1700-70-90-30

צביעת בניין

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

צביעת בנייןצביעת בניין היא תהליך המתייחס בדרך כלל לצביעת הקירות החיצוניים של הבניין, אך לעתים מתייחס לצביעת הקירות הפנימיים של החללים המשותפים בבניין כמו לובי, חדר המדרגות ועוד. הצביעה יכולה להיות תהליך קשה שכן הוא מצריך הסכמה של כלל הדיירים ובחירת איש מקצוע מתאים. על כך נרחיב במאמר הבא. 

 

מתי יש לבצע צביעת בניין?

יש לבצע צביעת בניין כאשר לקירות הבניין לא קיים חיפוי חיצוני. מה זה אומר? בירושלים לצורך העניין, כל הבניינים עוברים חיפוי חיצוני של אבן ירושלמית. כאשר יש חיפוי חיצוני לא ניתן לצבוע עליו ולכן הוא מהווה בעצם מעין תחליף לצבע. אך קיימים בניינים רבים ובתים פרטיים רבים שלא כוללים חיפוי חיצוני ולכן יש לצבוע אותם. 

בדרך כלל הצביעה תהיה השלב האחרון של תהליך שיפוץ או של תהליך שיקום מבנים. בדרך כלל לצביעת הבניין יש מטרה נוספת מעבר למטרה אסתטית, שכן בחירה בצבע אוטם מגן על הבניין. 

כמובן שאם רוצים ניתן להזמין צבעי בלי קשר לתהליך שיקום מבנים או שיפוץ. 

מהם שלבי התהליך של צביעת בניין?

כאשר מדובר בצביעת בניין קיימים מספר שלבים מרכזיים לתהליך-

  • הסכמה משותפת של הדיירים- בבניין משותף יש הרבה דיירים, כאשר בדרך כלל החלטות בנוגע לבניין כוללת חילוקי דעות רבים. קיימים הרבה דיירים סרבנים בכל בניין, לכן על מנת להתחיל בתהליך הצביעה יש להגיע להסכמה משותפת של דיירי הבניין. אם לא מתקבלת הסכמה כזאת אפשר לערב גורם חיצוני ומקצועי. 
  • היתר בנייה- היתר בנייה הוא למעשה רישיון שניתן לכם על ידי הרשות המקומית ומאפשר לכם לבצע שינויים חיצוניים במבנה קיים או לבנות מבנה חדש. במקרה של צביעה תצטרכו לקבל אישור לשינוי חזית הבניין. 

  • צבע- בחירת צבע לבניין היא שלב לא קל. קודם כל נחזור לדיירי הבניין- לא תמיד כולם  מסכימים על אותו צבע. כמו כן, הרשות המקומית צריכה לאשר לכם את הצבע בעקבות שיקולים של שינוי החזית שיכולה להשפיע על שאר הרחוב ועוד. בדרך כלל הרשות המקומית תאשר שחזור של הגוון המקורי או גוון אחר נפוץ בעיר. כמובן שבצביעת קירות חיצוניים לבניין יש לבחור בצבע עם חומרים פולימריים שיהווה גם הגנה. 
  • עבודת הכנה- בדרך כלל לפני שמתחילים לבצע את תהליך הצביעה בפועל יש לבצע עבודת הכנה של השטח. עבודת ההכנה כוללת בדרך כלל שלבי ניקוי, שיוף וליטוש של הקירות. 
  • התחלת תהליך הצביעה- לאחר שעברנו את כלל השלבים הללו אפשר להתחיל בתהליך הצביעה בפועל. בדרך כלל הצביעה תבוצע על ידי סנפלינג או על ידי מרפסת תלויה ניידת. חשוב מאוד לבחור באנשי מקצוע מתאימים לביצוע צביעה בבניין. השירות בדרך כלל ניתן על ידי חברות מקצועיות המתמחות בשיקום בטון ויש להן את ההתמחות לצביעת הקירות החיצוניים של הבניין. בחרו בחברה שיש לה הן את הידע המקצועי למשימה והן את כלל הציוד הדרוש לה. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

צביעת בית חיצונית

צביעת בית חיצונית

צביעת בית חיצונית צביעת מעטפת החוץ של בית פרטי לא מחייבת להגיע למצב בו הצבע כבר דהוי כולו ומתקלף. בניגוד לצבע לקירות פנים, צבע חוץ

קרא עוד »
צביעה תעשייתית

צביעה תעשייתית

צביעה תעשייתית היא תהליך מיוחד. לעומת צביעת בייתית, צביעה תעשייתית מצריכה שימוש בחומרים מיוחדים ובאנשי מקצוע שמתמחים בתחום ויש להם ניסיון בו. מה היא צביעה

קרא עוד »
צביעה חיצונית

צביעה חיצונית לבית פרטי

אם תבחנו את הבניינים המשותפים ברחבי ישראל, תגלו שמרבית הבניינים המשותפים נבנו עם חיפוי חוץ של שיש או אבן. בירושלים למשל, השימוש הוא באבן ירושלמית

קרא עוד »

צביעת בניינים בסנפלינג

צביעת בניין היא משימה מורכבת שכוללת בתוכה שורה של מרכיבים מעבר למרכיב הצבע עצמו. בכלל זה אפשר למנות עבודות טיח, שיקום בטון וברזל, סתימת סדקים,

קרא עוד »
צביעת מבנים

צביעת מבנים

מביטים בבניין שלכם בעיניים כלות ומייחלים ליום בו יוענקו לו חיים חדשים עם צבע חדש ורענן? צביעת מבנים הוא מהלך שמסמל הרבה מעבר לצורך האסתטי

קרא עוד »
צביעת מעטפת בניין

צביעת מעטפת בניין

מרבית הבניינים המודרניים נהנים מחיפוי שיש חיצוני, שגם הוא מגיע עם האתגרים שלו, אבל ישנם בישראל לא מעט בניינים מיושנים ללא חיפוי שיש חיצוני. בבניינים

קרא עוד »
1-700-70-90-30