1700-70-90-30

שיפוץ חיצוני בראשון לציון

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

שיפוץ חיצוני בראשון לציון בתוך כל הטרנד של תמ"א ופינוי בינוי, רבים שכחו את האופציה של שיפוץ חיצוני לבניין במסגרת פרטית לגמרי. מספר המבנים הזכאים לתכניות התחדשות עירונית הוא מוגבל מאוד. מרבית בעלי הבתים נדרשים לבצע שיפוץ, במידה וכזה אכן נדרש, באופן עצמאי לחלוטין. אם אתם שוקלים שיפוץ חיצוני לבניין שלכם ומחפשים גורם מקצועי המבצע פרויקטים של שיפוץ חיצוני בראשון לציון, בשורות הבאות תוכלו למצוא את כל המידע הנדרש לכם על מנת להבטיח שאתם מקבלים את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם.

 

שיפוץ חיצוני לבניין – מתי הוא נדרש?

בניגוד לשיפוץ דירה מטעמים אסתטיים ועיצוביים, שיפוץ לבניין מלווה כמעט תמיד בסיבות פונקציונליות. מבנים מיושנים יכולים לסבול משלל תופעות הקשורות למעטפת החוץ של הבניין ובכלל זה אריחי חיפוי שמתנתקים ממקומם וצונחים מטה, קילופי טיח וצבע, פגמים בבטון וברזל חשוף, רטיבות נרחבת במבנה, בידוד לקוי של המבנה וכן הלאה. בכל המקרים הללו ובמיוחד במקרים בהם "התסמינים" האלה הם נרחבים לכל דיירי הבניין, עשוי להידרש שיפוץ חיצוני לבניין, אותו תוכלו לבצע בסיוע גורם מקצועי המתמחה בפרויקטים של שיפוץ חיצוני בראשון לציון.

אחרי שאמרנו את זה, שיפוץ חיצוני מביא איתו לא רק ערכים פונקציונליים סביב תיקון ליקויים, אלא גם ערכים עיצוביים ובכלל זה חזית חדשה לבניין, חלונות חדשים ומעוצבים ואפילו הוספת מרפסות – את כל אלה ועוד, תוכלו לשלב במסגרת פרויקט שיפוץ חיצוני לבניין. לבסוף, נדגיש את הדבר הבא: במרבית המקרים, הבחירה לבצע שיפוץ חיצוני היא בחירה מכורח – ייתכן שאתם כבר לא יכולים לסבול מהרטיבות ומתחושת הסכנה הכללית בבניין וייתכן שגם הוצא צו מבנה מסוכן למבנה. בכל מקרה, שיפוץ חיצוני הוא בדרך כלל פרויקט שנדרשת סיבה מאוד טובה כדי לבצע אותו ולא בגלל שמדובר במהלך שהוא לא חיוני, נהפוכו, אלא דווקא בגלל שלא מדובר בבית הפרטי של כל דייר ודייר, אלא בשיפוץ של השטח המשותף והשטח המשותף פחות מעניין אותנו, מאשר חלל הפנים של הדירה שלנו. מצד שני, למעטפת החוץ של הבניין ישנה השפעה על כלל הדירות ולכן כל אחד מבעלי הבתים בבניין נהנה מתוצאות השיפוץ. בנוסף לכך, חשוב לזכור שמהלך שיפוץ חיצוני לבניין ובמיוחד שיפוץ חיצוני בראשון לציון, יכול להשביח מאוד את ערך הנכס כולו ואת ערך הדירות בו, כך שנכון יותר לראות את המהלך, לא כהוצאה כספית, אלא כהשקעה בנכס.

מהן הפעולות המבוצעות במסגרת שיפוץ חיצוני בראשון לציון?

פרויקט שיפוץ חיצוני הוא פרויקט שמתמקד במעטפת החוץ של הבניין וכולל את כל הפעולות הנדרשות על מנת להחזיר את מעטפת הבניין לימיה הראשונים, הן בהיבט האסתטי והן בהיבט הפונקציונלי. בין המהלכים המרכזיים המבוצעים במסגרת פרויקט שיפוץ כזה תוכלו בדרך כלל למצוא את הבאים:

  • תיקוני בטון וברזל חשוף
  • סתימת סדקים וסדקי עומק
  • חיזוק מכלולים מבניים וקירות
  • הוספת עמודי תמך
  • ניקוי, איטום או החלפה של חיפוי חוץ
  • החלפת חלונות ומסתורי כביסה
  • הוספת מרפסות
  • הסדרת צנרת חוץ ולעיתים גם הטמעתה פנימה אל תוך הקירות
  • איטום מקיף הכולל איטום גג, איטום פינות וחיבורים, איטום מפתחי חלונות ואיטום קו החיבור של הבניין עם הקרקע

הסכמת כלל הדיירים – איך עושים את זה?

אחד האתגרים המרכזיים בהם נתקלים בעלי דירות בבניין משותף המבקשים לבצע שיפוץ חיצוני בראשון לציון, הוא האתגר של השגת הסכמת כלל הדיירים ובעלי הדירות האחרים בבניין. במרבית המקרים, גם אם זה דורש מעט עבודת שכנוע והסברה, בסופו של דבר כלל הדיירים נעתרים לעניין ומושיטים את ידם לפרויקט. במקרים מסוימים, אתם עלולים להיתקל בדייר או במספר דיירים סרבנים, שבשום פנים ואופן אינם מוכנים להוצאה הכספית הנדרשת לצורך השיפוץ. במקרים אלה, ישנה אפשרות לערב את הרשות המקומית ואת משרד השיכון, במיוחד אם לא מדובר במהלך שנועד למטרות אסתטיות בלבד, אלא בא לתקן ליקויים אמיתיים במעטפת הבניין. מה שחשוב לדעת בהיבט זה הוא, שגורמים מקצועיים המבצעים שיפוץ חיצוני בראשון לציון, יודעים בדרך כלל גם לגשר בין הדיירים במצבים אלה ולהביא את כולם לעמק השווה. מן הסתם, לא כל חברה המציעה את השירות אכן יודעת איך לעשות זאת, אבל אם תבחרו בחברה הנכונה, כפי שנסביר להלן, תוכלו בהחלט להסתמך עליה גם לעניין הזה.

 

מי מבצע שיפוץ חיצוני בראשון לציון?

ובכן, נתחיל בכך שלא כל שיפוצניק כשיר או מורשה לבצע עבודת בינוי כלשהי במעטפת חוץ של מבנה. עבודה על מעטפת החוץ היא עבודה שמתבצעת בגובה, בין שמים וארץ. המשמעות היא שלצורך ביצוע העבודות נדרש ציוד רב, שכל מטרתו הוא לאפשר את התנועה על גבי מעטפת החוץ של המבנה, מבחוץ. זה אומר פיגומים וזה אומר לעיתים גם מנופים ורכבי צמ"ה מתאימים שיאפשרו לבצע את העבודה גם כשהבניין נישא לגובה של מספר קומות. לשם כך נדרש קבלן מורשה ורשום בעל רישיון בדירוג ג200 לפחות. אז הדבר הראשון שחשוב להבין – שיפוץ חיצוני בראשון לציוןהיא אינה משימה לשיפוצניק, טוב, מקצועי וזול ככל שיהיה. לצורך פרויקט כזה, עליכם לשכור גורם מקצועי גדול בעל היכולות הנדרשות ובעל הניסיון הנדרש.

הדבר השני שיש לזכור הוא שבתוך הקטגוריה של אנשי מקצוע שכן מציעים את השירות של שיפוץ חיצוני בראשון לציון, תוכלו למצוא גורמים מקצועיים יותר וגורמים מקצועיים פחות. לבחירה שתעשו בגורם המקצועי תהיה השלכה משמעותית על התוצאות, הן בהיבט האסתטי והן בהיבט הפונקציונלי ובמידה בה המהלך אכן הוביל לתיקון כלל הליקויים במעטפת החוץ. מהסיבה הזאת בדיוק, אתם רוצים בהחלט להקדיש קצת זמן ומאמץ לחיפוש גורם מקצועי מתאים.

גורם מקצועי מתאים עבור שיפוץ חיצוני בראשון לציוןיהיה בדרך כלל גורם מקצועי בעל רישיון קבלן ג200, בעל ניסיון רב בעבודה על מעטפת חוץ של מבנים, ניסיון בעבודה עם בתים משותפים ולא רק בתים פרטיים ומוניטין ספציפי בתחום הזה. לגורם המקצועי לא חייבים להיות דחפורים, מנופים או פיגומים משל עצמו. מרבית הקבלנים פשוט שוכרים את האמצעים הללו לפי פרויקט ואינם מחזיקים בהם בעצמם. על כן, לא מומלץ לשפוט קבלן בהתאם להיקף הציוד שהוא מחזיק בבעלותו, אבל בהחלט חשוב לוודא שמדובר בגורם מקצועי, רשום, מורשה ובעל ניסיון רב בתחום הספציפי של עבודות על מעטפת חוץ של בניינים.

היקף שירות כאמצעי לבחירת גורם מקצועי

אחת הדרכים הטובות ביותר לוודא כי אתם עובדים עם גורם מקצועי מומלץ היא לבחון את מעטפת השירות שהוא נותן לכם כברירת מחדל, מבלי שאתם צריכים כלל לבקש. כך למשל, גורם מקצועי שעובד בתחום במשך שנים רבות, יציע לכם תמיד עזרה עם הנושא של הסכמת דיירים, ייעוץ ראשוני ותחזית עלויות, גיבוש תכנית אדריכלית והשגת אישור מהנדס קונסטרוקטור, הוצאת היתר בנייה מול הוועדה המקומית לתכנון ובנייה ברשות המקומית, ניהול פרויקט מקצועי לפי לוחות זמנים, תקציב ותכנית בנייה, תשלום במודל מדורג לפי אבני דרך, חתימה על הסכם עבודה שיימסר לכם מראש לבחינתכם וכן הלאה.

ככלל, אתם רוצים להרגיש שמדובר בגורם מקצועי ומנוסה ולא רק לשמוע על זה. שיפוץ חיצוני בראשון לציוןהוא פרויקט משמעותי, שעלותו יכולה להגיע למאות אלפי שקלים וגורם מקצועי אמיתי, שמבין את משמעות הפרויקט עבור הדיירים, ידע גם להציע בתמורה מעטפת שירות שלמה, שחלקה הניכר אינו כרוך בעלויות כלשהן, אבל כן כרוך בידע מקצועי וזה מה שמביא אותנו לכלל הברזל: גורם מקצועי שיציע לכם שירותי ערך מוסף שאינם כרוכים בעלות, אבל כן מביאים לידי ביטוי את הפער בין הידע המקצועי שלו וההיכרות שלו עם התחום ובין אלו שלכם כאנשים פרטיים, הוא הגורם המקצועי שאיתו אתם רוצים לעבוד.

 

מה לגבי השוואת מחירים?

פרויקט שיפוץ חיצוני בראשון לציון הוא בהחלט פרויקט גדול דיו בכדי לוודא שאתם לא משלמים סכומים חריגים. יחד עם זאת, בפרויקטים כאלה יהיה קשה לבצע השוואה קלה, שכן בהיעדר תכנית ומפרט מוסכמים, כל גורם יציע לכם פתרון משל עצמו. אז או שתגבשו תחילה תכנית בנייה עם אדריכל פרטי ולאחר מכן תגישו אותה לכלל הקבלנים לצורך הגשת הצעת מחיר, או שתבחנו כל הצעה שאתם מקבלים ותבחנו כיצד ניתן להשוות ביניהן, על פי התוצאה המצופה.

אחרי שאמרנו את זה, מאוד לא מומלץ לבחור גורם מקצועי לביצוע שיפוץ חיצוני בראשון לציון, אך ורק על פי המחיר שהוא מציע. אתם לחלוטין לא אמורים לבחור את היקר ביותר מתוך הנחה שהוא הטוב ביותר, אבל אתם גם לא אמורים לבחור את הזול ביותר מכיוון שהוא הזול ביותר. נסו לאזן בין בחינת האיכות ורמת המקצועיות ובין המחיר ולבטח תוכלו למצוא כמה אופציות אטרקטיביות דיין.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

שיפוץ חיצוני בחריש

בתוך כל הטרנד של תמ"א ופינוי בינוי, רבים שכחו את האופציה של שיפוץ חיצוני לבניין במסגרת פרטית לגמרי. מספר המבנים הזכאים לתכניות התחדשות עירונית הוא

קרא עוד »

שיפוץ חיצוני בעומר

בתוך כל הטרנד של תמ"א ופינוי בינוי, רבים שכחו את האופציה של שיפוץ חיצוני לבניין במסגרת פרטית לגמרי. מספר המבנים הזכאים לתכניות התחדשות עירונית הוא

קרא עוד »

שיפוץ חיצוני בתל-אביב

בתוך כל הטרנד של תמ"א ופינוי בינוי, רבים שכחו את האופציה של שיפוץ חיצוני לבניין במסגרת פרטית לגמרי. מספר המבנים הזכאים לתכניות התחדשות עירונית הוא

קרא עוד »

שיפוץ חיצוני ביפו

בתוך כל הטרנד של תמ"א ופינוי בינוי, רבים שכחו את האופציה של שיפוץ חיצוני לבניין במסגרת פרטית לגמרי. מספר המבנים הזכאים לתכניות התחדשות עירונית הוא

קרא עוד »

שיפוץ חיצוני בקריות

בתוך כל הטרנד של תמ"א ופינוי בינוי, רבים שכחו את האופציה של שיפוץ חיצוני לבניין במסגרת פרטית לגמרי. מספר המבנים הזכאים לתכניות התחדשות עירונית הוא

קרא עוד »

שיפוץ חיצוני בשוהם

בתוך כל הטרנד של תמ"א ופינוי בינוי, רבים שכחו את האופציה של שיפוץ חיצוני לבניין במסגרת פרטית לגמרי. מספר המבנים הזכאים לתכניות התחדשות עירונית הוא

קרא עוד »
1-700-70-90-30