איך בוחרים קבלן בניין?

תוכן עניינים
כאן לשירותכם

או חייגו 1700-70-90-30

אם אתם עומדים לפני בניית בית חדש, אתם בוודאי יודעים שאיש המקצוע החשוב ביותר עבור בניית בית חדש הוא קבלן בניין. ענף הבנייה הוא ענף רחב ביותר וניתן למצוא כיון מגוון רחב של קבלנים העוסקים בתחום ועל כן, אין ספק שחשוב מאוד לבחור את הקבלן המקצועי, המנוסה והטוב ביותר, אשר יבצע את העבודה בצורה המדויקת, המקצועית והנכונה. אם אתם תוהים כיצד בוחרים קבלן בניין בצורה נכונה, כדאי שתמשיכו לקרוא את הדברים הבאים.

כיצד תבחרו את הקבלן הטוב ביותר עבור בניית הבית שלכם?

הנה כמה טיפים חשובים שיסייעו לכם בבחירת קבלן בניין:

חשוב מאוד להבין כי קיימים כיום לא מעט קבלני בניין כאשר לכל אחד מהם יש אופי עבודה וכן התמחות בתחומים שונים ועל כן, טרם אתם בוחרים את הקבלן המתאים לפרויקט הבניה שלכם, עליכם להגדיר את דרישות התפקיד. כלומר, האם אתם זקוקים לקבלן המתמחה בתחום השיפוצים, האם אתם זקוקים לקבלן שעוסק גם בעבודות תשתית ועוד. חשוב לבחור קבלן מדויק בהתאם לסוג הצרכים העומדים על הפרק וזאת בכדי שהוא יעניק לכם את המענה הטוב ביותר.

קבלן רשום

דבר חשוב נוסף הוא לוודא כי הקבלן מוגדר כקבלן רשום. מדובר על קבלן אשר רשום בפנקס . הקבלנים. רישום של הקבלן בפנקס זה מבטיח כי הוא אמין ומומחה בתחום וכי ניתן לסמוך על שירותיו המקצועיים. חשוב מאוד לקרוא הכל על קבלן רשום בכדי להבין למה לא כדאי לבחור בקבלן שאיננו רשום ומציע את שירותיו בתחום בכל זאת. אם אתם רוצים להבטיח עבודה מקצועית באמת ואם אתם רוצים לסמוך על הקבלן שיבצע את עבודתו בצורה בטוחה והוגנת, אין ספק שעליכם לוודא מראש כי מדובר על קבלן רשום.

תחקיר ומפגש

לאחר שווידאתם כי הקבלנים שאתם מבררים עליהם מוגדרים כקבלנים רשומים, עליכם לצמצמם את האפשרויות שלכם לקבלן אחד שעימו תיפגשו לפגישה ראשונה. בכדי לצמצם את האפשרויות שלכם לקבלן אחד, חשוב שתקבלו המלצות כמה שיותר אותנטיות מחברים, מכרים או בני משפחה שבחרו בעבר בשירותיו של קבלן בניין ויכולים להעיד כי מדובר על איש מקצוע שכדאי לבחור בו מכל הבחינות. כמו כן, עליכם לברר כמה שנים עוסק הקבלן בתחום, האם הוא ידוע כאמין ועוד. לאחר מכן, אתם יכולים לקבוע אתו פגישה בכדי להתרשם ממה שהוא מציע לכם, מהמחיר שהוא מציע לכם, מהאמינות שלו ועוד.

מה חשוב לבדוק טרם אתם סוגרים עם הקבלן?

הנה כמה דברים חשובים שעליכם לבדוק מול הקבלן טרם אתם סוגרים אתו:

עליכם לוודא עם הקבלן יש לו ביטוח מלא אשר כולל ביטוח קבלנים, ביטוח אחראיות מקצועית, ביטוח של חבות מעביד וכן ביטוח צד ג וזאת למקרה שתקרה חלילה תקלה כלשהי.

חשוב מאוד לבדוק האם הוא עובד עם מפקח בנייה. במידה והוא לא עובד עם מפקח בנייה, כדאי לשכור את שירותיו של מפקח שכזה שכן, מדובר על איש מקצוע חשוב מאוד בתהליך בניית מבנה.

אם הצעת המחיר שהקבלן הציע לכם היא זולה מדי, חשוב שתבדקו היטב האם יש בה מוקש כלשהו. בעסקי הבניין אין מתנות חינם וחשוב מאוד לזכור זאת, במידה וקיבלתם הצעת מחיר זולה. מחפשים קבלן בניין? כנסו לאתר הקבלן

שתפו את המאמר:

1700-70-90-30

שיפוץ ושיקום בניינים, בניית ממד והוספת מרפסות לבניינים רק עם קבוצת עידן עובדים בצורה מקצועית ומהירה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף/ הצעת מחיר
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!!

או חייגו 1700-70-90-30