1700-70-90-30

קבלן שלד הערכת מחיר בחינם!

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אחד השלבים הקריטיים בבחירת אנשי מקצוע לפרויקט בנייה הוא השלב של קבלת הצעת מחיר. גם, ואולי בעיקר, כאשר בוחרים קבלן שלד הערכת מחיר היא מרכיב מכריע בהחלטה שתקבלו ובצדק. אתם צריכים להקפיד על סטנדרטים ואתם צריכים לוודא שהקבלן הוא קבלן מורשה ורשום, אבל זה לא אומר שאתם צריכים לשלם כל סכום שיבקשו מכם עבור זה. אז איך נכון לקבל הצעות מחיר מקבלני שלד, איך נכון להשוות ביניהן ומה עוד תוכלו לעשות כדי לבחור נכון את קבלן השלד לפרויקט שלכם? על כך מסבירים לכם בשורות הבאות, המומחים של קבוצת עידן.

איך נכון לבקש הצעת מחיר מקבלן שלד ומאנשי מקצוע בכלל?

הצעת מחיר הוא כלי צרכני חשוב מאוד ועל אף שאנחנו לא מקבלים הצעת מחיר על כל חבילת פסטה שאנחנו קונים בסופרמרקט, כאשר אנחנו ניגשים למשימה של בניית בית במאות אלפי ואף במיליוני שקלים, קבלת והשוואת הצעות מחיר בצורה חכמה ונכונה משחקות תפקיד מפתח מרכזי בהצלחת הפרויקט. ככלל, כל עוד אין לכם תכנית בנייה מגובשת ומאושרת ביד, אתם יכולים רק לעשות בירורים כלליים ולבדוק פרמטרים שונים אודות קבלני שלד פוטנציאליים, אבל את הצעת המחיר הקונקרטית שעל פיה תוכלו לקבל החלטות, תוכלו לקבל רק לאחר שיש לכם ביד את תכנית הבנייה הנדרשת.

גיבוש תכנית הבנייה מתבצע בשלב התכנון על ידי אדריכל ובאישור מהנדס קונסטרוקטור. מתוך תכנית הבנייה נגזר גם המפרט הטכני וכתב הכמויות של הפרויקט ואלו הם הכלים שצריכים להיות בידיכם כאשר אתם ניגשים לקבלן שלד לצורך קבלת הצעת מחיר. בעבודה עם קבלן שלד הערכת מחיר חייבת להתבסס על תכנית בנייה אחידה שאותה אתם מגישים לכלל הקבלנים שאתם בוחנים, ובהתאם לכך כל ההצעות צריכות להתייחס בצורה מלאה, מדויקת וקונקרטית לתכנית זו. קבלן שלד שקיבל מכם את כל המסמכים הנדרשים ובכל זאת נותן לכם הצעת מחיר חלקית, לא ברורה וכזאת שלא כוללת בתוכה את כל מרכיבי תכנית הבנייה, זה כבר מקום לחשד. קבלנים ואנשי מקצוע בכלל, אוהבים מאוד להשאיר לעצמם חופש כך שלאחר היציאה לדרך כשאתם כבר "בכיס שלהם" לכאורה, הם יוכלו להחיל עליכם תוספות שונות ומשונות מבלי לסתור את הצעת המחיר הראשונית שהם התחייבו לה. על כן, חשוב לוודא שכל ההצעות הן כוללות, מדויקות וממצות עד תום וגם יש לעגן את הצעת המחיר שקיבלתם בהסכם העבודה שתחתמו מול קבלן השלד.

בשורה התחתונה, חשוב שתקבלו הצעות מחיר אחידות כך שתוכלו להבטיח שאתם משווים בין תפוח לתפוח. אין שום תועלת בהשוואת הצעות מחיר שכל אחת מהן מתייחסת למשהו אחר. מסרו את תכנית הבנייה, מסרו את כתב הכמויות והמפרט הטכני ובקשו מכל קבלן שלד הערכת מחיר ספציפית, כוללת וסופית על פי מסמכים אלה.

מחיר זה לא הכל

אחרי שאמרנו את כל זה, מחיר הוא לחלוטין לא הפרמטר היחיד שעל פיו אתם רוצים לבחור את קבלן השלד שלכם. דבר ראשון, אתם רוצים לוודא שמדובר בקבלן רשום ומורשה. שנית, אתם רוצים לוודא שמדובר בקבלן עם רקורד וניסיון בסוג הפרויקט שלכם ושאתם יכולים לקבל עליו חוות דעת מקצועיות מבעלי מקצוע בענף הבניין (האדריכל והמהנדס שלכם יכולים לסייע לכם מאוד בהיבט זה). רק לאחר שבחרתם מספר קבלנים פוטנציאליים כאלה, תוכלו לפנות ולבקש מכל קבלן שלד הערכת מחיר ביניהן תוכלו להשוות מבין לוותר על הסטנדרטים והעקרונות שלכם בפרויקט. כמו כן, כדאי להשתמש גם בהסכם העבודה ככלי לבחירת קבלן שלד וזאת במובן של בחינת היקף ההתחייבויות שמוכן הקבלן לקחת על עצמו. כך למשל, אם הקבלן לא מוכן למודל תשלום מדורג לפי אבני דרך או שאינו מוכן להכיר בסמכויות של מפקח בנייה מטעמכם, זה לא משנה מה המחיר שדורש מכם אותו קבלן שלד, אתם פשוט לא רוצים לעבוד איתו.

קבוצת עידן היא חברה קבלנית המספקת מגוון רחב של שירותי בנייה בענף הבניין, ובכלל זה שירותי קבלן שלד בסטנדרטים הגבוהים ביותר אבל במחירים תחרותיים ואטרקטיביים ביחס למחיר השוק. בפנייה לקבוצת עידן תוכלו לקבל הערכת מחיר מפורטת ומותאמת ספציפית לתכנית הבנייה שלכם, כך שכל הפרטים יעמדו לפניכם וזאת כמובן בהתחייבות להצעה הסופית מצד קבוצת עידן.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

1-700-70-90-30