פינוי בינוי חולון – הדרך לשקם את השכונות המוחלשות בעיר

  • ראשי
  • בלוג
  • פינוי בינוי חולון – הדרך לשקם את השכונות המוחלשות בעיר
פינוי בינוי חולון

בעבר סבלה חולון מתדמית ירודה ואנשים רבים לא רצו לגור בה עקב תדמית זאת. אך כיום ניתן לומר כי המצב הוא שונה לחלוטין ובין היתר חולון ידועה בכך שהיא עיר החינוך של מדינת ישראל. תודות לפועלו של ראש העיר ושל העירייה ניתן לומר כי חולון שינתה את פניה מן הקצה אל הקצה וכיום היא אחת הערים המבוקשות ביותר במרכז הארץ ונראה כי המגמה הזאת רק עתידה להתחזק. עם זאת, לא ניתן להתעלם מכך כי ישנן שכונות ישנות בחולון אשר הינן ברמה יותר ירודה משאר העיר ואין ספק כי יש לעשות מעשה בכדי לשפר את מצבן. על רקע זה ניתן לומר כי פרויקטים של פינוי בינוי חולון הם הדרך לשפר את מראה העיר.

פינוי בינוי חולון – שימו לב למה שאתם מקבלים במסגרת התכנית

פינוי בינוי חולון ישקם את השכונות החלשות בעיר ויבטיח כי העיר תוכל להתגאות בכל חלקי העיר. על רקע זה יש לציין כי אם אתם מתגוררים בבניין ישן בעיר כדאי לכם גם כן לשקול ברצינות את הנושא של פינוי בינוי. אך אנחנו רוצים להמליץ לכם לשים לב טוב טוב מה אתם מקבלים במסגרת התכנית. בין היתר אתם צריכים לבחון האם תקבלו דירה יותר גדולה, האם השטחים המשותפים בבניין יהיו רבים יותר ועוד. ברגע שתבחנו את מה שאתם מקבלים תוכלו לקבל החלטות הרבה יותר חכמות בנוגע לשאלה האם להסכים לתכנית או לא.

פינוי בינוי חולון – זכרו כי עד שהתכנית יוצאת על הפועל עובר זמן רב

פעמים רבות דיירים אשר פנו אליהם בהצעה לפרויקט של פינוי בינוי חולון בונים תלים ונפלאות על גבי התכנית. הם מתחילים לדמיין את חייהם בבית החדש, את העובדה כי הבית שלהם יהיה שווה הרבה יותר ונהנים מהאשליה שהפרויקט משרה עליהם. אנחנו האחרונים שנגיד לכם לא לחשוב את כל המחשבות הללו, אך אנחנו חייבים לציין כי אתם צריכים לקחת בחשבון שעד שהפרויקטים של פינוי בינוי יוצאים אל הפועל עובר זמן רב מה שאומר כי עצם זה שהפרויקט התחיל להתגלגל אתם לא תיהנו בהכרח ממנו. על כן זכרו כי הפרויקטים הללו לוקחים זמן וקחו זאת בתכנון אם אתם מחליטים לתמוך בפרויקט כזה בבניין שלכם.

פינוי בינוי חולון – חשבו על הילדים שלכם כאשר אתם מתלבטים האם לעשות את התכנית או לא

אין ספק כי מי שנמצא לרוב בבניינים המיועדים לבנייה במסגרת תכנית פינוי בינוי חולון הם לרוב אזרחים ותיקים. פעמים רבות אזרחים אלו לא רוצים להסכים לתכנית מכיוון שהם רגילים לפינה החמה שלהם, אך אנחנו מציעים לאותם אזרחים לזכור כי הילדים שלהם מאוד ייהנו מן התכנית ועל כן רק בשביל הילדים כדאי להסכים לתכנית של פינוי בינוי.

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד