תפריט
תפריט

ניהול ופיקוח פרויקטים בבניה – הדרך להבטיח פרויקט מוצלח

אין ספק כי לנתונים כלכליים יש השפעה אדירה על המצב בשוק הבנייה. לכן נראה כי כל עוד תימשך הצמיחה בישראל, המשכורות ימשיכו לצמוח והאבטלה תרד כך גם עליות השערים בשוק הנדל"ן ימשיכו לעלות. כל עוד מחירי הנדל"ן יעלו אנחנו נמשיך לראות עוד ועוד פרויקטים של בנייה ולא נראה עצירה בשוק זה. על רקע זה יש לציין כי בשביל להוציא אל הפועל פרויקט בניין יש צורך בהרבה מאוד בעלי תפקידים, בין היתר אנחנו צריכים לתת דעתנו על כך שיש צורך בחשמלאי, קבלן בניין, איש אלומיניום, איש אינסטלציה ועוד. אך נראה כי אחד התפקידים החשובים ביותר שיש הוא דווקא התפקיד של ניהול ופיקוח פרויקטים בבניה או בשם פשוט יותר של מפקח בנייה.

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

ניהול ופיקוח פרויקטים בבניה – הניסיון של המפקח דבר שיש לתת עליו את הדעת בעבודות בטון

אם אתם רוצים להבטיח ניהול ופיקוח פרויקטים בבניה איכותי אתם צריכים לבחור במפקח הטוב ביותר בשביל התפקיד " . ניתן לומר בלב שלם כי ככל שהמפקח יהיה יותר טוב כך התפקיד יבוצע בצורה יותר טובה ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת. על רקע זה אנחנו רוצים להמליץ לכם לבחור במפקח המנוסה ביותר שיש בשביל לפקח על הפרויקט שלכם.במהלך הפרויקט יש יציקות בטון לרוב בהן משתמשים "משאית מערבל בטון  עליכם להבין שככל שהמפקח יותר מנוסה כך הוא יוכל לבצע את התפקיד על הצד הטוב ביותר ואת זאת אתם חייבים לקחת בחשבון. אין ספק כי הניסיון של המפקח הוא דבר חשוב ביותר וכל מי שבוחר את המפקח חייב לתת דעתו על נושא זה.

ניהול ופיקוח פרויקטים בבניה – האם עלות המפקח היא גבוהה בעבודות בטון?

עליכם להבין כי הנושא של ניהול ופיקוח פרויקטים בבניה הוא חשוב ביותר מכיוון שהוא מבטיח כי אין ליקויים בבנייה, אין פגמים והבנייה היא בטיחותית ברמה הגבוהה ביותר שיש ויש פיקוח על הבטון המגיע לאתר המגיע משאית מערבל בטון. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי העלות של המפקח לא צריכה להטריד אתכם יתר על המידה עקב החשיבות העצומה של תפקידו. ובכל זאת כאן המקום לציין כי העלות של המפקח היא בכלל לא גבוהה ולא צריכה להטריד אתכם יתר על המידה. אנחנו חייבים לומר כי אל מול שאר בעבודות בטון  העלויות בפרויקט בנייה העלות של מפקח היא בטלה בשישים ואת זאת אתם חייבים לקחת בחשבון לפני שאתם עומדים לבנות בניין חדש.

ניהול ופיקוח פרויקטים בבניה – מדוע לא לבחור את המפקח הזול ביותר?

כאשר אנחנו מדברים על ניהול ופיקוח פרויקטים בבניה ועל בחירת מפקח אנחנו חייבים להמליץ לכם לא לבחור את המפקח הזול ביותר מכיוון שסביר להניח שהוא יבצע את התפקיד ברמה הנמוכה ביותר שיש. על כן אל תתפשרו על איכות המפקח וגם אם אתם בוחרים מפקח טיפה יותר יקר זכרו כי בסופו של יום זה ישתלם לכם מאוד מכיוון שמפקח טוב חוסך לכם עשרות ואף מאות אלפי שקלים בעבודות בטון .

 

More to explorer

תכנון ובנייה של חדר נקי

עולם הבנייה הוא כיום תחום תעשייה משוכלל ביותר עם מגוון התמחויות גדול. אפילו היבט בסיסי פשוט לכאורה כמו "בטון", הוא תחום מומחיות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

1-700-70-90-30