1700-70-90-30

מה זה בטון מוחלק?

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

 

בטון מוחלק הפך לדבר נפוץ מאוד בעולם הבניה המודרני. בטון מוחלק משמש בעצם כריצוף ללא מרצפות קרמיקה. ניתן להשתמש בו במקומות שונים בבית, כולל בחדר האמבטיה. מה זה בטון מוחלק ומה היתרונות שלו? על כך במאמר הבא.

 

מה זה בטון מוחלק?

כפי שציינו, בטון מוחלק הוא ריצוף באמצעות שכבת בטון אחת. למעשה, יש למרוח שכבת בטון ביחידה אחת על פני שטח רחב. את שכבת הבטון יש למרוח ללא מחיצות ועם חלוקות עדינות. הבטון המוחלק עובר השטחה והחלקה ולמעשה מחליף את מרצפות הקרמיקה הסטנדרטיות שאנחנו רגילים אליהן. בטון מוחלק מעניק לבית עיצוב מודרני וייחודי.

 

מה זה בטון מוחלק- מה היתרונות?

לבטון מוחלק יש יתרונות רבים.

  • הריצוף- נתחיל בכך החלקות בטון הוא קל מאוד למריחה. לעומת ריצוף עם מרצפות קרמיקה שזו פעולה לא פשוטה שיכולה לקחת זמן רב ומצריכה שלבים רבים, מריחת שכבת בטון מוחלק לוקחת זמן קצר והיא די פשוטה.
  • עיצוב- לבטון המוחלק יש מראה אסתטי והוא מעניק לבית שלכם עיצוב מודרני ויוקרתי. לא כולם אוהבים את המראה של הבטון המוחלק. אך הוא אסתטי ומיוחד מאוד. כמו כן, עיצובים רבים מתכתבים עם הצבע האפור.
  • חלוקה- הבטון המוחלק ניתן לחלוקה על פי בקשתכם. לעומת מרצפות קרמיקה שקשה לחלק אותן, עם בטון מוחלק תוכלו אפילו לקבל חלוקה של 3 על 3. תוכלו לבחור בחלוקה סימטרית או לא סימטרית, תוכלו לבחור בצורות שונות וברצפה אחידה לגמרי. הכל תלוי בכם ללא הגבלות.
  • רובה- כאשר מרצפים עם מרצפות קרמיקה יש צורך במריחת רובה. בבטון מוחלק אין צורך ברובה וכך מקבלים רצפה אחידה וחלקה.
  • ניקיון- אחד היתרונות הטובים ביותר של רצפת בטון מוחלק, הוא הניקיון. בטון מוחלק קל מאוד לניקוי ולתחזוק. הוא לא סופג שומנים ושטיפתו קלה מאוד ופשוטה מאוד. כמו כן, לעומת פרקט לדוגמא שסימני הלכלוך נראים בתאורה חזקה (ולפעמים גם ללא תאורה), על בטון מוחלק לא תראו את סימני הלכלוך כלל.
  • עמידות- הבטון הוא חומר עמיד מאוד, קשיח וחזק. ריצוף של בטון מוחלק הוא עמיד מאוד ומחזיק לאורך שנים רבות. גם אם נפל פטיש או התפרק ארון, לא תרגישו זאת על הרצפה.

 

מה זה בטון מוחלק- מה החסרונות?

  • גישה לצנרת הביוב- כאשר מרצפים עם מרצפות קרמיקה וצצה בעיה בצנרת הביוב ניתן להרים מרצפות ספציפיות על מנת לתקן את הצנרת. ברצפת בטון מוחלק הדבר פחות אפשרי, כיוון ששכבת הבטון היא אחידה. לכן, במידה וצצה בעיה בצנרת הביוב המצריכה גישה לצנרת ייתכן שיצטרכו לשבור את רצפת הבטון המוחלק. לכן, למרות שניתן לרצף בבטון מוחלק בחדר האמבטיה, בגלל חסרון זה הדבר פחות מומלץ.
  • ריצוף קיים- אם תרצו לכסות את הריצוף הקיים בבטון מוחלק הדבר לא אפשרי. בטון מוחלק מצריך את פירוק הריצוף הקיים ואת החול מתחתיו ורק לאחר מכן לרצף בבטון מוחלק.
  • מחיר- המחיר של הבטון המוחלק הוא יקר, שכן הבטון הוא חומר יחסית יקר. מחיר של בטון מוחלק נע בין 350 ל500 שקלים למ"ר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

1-700-70-90-30