תפריט
תפריט

חיזוק מבנים – הדרך שלנו לטפל בבניינים ישנים

אין ספק שאנו מצויים בבעיה חמורה ביותר בארץ וטוב ייעשו קברניטי המדינה עם יתעוררו ויטפלו בבעיה זו לפני שיקרה אסון. הבעיה שאנחנו מדברים עליה היא כמובן העובדה כי בארץ יש אלפי בניינים אשר נמצאים במצב רעוע ואשר יש לחזקם בהקדם האפשרי. למזלנו עוד לא התמוטט מבנה עקב העובדה כי הוא ישן ואם התמוטט מבנה כזה אזי לפחות לא היו נפגעים בנפש. אך אנחנו מזהירים כאן שהמצב הזה לא יישאר לנצח ואם לא נבצע חיזוק מבנים אנחנו נתעורר יום אחד לאסון איום ונורא אשר לא נראה עוד כדוגמתו בארץ. על רקע זה אנחנו קוראים לבעלי הדירות בבניינים ישנים לא לשבת באפס מעשה ולחכות שהממשלה תושיע אתכם אלא לטפל בבעיה בעצמכם ולשכור איש מקצוע אשר יחזק את המבנה שלכם בהקדם.

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

חיזוק מבנים – האם כל קבלן יכול לבצע זאת?

עליכם להבין כי חיזוק מבנים הוא אולי העבודה הקבלנית החשובה ביותר שיש כיום מכיוון שהיא מטפלת בבעיה אשר יכולה להתפתח לממדים אפיים של אסון. אך לצד זאת אנחנו חייבים לציין כי אתם צריכים לקחת בחשבון שלא כל קבלן יכול לבצע את החיזוק ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת. שיפוצניק אשר בונה קירות גבס או משפץ חדרי שירותים לא יכול לבצע את החיזוק ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת לפני שאתם בוחרים בקבלן זה או אחר. לכן אל תתפשרו על הקבלן שבו אתם בוחרים וודאו כי הוא יכול לחזק תא המבנה בצורה הטובה ביותר שיש.

חיזוק מבנים – כיצד אדע כי אני בוחר קבלן אשר יש לו מומחיות בכך?

אז כיצד נבטיח כי נבחר קבלן איכותי בשביל חיזוק מבנים? מה אנחנו צריכים לעשות בכדי לוודא זאת? אם כן אתם חייבים להבין שאם אתם רוצים לבחור את הקבלן הטוב ביותר בשביל החיזוק אתם צריכים לבחון את הניסיון של הקבלן לאורך שנים. אם הקבלן חיזק מבנה בעבר אזי רוב הסיכויים שהוא יוכל לבצע עבודה טובה גם במבנה שלכם. על כן בחנו את ההיסטוריה של הקבלן ואל תתעצלו ולכו לראות עבודות שהוא ביצע בעבר וכך תבטיחו כי תבחרו את הקבלן הטוב ביותר אשר יחזק את המבנה שלכם על הצד הטוב ביותר ויבטיח כי הבניין שלכם לא ייפול או יסבול מליקויים או פגמים.

חיזוק מבנים – האם עלות של החיזוק היא גבוהה?

כאשר אנחנו מדברים על חיזוק מבנים אנחנו חייבים להתייחס גם לשאלה הכספית. אך אנחנו לא יכולים להגיד לכם כמה החיזוק יעלה מכיוון שאתם חייבים להבין כי העלות של החיזוק תלויה במידה עצומה בבעיות שיש בבניין שלכם ובכל בניין העלות תשתנה ועל כן לא ניתן לקבוע מחיר קבוע לנושא של חיזוק המבנה.

More to explorer

תכנון ובנייה של חדר נקי

עולם הבנייה הוא כיום תחום תעשייה משוכלל ביותר עם מגוון התמחויות גדול. אפילו היבט בסיסי פשוט לכאורה כמו "בטון", הוא תחום מומחיות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

1-700-70-90-30