עלות מפקח בניה – מדוע המפקח הוא כה חשוב?

  • ראשי
  • כללי
  • עלות מפקח בניה – מדוע המפקח הוא כה חשוב?
worker-1895691_640

אם אתם עומדים לפני פרויקט בניה אנחנו חייבים להגיד לכם כי אתם צריכים להתייחס אל הפרויקט כאל עבודה שנייה. ההשקעה שתצטרכו להשקיע בפרויקט אומרת כי יהיה לכם פחות זמן להשקיע בעבודה שלכם, בזוגיות שלכם ובילדים שלכם. אז מדוע לבנות בית ולא לקנות בית מוכן? קודם כל כי בסופו של יום זה יותר זול ושנית כל מפני שבית הנתפר למידותיכם הוא בית ברמה הרבה יותר גבוהה ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת. על רקע זה אנחנו ממליצים לכם לא לבנות בית ללא מפקח בניה וזאת עקב החשיבות העצומה של המפקח לבנייה עצמה. כמובן שלפני שאתם בוחרים מפקח אנחנו ממליצים לכם לברר מהי עלות מפקח בנייה ועל כך בהמשך המאמר. כאן נציין כי המפקח הוא חשוב ביותר לתהליך הבנייה וכי לא ניתן להשוות בין בנייה עם מפקח ובנייה ללא מפקח.

עלות מפקח בניה – האם העלות היא יקרה?

אז עוד לפני שניגע בנושא של עלות מפקח בניה אנחנו חייבים לציין כי המפקח בוחן יום יום את הבנייה באתר שלכם ומבטיח כי הקבלן ומי מעובדיו מבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר והתאם לתכנית האדריכלית. על רקע זה נדגיש כי העלות של המפקח היא מאוד נמוכה ואתם לא צריכים להיות מוטרדים ממנה. אתם צריכים להבין כי התחרות בשוק הפיקוח היא מאוד חריפה ויש היצע גדול של מפקחים איכותיים מה שאומר כי המחירים בשוק הפיקוח הם זולים בטח אם לוקחים בחשבון את כל העלות של בניית הבית ועל כן העלות של המפקח היא הדבר האחרון שצריך להטריד אתכם.

עלות מפקח בניה – המחיר של המפקח לא חזות הכול

אין ספק כי כסף עומד בבסיס מרבית ההחלטות שלנו, וכך גם כאשר אנחנו מדברים על עלות מפקח בניה. כסף משפיע על השאלה באיזה בית נגור, באיזה אוטו ניסע, להיכן נשלח את הילדים שלנו ללמוד, היכן נבלה את החופשה, איזה אוכל נקנה בסופר ועוד שלל החלטות חשובות ביותר שאנו חייבים לתת עליהן את הדעת ואשר מושפעות במידה עצומה מן השאלה הכספית. אך כאשר אנחנו מדברים על מפקח בניה אנחנו חייבים לציין כי הכסף הוא לא הגורם המשמעותי ביותר במשוואה אלא איכות המפקח. עדיף לכם לבחור מפקח איכותי ומקצועי גם אם הוא עולה קצת יותר ואת זאת כדאי לזכור.

עלות מפקח בניה – היזהרו מחאפרים

אם יש דבר שאנחנו חייבים לציין לצד העובדה כי עלות מפקח בניה היא זולה באופן יחסי זה העובדה כי אתם צריכים להיזהר ממחירים נמוכים במיוחד. אם המחיר נמוך במיוחד אתם חייבים לשאול את עצמכם האם לא מדובר על חאפר ואתם חייבים לחשוב האם ניתן לסמוך על מפקח זה שיבצע את התפקיד על הצד הטוב ביותר שיש.

 

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד