5 דברים שכדאי בהחלט לדעת על שיפוץ בנייני מגורים

תוכן עניינים
כאן לשירותכם

או חייגו 1700-70-90-30

כל עוד אתם משפצים את ארבעת הקירות שלכם, אתם לא צריכים להיות תלויים באיש. יש לכם אפשרות לשבור קירות, לצבוע חדרים, להחליף דלתות וגם להדביק חיפוי. כשאתם מעוניינים לשפץ את בניין המגורים שלכם? מדובר על שיפוץ אחר לחלוטין, כאשר הדבר המהותי ביותר הוא ההחלטה המשותפת שצריכים לקבל כל דיירי הבניין. גם אתם מתעניינים ברעיון של שיפוץ בניינים? לפניכם, 5 דברים שבהחלט כדאי שתדעו:

1. שיפוץ הבניין מעלה את ערך הדירה של כל אחד מהדיירים

אז למרות שהשיפוץ מתבצע בבניין עצמו ולא בדירה שלכם, עדיין ערך הדירה עולה. ביום בו תרצו להשכיר את הדירה שלכם או למכור אותה, הרוכשים הפוטנציאלים לא רק יבחנו לעומק את הדירה שלכם ואת טיבה, אלא גם את טיבו של הבניין. לכן, ככל שיושקעו בבניין יותר עבודות פנימיות וחיצוניות, לרבות החלפת מערכות, שיפוץ חזותי וכן הלאה, כך גם ערך הדירה  שלכם עולה.

2. אל תחסכו על קבלן מקצועי, מנוסה ואמין

ועדי הבתים שואלים את עצמם, ובצדק, איך לבחור קבלן לשיפוץ בניין מגורים? השאלה הזו קריטית, והתשובה עליה במידה רבה תשפיע על איכות השיפוץ שלכם. אם יש מקום שאסור לכם לחסוך בו הוא על קבלן מומלץ ובעל ניסיון רב בתחום שיפוצי הבניינים. מה שעליכם לבדוק בנוסף הוא כי הקבלן מחזיק בהסמכה המתאימה ובאישורים מתאימים, תוך שחשוב להבטיח כי הוא קבלן רשום. בהמשך, הבטיחו כי הקבלן עושה שימוש בחומרים איכותיים. לדוגמא: אם אתם צובעים את הבניין חיצונית, חשוב שהצבע בו הוא עושה שימוש הוא צבע המתאים לצביעה חיצונית, זאת בכדי למנוע רטיבויות ושחיקה מוקדמת.

3. קבעו מראש בישיבת הוועד: שיפוץ חיצוני, פנימי או שדרוג כולל?

כדיירים בבניין שלכם, אתם לא מתעניינים בפרסומים על מבחר פרויקטים בבנייה, אלא שאתם רוצים להישאר בבניין שלכם ולשפר את איכות החיים בו. לפני היציאה לדרך, חשוב לכנס אסיפת דיירים, כאשר בה יעלה רעיון השיפוץ. בסופו של דבר, הכסף שיושקע בשיפוץ הוא הכסף היוצא מכיס הדיירים, כך שחשוב לקבל רוב המעוניין במהלך. בישיבה המשותפת לכל הדיירים, תוכלו להחליט האם לשפץ את הבניין חיצונית, פנימית, לשפר מערכות או לבצע שיפוץ כולל.

4. מציעים לכם פרוייקט של התחדשות עירונית? לכו על זה!

כיום, פרויקטים של התחדשות עירונית פזורים במקומות רבים בארץ. במידה וגם אתם קיבלתם פנייה כזו מקבלן, כדאי ללכת עליה. מה יוצא לכם מפרוייקט כזה של התחדשות עירונית? אתם מקבלים מימון על שכירות זמנית, אתם זוכים בדירה גדולה יותר, כאשר הדגש הוא על שדרוג: לרוב, תקבלו גם מרפסת וחנייה, תוך שמשפרים בבניין את כל המערכות, מתקינים מעלית, וכדומה. כן חשוב לקחת בחשבון כי הקבלנים בונים קומות נוספות, כך שהבניין שלכם יהפוך להיות בניין המגורים של דיירים נוספים.

5. דרשו לדעת זמני התחלה וסיום של הפרוייקט

לא משנה לקראת איזה שיפוץ אתם הולכים: חשוב לציין בצורה מפורשת בהסכם העבודה את זמני ההתחלה של השיפוץ, הסיום והעלויות.

קבוצת עידן
קבוצת עידן

המאמר נרשם ע"י החברה המובילה בישראל קבוצת עידן לשיפוץ בניינים הוספת מרפסות ובניית ממדים לבניינים משותפים, הניסיון עושה את ההבדל. קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים.

שתפו את המאמר:

מאמרים נוספים:

1700-70-90-30

שיפוץ ושיקום בניינים, בניית ממד והוספת מרפסות לבניינים רק עם קבוצת עידן עובדים בצורה מקצועית ומהירה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף/ הצעת מחיר
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!!

או חייגו 1700-70-90-30