1700-70-90-30

5 מקרים שבהם נזמין מנוף הובלות כשעוברים דירה

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

תהליך מעבר דירה הוא לא תהליך פשוט. כאשר יש צורך להעביר תכולת דירה שלמה מיעד אחד ליעד אחר, חשוב מאוד לבחור בחברת הובלות אמינה ומקצועית שיודעת כיצד לבצע את העבודה. לא פעם, הובלת דירה תדרוש הובלה עם מנוף. כיום ישנן חברות הובלה המציעות שירות הובלה עם מנוף כחלק משירותי החברה, כאשר לחברה יש מנוף משלה וישנן חברות הובלה אשר במקרה הצורך מזמינות שירותי מנוף ייעודיים לתהליך המעבר. מדובר על הובלה לא מאוד פשוטה ולא מאוד זולה אך לא פעם היא האופציה היחידה העומדת על הפרק.

מתי יש צורך בהובלות מנוף?

ישנם כמה מקרים שבגינם יהיה צורך לבחור הובלות מנוף על פני הובלות רגילות:

קומה גבוהה

אם אתם מתגוררים בקומה גבוהה והריהוט שלכם לא יכול להיכנס במעלית על מנת להוריד אותו. במקרה הזה תדרשו לבחור בהובלה עם מנוף אשר תאפשר לכם להוציא את כל התכולה של הדירה שלכם, או לפחות את הרהיטים הכבדים והגדולים דרך המרפסת או הדרך החלון. אין ספק כי מדובר באופציה היחידה עבורכם שכן, חברות הובלה לרוב לא יסכימו להעביר ציוד גדול דרך המדרגות מקומה גבוהה או לקומה גבוהה בבניין שאין בו מעלית או בבניין שהריהוט והציוד אינם נכנסים במעלית. מעבר לכך, הציוד יכול להיפגם או להינזק בתהליך מעבר שיש צורך להעביר אותו בהרבה מדרגות.

חיסכון בזמן

אם אתם מעוניינים שתהליך ההובלה יתבצע בצורה מהירה הרבה יותר, הובלות מנוף יכולות להיות הדבר האידאלי עבורכם. העמסת התכולה ופריקת התכולה ביעדה החדש הן קלות ומהירות הרבה יותר כאשר מבצעים הובלה עם מנוף.

בניין ללא מעלית

כאשר מדובר על בניין ללא מעלית, כאשר יש צורך להעביר את התכולה מקומה גבוהה, לא פעם יהיה צורך להיעזר במנוף אשר יעביר את התכולה מהחלון או המרפסת.

ריהוט עדין או כבד

אם מדובר על הצורך בהובלת ריהוט כבד או עדין, אין ספק שלא פעם חברת ההובלה תציע לכם להעביר אותו באמצעות מנוף שכן הובלה רגילה עלולה לגרום לריהוט נזק.

הובלה גדולה

אם מדובר על הובלה גדולה מאוד, לא פעם חברת ההובלות תמליץ לכם על הובלה עם מנוף. ישנן חברות הובלות שלא רק ימליצו על הובלה עם מנוף אלא אף  יתעקשו על כך שכן, לא כל הובלה משתלם לחברת הובלות לבצע באופן רגיל.

כיצד בוחרים הובלות עם מנוף?

אם אתם תוהים כיצד בוחרים שירותי מנוף הובלות, ראשית כל חשוב לבחור בחברה שיודעת כיצד להתאים את סוג המנוף הנחוץ לכם בהתאם לסוג ההובלה. שנית, חשוב מאוד לבדוק את המחירים המוצעים תמורת שירות הובלה עם מנוף בקרב חברות הובלות שונות וכן, לברר האם החברה מביאה חברה חיצונית לשירותי הובלה עם מנוף או שמא לחברה יש מנוף משלה.

צריכים הובלה? פנו לחברת הובלות מומלצת: הובלות מאה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30