דייר סרבן – באיזה תחומים זה בא לידי ביטוי?

  • ראשי
  • תמא 38
  • דייר סרבן – באיזה תחומים זה בא לידי ביטוי?
תמא 38 זכויות דיירים

יותר ויותר אנשים בארץ נהיים מודעים למצבם הרעוע של הבניינים שבהם הם גרים. אנשים אלו מבינים כי בניינים אלו מסכנים אותם ואת ילדיהם ואת כל מי שבא בשערי הבניין וזאת עוד לפני שבכלל הזכרנו את הנושא של רעידות אדמה או איום הטילים. על רקע זה ניתן לומר כי תכניות של תמא 38 או פינוי בינוי הפכו לספורט לאומי לפחות במרכז וכל בעל דירה מנסה לבחון את הזכאות שלו לתכניות אלו ונותן דעתו על הנושא הזה. אין ספק כי אלו הן תכניות הכרחיות אשר משרתות אותנו בצורה נפלאה ומשפרות את חייהם של אלפים. אך לא פעם ולא פעמיים קורה מצב בו התכנית נתקעת וזאת עקב העובדה כי יש דייר סרבן בבניין המסרב לאשר את התכנית למרות שכל הדיירים רוצים בכך.

דייר סרבן – האם יש כלים משפטיים להתמודד עם דייר כזה?

אין ספק כי דייר סרבן יכול להיות מאוד בעייתי ולפגוע בנו מאוד אם אנחנו רוצים לשפר את הבניין שלנו. יש לציין כי לעתים המניעים של הדייר הסרבן הם לא טהורים ונובעים מבצע כסף ומרצון לקבל עוד ועוד כסף מן החברה היזמית. אך לעתים מדובר במניעים אמתיים וטהורים ופשוט יש לתת את הדעת על כך כי הדייר חושש מהמעבר או מהשיפוץ. כך או כך אתם צריכים לדעת כי יש כלים משפטיים להילחם בדייר סרבן והחוק נותן כלים בכדי לבצע את הפרויקט של תמא 38 או של פינוי בינוי למרות סרבנות של דייר מסוים ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת.

דייר סרבן – אל תיכנסו לריב בגלל הסרבנות של הדייר

פעמים רבות אל מול דייר סרבן עומדים דיירים רבים הרוצים שהפרויקט יצא לדרך ויתקדם. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי לא פעם ולא פעמיים מתגלעים חילוקי דעות קשות בין הדיירים השונים בבניין המעוניינים בדברים שונים. כאן אנחנו רוצים להדגיש בפניכם כי לא כדאי לכם להיכנס לריב גדול עם הדייר הסרבן ולא כדאי לכם לעורר מהומה בגין הנושא הזה. זכרו כי הדייר הסרבן עתיד להיות השכן שלכם בין אם הפרויקט יצא לפועל ובין אם לא ועל כן כדאי לכם לשמור אתו על יחסים תקינים ולא להעכיר את האווירה בבניין שלכם וכך לפגוע בצורה קשה באיכות החיים שלכם.

דייר סרבן – היעזרו בעו"ד המתמחה במקרקעין בכדי לטפל בבעיה

אם אתם רוצים לטפל בדייר סרבן כדאי לכם לפנות אל ייעוץ משפטי מקצועי ואיכותי. יש הרבה כלים בכדי לטפל ולשנות את דעתו של דייר סרבן, אך בכדי להפעיל את הכלים הללו יש צורך לפנות אל עורך דין המתמחה במקרקעין וכך לטפל בנושא הזה בצורה הטובה ביותר שיש והמקצועית ביותר שיש.

 

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד