5 מקרים שבהם נזמין מנוף הובלות כשעוברים דירה

תוכן עניינים
כאן לשירותכם

או חייגו 1700-70-90-30

תהליך מעבר דירה הוא לא תהליך פשוט. כאשר יש צורך להעביר תכולת דירה שלמה מיעד אחד ליעד אחר, חשוב מאוד לבחור בחברת הובלות אמינה ומקצועית שיודעת כיצד לבצע את העבודה. לא פעם, הובלת דירה תדרוש הובלה עם מנוף. כיום ישנן חברות הובלה המציעות שירות הובלה עם מנוף כחלק משירותי החברה, כאשר לחברה יש מנוף משלה וישנן חברות הובלה אשר במקרה הצורך מזמינות שירותי מנוף ייעודיים לתהליך המעבר. מדובר על הובלה לא מאוד פשוטה ולא מאוד זולה אך לא פעם היא האופציה היחידה העומדת על הפרק.

מתי יש צורך בהובלות מנוף?

ישנם כמה מקרים שבגינם יהיה צורך לבחור הובלות מנוף על פני הובלות רגילות:

קומה גבוהה

אם אתם מתגוררים בקומה גבוהה והריהוט שלכם לא יכול להיכנס במעלית על מנת להוריד אותו. במקרה הזה תדרשו לבחור בהובלה עם מנוף אשר תאפשר לכם להוציא את כל התכולה של הדירה שלכם, או לפחות את הרהיטים הכבדים והגדולים דרך המרפסת או הדרך החלון. אין ספק כי מדובר באופציה היחידה עבורכם שכן, חברות הובלה לרוב לא יסכימו להעביר ציוד גדול דרך המדרגות מקומה גבוהה או לקומה גבוהה בבניין שאין בו מעלית או בבניין שהריהוט והציוד אינם נכנסים במעלית. מעבר לכך, הציוד יכול להיפגם או להינזק בתהליך מעבר שיש צורך להעביר אותו בהרבה מדרגות.

חיסכון בזמן

אם אתם מעוניינים שתהליך ההובלה יתבצע בצורה מהירה הרבה יותר, הובלות מנוף יכולות להיות הדבר האידאלי עבורכם. העמסת התכולה ופריקת התכולה ביעדה החדש הן קלות ומהירות הרבה יותר כאשר מבצעים הובלה עם מנוף.

בניין ללא מעלית

כאשר מדובר על בניין ללא מעלית, כאשר יש צורך להעביר את התכולה מקומה גבוהה, לא פעם יהיה צורך להיעזר במנוף אשר יעביר את התכולה מהחלון או המרפסת.

ריהוט עדין או כבד

אם מדובר על הצורך בהובלת ריהוט כבד או עדין, אין ספק שלא פעם חברת ההובלה תציע לכם להעביר אותו באמצעות מנוף שכן הובלה רגילה עלולה לגרום לריהוט נזק.

הובלה גדולה

אם מדובר על הובלה גדולה מאוד, לא פעם חברת ההובלות תמליץ לכם על הובלה עם מנוף. ישנן חברות הובלות שלא רק ימליצו על הובלה עם מנוף אלא אף  יתעקשו על כך שכן, לא כל הובלה משתלם לחברת הובלות לבצע באופן רגיל.

כיצד בוחרים הובלות עם מנוף?

אם אתם תוהים כיצד בוחרים שירותי מנוף הובלות, ראשית כל חשוב לבחור בחברה שיודעת כיצד להתאים את סוג המנוף הנחוץ לכם בהתאם לסוג ההובלה. שנית, חשוב מאוד לבדוק את המחירים המוצעים תמורת שירות הובלה עם מנוף בקרב חברות הובלות שונות וכן, לברר האם החברה מביאה חברה חיצונית לשירותי הובלה עם מנוף או שמא לחברה יש מנוף משלה.

צריכים הובלה? פנו לחברת הובלות מומלצת: הובלות מאה

קבוצת עידן
קבוצת עידן

המאמר נרשם ע"י החברה המובילה בישראל קבוצת עידן לשיפוץ בניינים הוספת מרפסות ובניית ממדים לבניינים משותפים, הניסיון עושה את ההבדל. קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים.

שתפו את המאמר:

מאמרים נוספים:

1700-70-90-30

שיפוץ ושיקום בניינים, בניית ממד והוספת מרפסות לבניינים רק עם קבוצת עידן עובדים בצורה מקצועית ומהירה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף/ הצעת מחיר
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!!

או חייגו 1700-70-90-30