1700-70-90-30

מרפסות פלדה

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אם אתם רוצים להגשים חלום ישן ולהוסיף מרפסת חדשה לבית הישן שלכם, דעו כי זהו תהליך הדורש חשיבה ותכנון. ראשית, יש צורך להחליט איזו מרפסת שמש אתם מעוניינים לבנות מבין הסוגים השונים הקיימים כדוגמת מרפסות פלדה או מרפסות בטון. שנית, היו נכונים למעט ביורוקרטיה אשר ניתן לצלוח בקלות במידה וחברה מקצועית תלווה אתכם בתהליך. תהליך זה כולל השגת אישורים ממרבית השכנים בבניין שלכם, הזמנת קבלן לתכנון המרפסת והשגת אישורי בנייה מטעם הוועדה המקומית לתכנון הבנייה.

מרפסות פלדה

רבים מתחבטים בסוג המרפסת שהם רוצים להוסיף לביתם. מרפסת פלדה היא אחת המרפסות הנפוצות ביותר בארץ ולא בכדי. אם תבחרו בבניית מרפסת פלדה, תגלו עד מהרה שהסכסוכים עם השכנים על הרעש והלכלוך הולכים ופוחתים. אלה כמה סיבות עיקריות לכך:

אין יציקת בטון – מרפסת פלדה היא למעשה שלד מתכת התלוי מעל המבנה. כדי לבנות מרפסת זו, לא נדרשת יציקת בטון. משום כך הבנייה מתבצעת במהירות רבה יותר מבלי להשאיר שאריות של בטון ולכלוך במהלך הבנייה ובסיומה.

  • הרכבה מהירה – חלקים רבים של מרפסות הפלדה מיוצרים במפעל. צוות הבונים מגיע אל שטח הבנייה כשהוא מצויד בחלקי המרפסת, וכל שנותר לעשות הוא להרכיב אותם.

  • ייצור בטיחותי  מרפסות פלדה

  •  הייצור של מרפסות פלדה עובר בדיקה קפדנית על ידי צוות אבטחת האיכות שבמפעל תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים כמו צילומי רנטגן. משום כך, נחשבות מרפסות הפלדה לבטוחות יותר.
  • משך הבנייה – משך הזמן שלוקח להוסיף מרפסת פלדה הוא כ 2-4 חודשים תלוי במספר המרפסות בפרויקט וזאת בניגוד למשך התקנת תוספת בטון שיכולה להתפרס על פני שנה שלמה.
  • מרפסת קלה – מרפסת הפלדה היא מרפסת קלה יותר ממרפסת בטון, והיא מעמיסה פחות על יסודות הבניין.

קבוצת עידן מרפסות פלדה – לתוספת הבנייה המושלמת,מרפסות תלויות מפלדה

אם אתם מחפשים חברת בנייה המוסיפה מרפסות פלדה אשר מיוצרות במפעל פלדה המתקדם בארץ פנו אל קבוצת עידן – חברה מקצועית ואמינה לתכנון ובנייה. תוכלו לקבל לא רק שירותי בנייה מקצועיים ולהתייעץ עם מיטב המומחים בתחום, אלא תזכו גם בשירות מקצועי מכל אנשי הצוות. קבוצת עידן מספקת מגוון רחב של שירותים הכוללים בניית מבנים גדולים כמו וילות יוקרה או מבנים ציבוריים וכן שיפוץ בניינים ועיסוק בכל מה שכרוך בכך: שיקום ברזל הבניין, איטום קירות או שיפוץ חדרי מדרגות.

העבודות שלנו מתבססות על קונסטרוקציית פלדה מוכנה, המעוגנת בדרך כלל לעמודי בטון מזוין של הבניין ומורכבת בשטח בתוך פרק זמן קצר ביותר. השיטה מאפשרת בנייה של מספר מרפסות ביום ומבוצעת כחלופה למרפסות בטון כאשר הדבר אינו מתאפשר.

