3 טיפים חשובים לגיוס הון התחלתי

תוכן עניינים
כאן לשירותכם

או חייגו 1700-70-90-30

לא תמיד יהיה לכם את ההון הנדרש כדי להפוך את החלום שלכם למציאות. אחת מהדרכים להשיג את ההון הנדרש תהיה בעזרתם של משקיעים ופילנתרופים. יש המון אנשים שמחפשים להשקיע במיזמים של אחרים, כל עוד מדובר על מיזם עם פוטנציאל. מכאן עולה השאלה, איך בדיוק תוכלו להשיג את ההון הנדרש? הרי תצטרכו להבין מראש איך אתם מייחדים את המיזם שלכם בהשוואה למיזמים אחרים. ריכזנו לכם שלושה טיפים מעולים, כאלה שיכולים להביא אתכם צעד אחד קדימה. אם תיישמו את הטיפים הללו תוכלו לראות איך המשקיעים רודפים אחריכם. לא תמצאו את עצמכם במצב בו אתם נאלצים לרדוף אחריהם או להתחנן להשקעה. כל מי שבונה מיזמים ירצה לדעת כי הקערה תתהפך ויחסי הכוחות ישתנו.

 

הגיעו לפגישה מוכנים

לצורך גיוס הון יהיה עליכם קודם כל להגיע מוכנים לכל פגישה שתגיעו אליה. המשקיעים מעריכים ידע והבנה, עליכם להראות כי אין ספקות או סימני שאלה לגביכם. אנשים שלא יגיעו לפגישה מוכנים עלולים למצוא את עצמם בבעיה רצינית. עליכם להתכונן לכל שאלה שעשויה לעלות על הפרק, גם שאלות שיהיו פחות נעימות או טובות. ברגע שהמשקיע יראה שהגעתם מוכנים, לא תהיה לו בעיה לשים סכומי כסף גבוהים. משקיעים אוהבים לדעת שיש להם על מי לסמוך ועל מי להישען בעניינים הללו. אם תגיעו מוכנים לפגישה הראשונה ככל הנראה גם המיזמים כולו יהיה מושקע ומופקד לפרטי פרטים.

 

הכינו מצגת מפורטת

המשקיע אינו מכיר אתכם או את המיזם אותו הינכם מעוניינים להציג בפניו. יכול להיות שהוא שמע עליו, אך לא מדובר על משהו שמבחינתו יהיה מוחשי. כדי שתוכלו להציג את הדברים בצורה ברורה יהיה עליכם להכין מצגת מושקעת ומפורטת. מדובר על מצגת שבאמצעותה תוכלו להסביר את כל מה שהמשקיע ירצה לדעת. עם מצגת איכותית וטובה תראו איך גיוס הון הופך להיות לדבר שקל לבצע אותו. המשקיע מבחינתו יבין בדיוק אל תוך מה הוא נכנס, לא מצפות לו הפתעות בהקשר הזה. משקיעים לא אוהבים הפתעות, בטח אם הם נדרשים לשים סכומי כסף גבוהים.

 

קבלו את הביקורת כבונה

אם משקיע אחד העביר לכם ביקורת זה לא אומר כי יהיה עליכם לוותר על החלום. ביקורת היא דבר חיובי, אפילו אם היא מביאה איתה תחושת לא נעימה. עליכם לזכור כי הביקורת היא זאת שיכולה לגרום לכם לזנק קדימה. ברגע שרואים את הביקורת כדבר מלמד, יהיה אפשר להוציא ממנה הרבה מעבר לדברים הרגילים. תוכלו ללמוד מה עשיתם לא בסדר, ולעשות הכל כדי לתקן את המציאות הזאת. כך שתפגשו את המשקיע הבא, תדעו כי הסיכויים שלכם גדלים באופן משמעותי. גם אם בפעם הבאה תקבלו ביקורת, יהיה עליכם ללמוד ממנה עד שתקבלו תשובה חיובית.

קבוצת עידן
קבוצת עידן

המאמר נרשם ע"י החברה המובילה בישראל קבוצת עידן לשיפוץ בניינים הוספת מרפסות ובניית ממדים לבניינים משותפים, הניסיון עושה את ההבדל. קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים.

שתפו את המאמר:

מאמרים נוספים:

1700-70-90-30

שיפוץ ושיקום בניינים, בניית ממד והוספת מרפסות לבניינים רק עם קבוצת עידן עובדים בצורה מקצועית ומהירה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף/ הצעת מחיר
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!!

או חייגו 1700-70-90-30