מה דורשת עבודה בגובה בפרויקט שיפוץ בניין ומדוע היא חייבת להתבצע על ידי חברות מקצועיות וחברות בנייה רשומות? אם המבנה שבו אתם שוהים דורש שיפוץ: חשוב שתדעו יותר אודות עבודות בגובה.

עבודה בגובה בפרויקט שיפוץ בניין – כל מה שצריך לדעת!

עבודות מסוג זה נדרשות בעיקר במבנים ישנים, כאלה שזקוקים לשיפוץ, כמו גם במבנים שדורשים שלל עבודות תיקון, אחזקה, שיפוצים, חיזוק וניקיון. עבודה בגבהים מתבצעת רק על ידי חברות המומחיות בתחום, תוך שהיא דורשת ציוד מקצועי, חומרי בנייה מתאימים וכמובן את רמת הבטיחות הנדרשת במהלך העבודה.

באילו מקרים נזדקק לעבודות בגובה?

אם אתם בעלי בניין מגורים, בניין משרדים, אם אתם דיירים של בניין משותף או אפילו בית פרטי, חשוב שתדעו כי עבודות בגובה מתאימות למגוון מקרים ותרחישים, ביניהם:

איטום מבנה – מבנה שאינו אטום הוא כזה שתהיה בו רטיבות, הקירות יהפכו לנפוחים, הקור יורגש בו בימי החורף תות שהוא יהיה חם מידי בימי הקיץ. בשל כך וכדי לאטום את המבנה בצורה טובה, מתבצע איטום בעבודה בגובה, כמו גם איטום ותיקון סדקים בבניין ושלל פעולות שמאפשרות תיקונים המעלים את איכות החיים.

החלפת מרזביםעבודה בגובה בפרויקט שיפוץ בניין

נדרשת גם במקרה של מרזבים תקולים. המרזב אשר נמצא על גג הבניין, תפקידו להוביל את מי הגשמים אל תעלות ניקוז ובכך למנוע הכבדה של מים על הגג כמו גם קריסה של הגג. בשל כך המידה והמרזב תקול, שבור או אינו עובד: יש לבצע עבודת תיקון מרזבים המתרחשת ברוב המקרים, בגובה.

איטום וזיפות גגות – גגות שדורשים איטום וזיפות מחדש, גגות שהוחלט להתקין עליהם יריעות ביטומניות, כמו גם איטום מחודש של הגג, כולם דורשים קורס עבודה בגובה בעת שיפוץ בניין. עבודות איטום ישפרו את החיים בתוך המבנה ויגנו על הבניין מפני מפגעי מזג האוויר, רעש ותהודה.

התקנת פאנלים סולריים – בשנים האחרונות הפכו פנלים סולריים לפופולאריים במיוחד וזאת בשל היכולת של הפאנלים לספק חשמל, לייצר חשמל ולאפשר לדיירים חיים יעילים וחסכניים יותר. בשל כך נדרשות עבודות התקנה ושיפוצים להתקנת פנלים סולריים על הגג.

תיקון גגות – רעפים שבורים, נזילות, פאנלים תקולים ועוד, כולם דורשים עבודה בגובה על מנת להשמיש את הגג ולהחזיר אותו למצב תקין ובטוח.

ניקוי חלונות – אחת הסיבות המרכזיות שבגינן מזמינים עבודות בגובה היא: ניקוי חלונות. בישראל ישנם לא מעט מבנים גבוהים שיש לבצע בהם ניקוי, תיקון ושיפוץ חלונות, לכן עבודה מסוג זה הינה כדאית ונכונה לאבטחת הבניין ולקבל מראה נקי ויוקרתי.

לסיכום, עבודה בגובה בפרויקט שיפוץ בניין

חייבת להתבצע על ידי חברות העוסקות בתחום היזמות, הבנייה והשיפוצים וזאת תוך שימוש ברתמות בטיחותיות, מנופים, ציוד מתאים, ואנשי מקצוע מומחים, כאשר הכל נעשה באמצעות אבטחת הסביבה בזמן העבודה.

עבודה בגובה בפרויקט שיפוץ בניין

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד