תמא 38 תל אביב – מדוע בעיר זה יש הכי הרבה פרויקטים של תמא 38?

  • ראשי
  • בלוג
  • תמא 38 תל אביב – מדוע בעיר זה יש הכי הרבה פרויקטים של תמא 38?
תמא 38 תל אביב – מדוע בעיר זה יש הכי הרבה פרויקטים של תמא 38?

תייר מחו"ל אשר ביקר בתל אביב לפני עשור ואשר ביקר בה שוב כיום לא יזהה את העיר. אנחנו כמובן לא מדברים על הבניינים של העיר הלבנה אשר בנייה חדשה אסורה בהם אלא על כל שאר הבניינים בעיר אשר משופצים באופן תדיר ואשר נבנים מחדש כל הזמן. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי פרויקט השיפוצים הנרחב ביותר שמתבצע בעיר הוא הפרויקט של תמא 38 תל אביב. למעשה לא נגזים אם נאמר כי בתל אביב מתקיימים הכי הרבה פרויקטים של תמא 38 וזאת עקב העובדה כי שווי הדירות בעיר הוא הכי גבוה מה שאומר כי לקבלנים וליזמים הכי משתלם לבצע פרויקטים בעיר זו.

תמא 38 תל אביב – האם יש הבדל בין תל אביב לערים אחרות?

על רקע זה עולה שאלה חשובה והיא האם יש הבדל בין תמא 38 תל אביב ובין תמא בערים אחרות. אז קודם כל כבר ציינו כי התמורה לקבלנים בעיר זו היא הכי גדולה מה שאומר כי לרוב הקבלנים יהיו והיזמים יהיו מוכנים להשקיע סכומים גדולים בבניינים שבתל אביב וזהו יתרון גדול לדיירים. על רקע זה אנחנו חייבים גם לציין כי בכל רחבי הארץ הקבלנים והיזמים מקבלים את האופציה לבנות עוד שתיים וחצי קומות בבניין. לעומת זאת בתל אביב יש זכות לבנות רק עוד שתי קומות בבניין וזאת עקב העובדה כי הדירות בתל אביב שוות הכי הרבה מה שאומר כי ניתן לבנות פחות מהן.

תמא 38 תל אביב – גרים בתל אביב? בחרו יזם המתמחה בעיר שלכם

אם אתם גרים בתל אביב בבניין ישן ואתם רוצים שגם בו יתקיים פרויקט של תמא 38 תל אביב אנחנו ממליצים לכם לעשות הכול בכדי לבחור יזם המתמחה בעיר שלכם. עליכם להבין כי המון תלוי ביזם שלכם והוא אמון על בחירת אנשי המקצוע הטובים ביותר לביצוע פרויקט התמא ולא רק זאת ואף חשוב מכך הוא אמון על השגת היתרי הבנייה לפרויקט. לכן ניתן לומר בפה מלא כי ככל שתבחרו יזם אשר מכיר את תל אביב יותר כך סביר שהוא יוכל להתניע את הפרויקט בקלות רבה יותר ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת.

תמא 38 תל אביב – זכרו כי התכנון של התמא הוא גם כן חשוב ביותר

אין ספק כי תמא 38 תל אביב משפיעה עליכם במידה עצומה ואת זאת חשוב שתיקחו בחשבון. על רקע זה אנחנו רוצים להדגיש בפניכם שאם אתם רוצים לגור בבניין הטוב ביותר אתם צריכים לשים דגש עצום על התכנון של הבניין. ככל שהבניין יתוכנן יותר טוב כך הוא יהיה ראוי יותר למגורים ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת.

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד