כמה עולה מפקח בניה?

פיקוח בניה – קודם כל בשביל הבקרה התקציבית

כסף הוא השמן אשר מניע את גלגלי העולם. מי שאומר לכם כי כסף הוא לא חשוב הוא כנראה אדם מאוד עשיר או אדם שמשקר לכם. על כן ניתן להסביר מדוע יש משמעות אדירה לשאלה כמה אנחנו מרוויחים ולא פחות חשוב מכך כמה אנחנו מוציאים על שירות מסוים. אנחנו תמיד נרצה להוציא כמה שפחות על מה שאנחנו קונים וזאת בכדי לצמצם את ההוצאות שלנו בצורה ניכרת. על רקע זה ברור מדוע אנחנו צריכים לשאול כמה עולה מפקח בניה? זוהי שאלה המטרידה רבים ויש לתת עליה את הדעת. כמובן שכל מפקח לוקח מחירים שונים ועל כן לא נוכל לתת לכם מספר. אך מה שכן נוכל להגיד לכם כי מפקח בנייה כלל לא עולה הרבה בטח ביחס לשאר עלויות הבניה ולכן כל כך כדאי לשכור אותו.

כמה עולה מפקח בניה – מדוע לא לבחור את המפקח הזול ביותר?

אין ספק כי השאלה כמה עולה מפקח בניה היא חשובה ביותר והיא משפיעה עלינו מאוד. אך אנחנו חייבים לציין כי לצד הרצון המובן לחסוך כמה שיותר בהוצאות לא כדאי לכם לחסוך יותר מדי ולשכור את המפקח הזול ביותר שיש בשוק. עליכם לחשוד בבעל מקצוע אשר מציע מחיר נמוך במיוחד מכיוון שסביר להניח כי העלות שלו נובעת מכך שאולי הוא חדש במקצוע, אולי אין לו לקוחות עקב העובדה כי לא מקצועי. בכל מקרה מחיר נמוך במיוחד של מפקח צריך לעורר אצלכם חשד ולא לגרום לכם לרוץ ולסגור עמו עסקה.

כמה עולה מפקח בניה – בצעו סקר שוק מקיף בכדי לבחור את המפקח הטוב ביותר

אין ספק כי לצד השאלה כמה עולה מפקח  אנחנו צריכים גם לבחור את המפקח הטוב ביותר בשוק אשר יבצע את העבודה המקצועית ביותר. אז כיצד אנחנו יכולים לשלב בין השניים וגם לבחור את המפקח המקצועי ביותר במחיר הטוב ביותר שיש בשוק? התשובה היא שאתם צריכים לבצע סקר שוק מקיף ככל הניתן. במסגרת סקר השוק הזה אתם תבחנו את המחיר של המפקחים השונים, את הניסיון שלהם, את ההכשרה שלהם ואת הזמינות שלהם. לאחר שתרכזו את כל הנתונים הללו בטבלת אקסל אתם תוכלו לקבל את ההחלטה החכמה ביותר איזה מפקח לשכור ואיזה מפקח יפקח על הפרויקט שלכם בצורה הטובה ביותר.

כמה עולה מפקח בניה – מדוע העלות של המפקח לא צריכה להטריד אותי יתר על המידה?

כאן המקום לציין כי השאלה כמה עולה מפקח בניה היא שאלה חשובה אך היא לא הכי חשובה. עליכם להבין כי המפקח חוסך לכם בסופו של יום כסף רב מכיוון שאתם לא צריכים להעסיק במקומו קבלן מפתח ועל כן ההשקעה במפקח בניה היא אחת ההשקעות החכמות והטובות ביותר שאתם יכולים לעשות.

 

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד