1700-70-90-30

השימושים לחצר אנגלית

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

חצר אנגלית מהווה פתח אוורור לקומת המרתף. את החצר המדוברת יוצרים באמצעות תהליך של הנמכת הקרקע וכן פתיחת חלון לקומת הקרקע, כאשר החלון חייב להיות מוגן בסורג מתכת. המטרה היא להכניס כמה שיותר אור ואוויר לחדרים המצויים מתחת למפלס הקרקע. כמו כן, לא פעם הפתח ישמש כפתח יציאה נוסף מהקומה של המרתף.

החצר המדוברת מתאימה לכל מקום שבו יש קומת מרתף שזקוקה לאוורור. מעבר לעובדה שמדובר על פתרון יעיל להכנסת אוויר ואור למקום, הוא גם הופך את השהייה בקומת המרתף לבריאה ונעימה יותר וכך ניתן לנצל את המרתף כחדר נוסף בבית שישמש כחדר עבודה או כחדר מגורים. בכדי להפוך את החצר לדקורטיבית, ניתן ליצור מרפסת פרטית למרתף וכן, גינת נוי סביבה.

 

כיצד יוצרים חצר אנגלית?

אם אתם מעוניינים ליצור חצר אנגלית בשיפוץ מרתף קיים או בבניית מרתף חדש, מתבצעת על ידי חפירת שקע בקרקע ויצירת מרווח. אותה המרווח מהווה את החצר האנגלית. האם המרווח יהיה מספיק גדול הוא יכול לאפשר מעבר של בני אדם דרכו ולשמש גם כדלת ולא רק כחלון וכך בעצם ניתן לפתוח מעבר נוסף לחצר של הבית.

 

מהם היתרונות בחצר אנגלית?

על אף שלא פעם חצר אנגלית נבנית מתוך הכרח, עדיין יש לה יתרונות. היתרון המרכזי הוא הפיכת המרתף לחדר שנעים יותר לשהות בו בשל העובדה שהחצר מעניקה לו אוורור ואור טבעיים. חדר מרתף שלא יוצרים עבורו חצר אנגלית יהיה חדר אפל וטחוב שלא בריא לשהות בו וזאת בשל העדר אור ואוורור.

יתרון נוסף הוא האפשרות לנצל את המרווח של האוורור לצורך יצירת גינוי נוי יפה שיושבת על קרקע מונמכת. ניתן גם ליצור פינת ישיבה קטנה ומעוצבת עבור דיירי הבית.

יתרון נוסף הוא העלייה של ערך הבית. בנייה של חצר אנגלית יכולה להוסיף לכל בית ערך כספי משמעותי שכן, עם החצר האנגלית המרתף הופך להיות חדר שימושי כמשרד, כיחידת דיור או כחדר נוסף בבית לכל מטרה. את המרתף ניתן להשכיר כיחידת דיור, דבר שיכול להיות רווחי בהחלט עבור דיירי הבית.

 

כיצד משתמשים בסבכות ברזל בחצר אנגלית?

בכדי ליצור חצר אנגלית חייבים להשתמש בסבכות ברזל. סבכות ברזל רלוונטיות לצורך הגנה מפני נפילה. יש לבחור את הסבכות בצורה הטובה ביותר תוך הקפדה כי מדובר על ברזל איכותי שלא מחליד בתנאי מזג האוויר השונים. כמו כן, יש לתכנן סבכות ברזל בצורה המדויקת בהתאם למידות הפתח שפותחים וזאת בכדי שהוא יענה על המטרות שלו. הסבכה חייבת להיות עבה וזאת לצורך הגנה מפני פריצות.

מעבר לסבכות המדוברות שמהוות דבר בסיסי וחשוב בכל חצר אנגלית, יש להקפיד על כמה דברים נוספים לרבות איטום איכותי ומוקפד, ניקוז שמתוכנן כראוי על מנת שיפעל בצורה תקינה וכמובן חלקי מתכת שלא מחלידים.

בין אם בחרתם בחצר אנגלית כחלק מתהליך שיפוץ מרתף ובין אם החלטתם לבנות מלכתחילה חצר אנגלית במסגרת תהליך בניית ביתכם, חשוב מאוד שהיא תבנה כהלכה על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. חשוב שאנשי המקצוע יקפידו על כל הכללים הנדרשים לצורך בניית החצר המדוברת על מנת שהיא תממש את כל היתרונות שלה.

 

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

1-700-70-90-30