1700-70-90-30

מרפסות תלויות בגבעתיים

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מתגוררים בבניין משותף ורוצים להוסיף מרפסת אבל אין לכם יכולת למתוח עמודים מהקומה שלכם עד גובה הקרקע? הפתרון שאתם זקוקים לו הוא הפתרון של הוספת מרפסת תלויה, וישנם לא מעט אנשי מקצוע המציאים את השירות של הוספת מרפסות תלויות בגבעתיים. ובכל זאת, מה כדאי לדעת לפני שמזמינים את השירות ולפני שמחליטים על סוג המרפסת שמוסיפים? על כך עונים לכם המומחים של קבוצת עידן, המתמחה בפרויקטים של הוספה, שיפוץ, איטום וסגירה של מרפסות בכלל ומרפסות תלויות בפרט.

מהי מרפסת תלויה ומהם שני הסוגים המרכזיים?

מרפסת תלויה היא מרפסת שאינה זקוקה לעמודים תומכים בכדי לעמוד על תילה. המרפסת מעוגנת אל קירות המבנה ומונחת על גבי קונסטרוקציית פלדה הנמתחת מרצפת הבית כלפי חוץ. פתרון זה נועד לדירות בבניינים משותפים הממוקמות בקומות עליונות ואינן יכולות למתוח עמודי תמך עד הקרקע. יחד עם זאת, ישנם פרויקטי בנייה שלמים בהם בוחרים הקבלנים והאדריכלים לבנות מרפסות תלויות לכל דירות הבניין, על אף האפשרות לבנות מרפסות עמודים. יש לכך שיקולים הנדסיים וכלכליים שונים, אך בסך הכל החוויה היא אותה חוויה ללקוח. בתחום המרפסות התלויות, תוכלו לבחור בין מרפסת פלדה אותה מייצרים עבורכם במפעל ייעודי, מובילים אל הבניין ומרכיבים לפני ביצוע שלב הגמר שהופך את המרפסת למרפסת רגילה לחלוטין, ויש לכם גם את האפשרות לבחור במרפסת תלויה מבטון שנחשבת לכבדה הרבה יותר ולכן מוגבלת במידות שלה, וגם מאופיינת בתהליך בנייה יותר מסובך ומלוכלך באתר הלקוח.

ממי מזמינים את השירות של הוספת מרפסות תלויות בגבעתיים?

הוספת מרפסת הוא פרויקט סופר מקצועי ולמעשה כל עבודה שאתם רוצים לבצע במרפסת, רצוי להזמין אותה מגורם מקצועי המתמחה ספציפית בתחום המרפסות, לבטח כאשר מדובר במרפסת תלויה. הסיבה לכך היא היותה של המרפסת מרחב חוץ שלכאורה מהווה חלק מהבית, אך בפועל ממוקם מחוצה לו ולכן חייב להיבנות בסטנדרטים ובטכניקות ייחודיות שיאפשרו לו להציג עמידות גבוהה לאורך זמן אל מול פגעי מזג האוויר, קרינת השמש, הגשמים, השלגים והרוחות. על כן, כאשר אתם מחפשים גורם מקצועי המציע שירות של הוספת מרפסות תלויות בגבעתיים, אתם רוצים לוודא תחילה שמדובר בקבלן רשום שמופיע בפנקס הקבלנים של משרד הרישוי ושמופיע גם תחת הסיווג של מרפסות.

לאחר מכן, מומלץ לוודא שאותו גורם מקצועי יודע לספק לכם, כמו קבוצת עידן, את כל המעטפת הנדרשת לכם להשלמת הפרויקט, החל משלב הבדיקה ההנדסית, דרך השלב של גיבוש תכנית בנייה, דרך השלב של הגשת בקשה לוועדה המקומית לתכנון ובנייה לצורך קבלת היתר בנייה וכלה בשלב הבנייה עצמה והשלמתה על פי המפרט שגובש ושאותו אישרתם בעצמכם, בין שמדובר במפרט של מרפסת תלויה מפלדה ובין שמדובר במרפסת בטון.

מרפסות תלויות בגבעתיים

זכרו שמרפסת היא בסופו של דבר רכיב בנייה שתלוי בין שמים וארץ וישנה חשיבות עצומה לכך שבנייתה תיעשה בצורה מוקפדת, על פי כל הכללים ההנדסיים הרלוונטיים ועל פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר, על מנת להבטיח את בטיחות השימוש במרפסת, ולא רק בשנה הראשונה, אלא גם כעבור עשרים, שלושים וארבעים שנה. קבוצת עידן מציעה למעשה את כל שירותי הבנייה והשיפוץ בעולם המרפסות, ובכלל זה הוספת מרפסות מכל הסוגים, בכל קומה ובכל תצורה, איטום מרפסות שסובלות מרטיבות וחדירת מים לבית, סגירת חורף וסגירה קבועה למרפסת וכמובן שיפוץ מרפסות על פי העדפות הלקוח. בין היתר מציעה קבוצת עידן גם את השירות הספציפי שאותו אתם מחפשים, קרי הוספת מרפסות תלויות בגבעתיים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מרפסות תלויות ברמת גן

מרפסות תלויות ברמת גן

מרפסת תלויה היא פתרון נהדר עבור בעלי דירות בקומות גבוהות בבניינים משותפים, המעוניינים להוסיף מרפסת שמש ללא תלות ביתר דיירי הבניין. יחד עם זאת, מרפסת

קרא עוד »

מרפסות תלויות מפלדה

מרפסות תלויות מפלדה נכנסו לאופנה בשנים האחרונות . כאשר מסתובבים היום בערים רבות ברחבי הארץ ניתן לראות כי תחום הוספת המרפסות התלויות הולך ופורח .

קרא עוד »

מרפסות תלויות מחיר

מרפסות תלויות מחיר תחום הוספת מרפסות השמש התפתח רבות בשנים האחרונות. יותר ויותר מבנים מחליטים לשדרג את איכות חייהם ואת שווי הדירה שלהם ולהוסיף מרפסת. 

קרא עוד »

מפקח בניה מרפסות

מפקח בניה מרפסות מה זה מפקח בניה בפרויקט מרפסות תלויות? מפקח בניה זהו איש מקצוע בעל רקע לימודי והסמכה בתחום הבניה, אשר מומלץ כי הדיירים

קרא עוד »

מפרט מרפסות תלויות

מפרט מרפסות תלויות תכנית אדריכלית + הגשה עד קבלת היתר בנייה מרפסות פלדה לבניין. ליווי של פיקוח עליון של האדריכל וחתימה על טפסים נדרשים בוועדה

קרא עוד »
1-700-70-90-30