תהליך בניית מרפסת פלדה – פנו אך ורק אל קבלן המתמחה בכך

מרפסת היא חלק אינטגרלי מן התרבות הישראלית לכן זה כל כך מצער לראות בתים רבים ברחבי המדינה שם לא נבנתה בכלל מרפסת. כך יוצא כי מאות אלפי ישראלים אינם יכולים ליהנות מהיתרונות העצומים של המרפסת וליהנות מאיכות החיים הנלווית למי שיש לו מרפסת. אז מה ניתן לעשות עם כך? התשובה היא לשקול לבנות מרפסת. כיום ישנן שיטות בנייה מצוינות להוספת מרפסות כאשר המובילה שבהן היא ללא ספק מרפסת מפלדה. לא נתחיל לפרט בפסקה זאת את כל הנושא של תהליך בניית מרפסת פלדה אלא נציין את העובדה החשובה ביותר והיא שאם אתם מחליטים לבנות מרפסת מפלדה קחו אך ורק קבלן המתמחה בסוג זה של מרפסות ואשר יש לו ניסיון עשיר בעבודה עם פלדה ובבניית מרפסות.

תהליך בניית מרפסת פלדה – מה היתרונות של מרפסת זו?

עליכם להבין תהליך בניית מרפסת פלדה הוא מהיר בצורה ניכרת מאשר מרפסת מבטון וזהו יתרון גדול אשר יש לתת עליו את הדעת כאשר אתם מחליטים לבנות מרפסת ומתלבטים מהי השיטה הטובה ביותר. מרפסת מפלדה יוצרת גם הרבה פחות בלגן בבית והחיים בבית יכולים למעשה להתנהל באותו אופן בעת בניית מרפסת מפלדה מה שממש לא ניתן לומר על בניית מרפסת מבטון. עלינו גם לציין, כי אין כמעט הבדלים במחיר בין מרפסת מפלדה ובין מרפסת מבטון כך שהאופציה של מרפסת מפלדה היא מצוינת בשביל רבים. לבסוף, חובה עלינו להזכיר כי מרפסת מפלדה היא המרפסת החזקה ביותר שיש והיא בטיחותית לחלוטין, כך שאתם ממש לא צריכים לחשוש מהבניה שלה ולא לפחד מכך.

תהליך בניית מרפסת פלדה – שימו לב לפלדה בה עושים שימוש

עליכם להבין כי תהליך בניית מרפסת פלדה תלוי בגורמים רבים כמו איכות הקבלן המבצע, אופן תכנון המרפסת ועוד משתנים חשובים ביותר שיש לתת עליהם את הדעת. אך ללא ספק המשתנה החשוב ביותר המשפיע על איכות המרפסת הוא הפלדה שבה נעשה שימוש בבניית המרפסת. אתם צריכים לעשות כל מאמץ בכדי להבטיח כי הפלדה הזאת תהיה האיכותית ביותר שיש וזאת בכדי להבטיח כי לא תיקלעו לבעיות וקשיים. על כן כאשר אתם בוחרים חברה או קבלן לבניית המרפסת הקפידו להבטיח כי היא תעשה שימוש בפלדה האיכותית ביותר שיש ואל תזניחו את הנושא הזה.

תהליך בניית מרפסת פלדה – היזהרו ממחיר נמוך

כאן המקום לציין נקודה חשובה ביותר בתחום של תהליך בניית מרפסת פלדה והיא העובדה כי מחיר נמוך מדי של בניית המרפסת צריך להדליק לכם נורות אזהרה. סביר להניח שאם הקבלן לוקח מחיר נמוך מדי, הדבר יבוא על חשבון איכות העבודה ואפילו יכול לסכן אתכם במקצת ועל כן אסור לכם להסתכן בנושא זה.

מרפסות פלדה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

הוספת מרפסת בטון

מרפסת בטון

מעוניינים להוסיף מרפסת לבית או לשלב מרפסת בבית החדש שאתם בונים? בפניכם עומדות שתי אפשרויות מרכזיות הכוללות מרפסת עמודים או מרפסת תלויה, ועבור כל אחת

קרא עוד »
מפרסות שמש בנתניה

מרפסות שמש בנתניה

הוספת מרפסת, סגירת מרפסת, שיפוץ מרפסת, איטום מרפסת, הוספת טור מרפסות לבניין שלם, הוספת מרפסת תלויה לדירה בודדת – יהיה סוג הפרויקט שלו אתם זקוקים

קרא עוד »
מרפסות תלויות ברמת גן

מרפסות תלויות ברמת גן

מרפסת תלויה היא פתרון נהדר עבור בעלי דירות בקומות גבוהות בבניינים משותפים, המעוניינים להוסיף מרפסת שמש ללא תלות ביתר דיירי הבניין. יחד עם זאת, מרפסת

קרא עוד »
1-700-70-90-30