תמא 38 רחובות

תמא 38 רחובות – האם לשכור דירה בזמן השיפוץ?

עיר המדע הלוא היא רחובות היא הרבה יותר מאשר מקום אכלוסו של מכון ויצמן למדע. אולי אינכם מודעים לכך אך מרבית הסקרים שנערכים מראים כי בעיר רחובות מתגוררים האנשים שהשכר הממוצע שלהם הוא הגבוה ביותר במשק. זה מלמד אותנו על כך שהאוכלוסייה ברחובות היא במצב סוציואקונומי מצוין וזה משפיע על המון תחומים. כאשר האוכלוסייה נמצאת במצב כלכלי מצוין אזי אנחנו יכולים לראות גם כי מחירי הנדל"ן בעיר עולים וכאשר מחירי הנדל"ן בעיר עולים אנחנו יכולים לראות כי גם הרבה יותר משתלם לבצע תמא 38 רחובות. אחת השאלות החשובות ביותר שיש לשאול בהקשר של תמא 38 היא לשכור דירה בעת השיפוץ כמובן שאם הורסים את הבניין שלכם אזי אתם חייבים לשכור דירה אך גם אם לא אנחנו ממליצים לכם לחשוב על כך בחיוב.

תמא 38 רחובות – הכינו את הילדים לשיפוץ

עליכם להבין כי תמא 38 רחובות מסוג 1 אומרת כי הבניין שלכם לא ייהרס ועל כן אתם יכולים להישאר בו על אך שזו לא חובה. אם החלטתם משיקולים שלכם להישאר בבניין אנחנו חייבים לציין בפניכם כי פעמים רבות מי שהכי קשה להם בזמן השיפוצים אלו הם הילדים שלכם. הילדים רואים את הבית כמקום הבטוח שלהם וכל פגיעה בו היא פגיעה בעצמם. על כן אנחנו ממליצים לכם בכל תוקף לעשות הכול בכדי להכין את הילדים לשיפוץ ולא לזלזל בנושא זה. ככל שתכינו את הילדים יותר כך הם יעברו את השיפוץ בצורה יותר טובה ואת זאת אתם חייבים לזכור.

תמא 38 רחובות – זכרו כי כל הבלגן ישתלם לכם בענק

אם כן עושה רושם כי תמא 38 רחובות גורמת לבעיות לא פשוטות ואת זאת אנחנו חייבים לזכור. אז כיצד נוכל להתגבר על הבעיות הללו בצורה הטובה ביותר שיש ומה אנחנו יכולים לעשות בכדי להבטיח שלא ניכנס לדיכאון כתוצאה מן השיפוץ? העצה הכי טובה שאנחנו יכולים לתת לכם היא העובדה שאתם צריכים לזכור כי בסוף השיפוץ שווה הכול. עליכם להבין כי בסיום העבודות של התמא 38 אתם תזכו לבית הרבה יותר בטוח ובטיחותי ופעמים רבות גם לתוספות בנייה וזהו יתרון עצום ההופך את הבנייה למשתלמת ולכזאת שאתם חייבים לקחת בחשבון. על כן אל תזלזלו בנושא זה ותנו דעתכם עליו כאשר אתם עומדים לפני ההחלטה האם לבצע תמא 38.

תמא 38 רחובות – שימו לב למפרט הדירה

כאשר אתם נמצאים במשא ומתן עם קבלן או יזם בנוגע לתכנית תמא 38 רחובות אתם חייבים לזכור כי אתם צריכים לעשות הכול בכדי לשים לב למפרט הדירה הסופי שתקבלו בעת השיפוץ. עובדה זו נכונה הן לתמא 38 מסוג 1 והן לתמא 38 מסוג 2.

תמא 38 רחובות

 

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד