישנה חשיבות לבחירת קבלן תשתיות אמין ומקצועי שכן לאחר הנחת התשתיות מתחילים בבנייה ולעיתים אם יש בעיות בתשתית קשה מאוד לגשת אל התשתית שקבורה כבר תחת יסודות הבניין.


חפירה ליסודות הבניין:

לאחר שחפרנו את שטח המגרש ידרש מקבלן החפירה לבצע גם עבודות חפירה עבור יסודות הבניין. עבודות אלו נעשות לפי דרישת המהנדסים ולפי בדיקות קרקע של יועץ הקרקע.

עבודות פיתוח:

לאחר הקמת שלד הבניין מתחילים לעבוד מסביב לבניין להשלמת עבודות הפיתוח. עבודות אלו כוללות: בניית קירות תמך, עבודות גידור, הסדרת חניות, הסדרת תאורה היקפית, עבודות אספלט ומדרכות וכמובן אבנים משתלבות.סיכום:

לקבלן התשתיות והפיתוח יש חשיבות מרובה בנוגע לתוצאה הסופית של תהליך הבנייה שלכם. כדאי לבחור בקבלן מומלץ שיודע לבצע עבודות אלו בצורה איכותית ללא קיצורי דרך. לצערנו אנחנו נתקלים בהמון מבנים ורחובות שלמים שעבודות התשתית לא בוצעו לפי התקן הנדרש וגרמו לבעיות רבות.

תמונה שמכילה אבן

התיאור נוצר באופן אוטומטיכדאי גם להשתמש בשירותים של פיקוח בנייה על מנת להבטיח בנייה איכותית ללא פשרות. לפרטים נוספים עבור עבודות תשתית ופיתוח ניתן לעבור אל האתר של "בולדוזר פיתוח" בכתובת: https://bulldozer-p.co.il

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

מאמרים נוספים בנושא

איטום מאגרי מים

איטום מאגרי מים

איטום מאגרי מים הוא אחד הדברים החשובים ביותר. קיימות שיטות איטום מאגרי מים שונות. על מנת לבצע איטום באופן טוב, חשוב מאוד לבחור באיש מקצוע

קרא עוד »
צביעה תעשייתית

צביעה תעשייתית

צביעה תעשייתית היא תהליך מיוחד. לעומת צביעת בייתית, צביעה תעשייתית מצריכה שימוש בחומרים מיוחדים ובאנשי מקצוע שמתמחים בתחום ויש להם ניסיון בו. מה היא צביעה

קרא עוד »
איטום קירות חיצוניים

איטום קירות חיצוניים

איטום קירות חיצוניים של מבנה הוא הכרח על מנת לשמור על הבניין ולהגן עליו מפני רטיבות. הגשמים של ימי החורף, ואפילו לחות גבוהה יכולים לחלחל

קרא עוד »
1-700-70-90-30