חוק פינוי בינוי – מה הוא אומר?

DJI_0136_800x600

רוב הבניינים בארץ הם בניינים ישנים ולכך יש השפעה אדירה על המרחב הציבורי וגם על מצבם של מרבית אזרחי ישראל. על רקע זה ברור מדוע חוקק חוק פינוי בינוי אשר שינה את העולם מן הקצה אל הקצה של דירות ובניינים. על רקע זה יש לציין כי חוק זה מאפשר לכם לפעול בצורה הרבה יותר חכמה וטובה ממה שהכרתם עד עתה ומאפשר לכם לזכות בדירה חדשה לגמרי מבלי להשקיע כל שקל מכיסכם. לכן ניתן לומר כי מדובר בחוק פורץ דרך אשר משנה סדרי עולם ואשר משרת את אזרחי ישראל בצורה מדהימה שכמותה לא הכרנו לפני כן ועל כך יש לתת את הדעת ולהודות על החוק אשר חוקקו המחוקקים.

חוק פינוי בינוי – כיצד אתניע פרויקט של פינוי בינוי בבניין שלי?

אך לא הכול ורוד בתחום של חוק פינוי בינוי ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת. עליכם להבין כי החוק הזה טומן בחובו בעיות לא פשוטות. הבעיה העיקרית בחוק זה היא העובדה כי קשה מאוד להתניע אותנו ואדם פרטי מן היישוב יתקשה מאוד להוציא פרויקט של פינוי בינוי אל הפועל. אז מה ניתן לעשות בכדי להתגבר על בעיה זו? אם כן אתם צריכים להבין כי בכדי להוציא אל הפועל פרויקט של פינוי בינוי אתם צריכים לפנות אל יזם איכותי אשר ילווה אתכם לכל אורך ההליך ואשר יבטיח כי הפרויקט יעבור את כל המושכות ויצא אל הפועל במהירות הגדולה ביותר שיש.

חוק פינוי בינוי –האם פינוי בינוי חל גם על דירות פרטיות?

כאשר אנחנו מדברים על חוק פינוי בינוי אנחנו חייבים להגדיר על מי החוק חל ועל מי לא. עליכם לדעת כי חוק זה חלק אך ורק על בנייני דירות ולא על בתים פרטיים. אם תחשבו על כך תגלו כי יש בכך היגיון רב. אתם צריכים להבין כי בבניין מגורים יש הרבה דיירים ועל כן יש להסדיר בחקיקה על מה הם צריכים להסכין וכמה אנשים צריכים להסכים בכדי שהחוק יצא אל הפועל. לעומת זאת בבית פרטי יש משפחה אחת ולכן לא צריך להגיע להסכמה של כולם בנוגע לחוק ואת זאת אתם צריכים לקחת בחשבון ולהבין מדוע החוק לא חל על בתים פרטיים.

חוק פינוי בינוי – בררו כמה שיותר פרטים על המצב התכנוני של הבניין שלכם

אם אתם רוצים שהבניין שלכם ייכנס אל תחת הכנפיים של חוק פינוי בינוי אתם צריכים להבין כי עליכם לברר כמה שיותר פרטים על המצב התכנוני של הבניין שלכם. עליכם להבין כי ככל שתבררו יותר פרטים כך תוכלו להתניע את הפרויקט יותר בקלות וכך תוכלו להבין האם הפרויקט יכול לצאת אל הדרך או לא.

 

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד