5 טיפים לבחירת חברת ניקיון

תוכן עניינים
כאן לשירותכם

או חייגו 1700-70-90-30

מתכוונים להזמין חברת ניקיון ולא יודעים מאיפה מתחילים? קבלו 5 טיפים שיסייעו לכם לבחור את החברת הניקיון המקצועית והאמינה ביותר.

חברת נקיון(צילום:freepik)

דרשו הצעת מחיר מבוססת

אל תסתפקו להצעת מחיר טלפונית, זה מתכון לצרות ולתוספות מחיר במהלך העבודה. דרשו מנציגי החברה להגיע לבית שלכם לביקור מקדים, לבחון מקרוב את מצב הדירה, הגודל שלה ואת מורכבות העבודה.

רק כך תוכלו לקבל הצעת מחיר מבוססת ותימנעו מהפתעות לא נעימות כשבעלי המקצוע כבר בבית שלכם והכוח בידיים שלהם.

אגב, ברוב המקרים דווקא הלקוחות אלה שמתחמקים מהביקור המקדים וחושבים שפשוט יהיה בסדר. אז גם במידה ואתם חושבים שההמלצה שלנו מיותרת, לפחות שלחו תמונות או סרטון וידאו לנציגי החברה, על מנת שבעלי המקצוע יוכלו לדעת בפני מה הם עומדים.

דרשו לדעת מה כלול במחיר

לפני שאתם מזמינים חברת ניקיון לבתים, בררו מראש מה כלות במחיר שאתם עומדים לשלם ומה לא. כאמור, אתם רוצים להימנע מהפתעות לא נעימות במהלך העבודה. האם העבודה כוללת פוליש? ניקוי חלונות? מרפסת?

במידה ותם זקוקים לשירות ניקיון לאחר שיפוץ לדוגמא, קחו בחשבון שלא מדובר בעבודה סטנדרטית אלא בעבודה מורכבת יותר שהמחיר עבורה עשוי להתייקר בהתאם.

גם במידה והצעת המחיר לא כוללת את הדברים שחשבתם שהיא צריכה לכלול, עדיף שתדעו על כך מראש ולא אחרי שהעבודה כבר התחילה.

אגב, לא משנה אילו אלמנטים העבודה כוללת, דרשו שכל סעיפי העבודה יהיו רשומים במסגרת הצעת המחיר שאתם מקבלים, אחרת לא יהיה לכם למי לפנות בטענות.

ודאו שלחברת הניקיון יש ביטוח

מעבר לכל האלמנטים שציינו לבחירת חברת ניקיון, מומלץ לוודא מראש שהיא מחזיקה בביטוח המכסה גם את התכולה שלכם וכן ביטח צד ג. במצב כזה, אתם מבטיחים לעצמכם שבכל מקרה בו הציוד שלכם יפגע יהיה לכם את מי לתבוע.

לעיתים ללקוחות יש נטייה לדלג על ההמלצה הזו, לחשוב שהיא לא חשובה מספיק ואף מתביישים לדרוש וראות את המסמכים הללו. אל תתביישו, בסופו של דבר אתם לא רוצים שהניקיון יעלה לכם ביוקר.

הדברה ברישיון בלבד

כיום קיימות מגוון חברות ניקיון המציעות חבילה הכוללת גם הדברה בתום עבודת הניקיון. ובכן, אין עם זה שום בעיה, רק שאתם צריכים לוודא שלבעלי המקצוע שמבצעים את עבודת ההדברה יש רישיון מדביר בתוקף, כזה שעבר את ההכשרה המתאימה ורשאי לבצע את ההדברה אצלכם בבית.

לעיתים, מדובר בטריק שיווקי המציע ללקוחות חבילה משתלמת ומונעת מהם את הצורך לפנות בנפרד למדביר ולהגיע למחיר פחות משתלם. זכרו, התפקיד של חברת הניקיון הוא להציע לכם מחיר משתלם, התפקיד שלכם הוא לוודא שאתם מבוטחים ומכוסים מכל הצדדים.

בקשו המלצות מחברים

אנחנו יכולים לדקלם אין ספור טיפים, אך בסופו של דבר אין חכם כבעל ניסיון. דברו עם חברים או מכרים שכבר עובדים עם חברה ספציפית ויודעים להעיד האם מדובר בחברה אמינה ומקצועית. סמכו על המילה שלהם, בתור מכרים שלכם הם ודאי לא רוצים שתפלו בפח.

קבוצת עידן
קבוצת עידן

המאמר נרשם ע"י החברה המובילה בישראל קבוצת עידן לשיפוץ בניינים הוספת מרפסות ובניית ממדים לבניינים משותפים, הניסיון עושה את ההבדל. קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים.

שתפו את המאמר:

מאמרים נוספים:

1700-70-90-30

שיפוץ ושיקום בניינים, בניית ממד והוספת מרפסות לבניינים רק עם קבוצת עידן עובדים בצורה מקצועית ומהירה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף/ הצעת מחיר
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!!

או חייגו 1700-70-90-30