מרפסות פלדה

אם אתם רוצים להגשים חלום ישן ולהוסיף מרפסת חדשה לבית הישן שלכם, דעו כי זהו תהליך הדורש חשיבה ותכנון. ראשית, יש צורך להחליט איזו מרפסת אתם מעוניינים לבנות מבין הסוגים השונים הקיימים כדוגמת מרפסות פלדה או מרפסות בטון. שנית, היו נכונים למעט ביורוקרטיה אשר ניתן לצלוח בקלות במידה וחברה מקצועית תלווה אתכם בתהליך. תהליך זה כולל השגת אישורים ממרבית השכנים בבניין שלכם, הזמנת קבלן לתכנון המרפסת והשגת אישורי בנייה מטעם הוועדה המקומית לתכנון הבנייה.

 

מרפסות פלדה 

רבים מתחבטים בסוג המרפסת שהם רוצים להוסיף לביתם. מרפסת פלדה היא אחת המרפסות הנפוצות ביותר בארץ ולא בכדי. אם תבחרו בבניית מרפסת פלדה, תגלו עד מהרה שהסכסוכים עם השכנים על הרעש והלכלוך הולכים ופוחתים. אלה כמה סיבות עיקריות לכך:

אין יציקת בטון – מרפסת פלדה היא למעשה שלד מתכת התלוי מעל המבנה. כדי לבנות מרפסת זו, לא נדרשת יציקת בטון. משום כך הבנייה מתבצעת במהירות רבה יותר מבלי להשאיר שאריות של בטון ולכלוך במהלך הבנייה ובסיומה.

  • הרכבה מהירה – חלקים רבים של מרפסות הפלדה מיוצרים במפעל. צוות הבונים מגיע אל שטח הבנייה כשהוא מצויד בחלקי המרפסת, וכל שנותר לעשות הוא להרכיב אותם.
  • ייצור בטיחותי  מרפסות פלדה

  •  הייצור של מרפסות פלדה עובר בדיקה קפדנית על ידי צוות אבטחת האיכות שבמפעל תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים כמו צילומי רנטגן. משום כך, נחשבות מרפסות הפלדה לבטוחות יותר.
  • משך הבנייה – משך הזמן שלוקח להוסיף מרפסת פלדה הוא כ 2-4 חודשים תלוי במספר המרפסות בפרויקט וזאת בניגוד למשך התקנת תוספת בטון שיכולה להתפרס על פני שנה שלמה.
  • מרפסת קלה – מרפסת הפלדה היא מרפסת קלה יותר ממרפסת בטון, והיא מעמיסה פחות על יסודות הבניין.

קבוצת עידן מרפסות פלדה – לתוספת הבנייה המושלמת,מרפסות תלויות מפלדה

אם אתם מחפשים חברת בנייה המוסיפה מרפסות פלדה אשר מיוצרות במפעל פלדה המתקדם בארץ פנו אל קבוצת עידן – חברה מקצועית ואמינה לתכנון ובנייה. תוכלו לקבל לא רק שירותי בנייה מקצועיים ולהתייעץ עם מיטב המומחים בתחום, אלא תזכו גם בשירות מקצועי מכל אנשי הצוות. קבוצת עידן מספקת מגוון רחב של שירותים הכוללים בניית מבנים גדולים כמו וילות יוקרה או מבנים ציבוריים וכן שיפוץ בניינים ועיסוק בכל מה שכרוך בכך: שיקום ברזל הבניין, איטום קירות או שיפוץ חדרי מדרגות. מרפסת תלויה

העבודות שלנו מתבססות על קונסטרוקציית פלדה מוכנה, המעוגנת בדרך כלל לעמודי בטון מזוין של הבניין ומורכבת בשטח בתוך פרק זמן קצר ביותר.השיטה מאפשרת בנייה של מספר מרפסות ביום ומבוצעת כחלופה למרפסות בטון כאשר הדבר אינו מתאפשר.

מרפסות פלדה

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד