תמא 38 רחובות

תמא 38 רחובות – עיר המדע חייבת להתחדש גם כן

אתם יודעים כי סקר שנערך על ידי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה גילה כי ברחובות מתגוררת האוכלוסייה במצב הסוציו אקונומי הטוב ביותר בארץ. זה מלמד אותנו על כך כי רחובות היא עיר חזקה מאוד עם אוכלוסייה במצב מצוין. לא סתם ברחובות ממוקם מרכז ויצמן, פקולטה של האוניברסיטה העברית ואזור תעשייה ועסקים רציני ביותר. כך אתם יכולים ללמוד כי הביקוש למגורים ברחובות הוא עצום ורבים רוצים לקבוע את מושבם בעיר זו. אך אי אפשר להתעלם מן העובדה שכמו הרבה מאוד ערים אחרות בארץ ברחובות יש מאות בניינים ישנים אשר מהווים סכנה מן המעלה הראשונה ואשר ברעידת האדמה הראשונה יכולים להתמוטט מהר מאוד. על רקע זה התכנית של תמא 38 רחובות היא כה חשובה ומשמעותית.

תמא 38 רחובות – מהו הדבר הקשה ביותר בהתנעת הפרויקט?

אין ספק כי תמא 38 רחובות הכרחית בכדי לחדש את העיר ובכדי להוביל אותה אל עתיד בטוח יותר וטוב יותר. על כן אנחנו חייבים לשאול מדוע אנחנו לא רואים מאות פרויקטים כל שנה של תמא 38? מדוע ישנם רק פרויקטים אחדים של תמא 38 בעיר ולא יותר? אם כן נראה כי החסם העיקרי בפני פרויקטים נוספים של תמא 38 הם ללא ספק וועדות התכנון והבנייה בעיר. וועדות אלו מקמצות במתן אישורים לפרויקטים ותהליך האישור של הפרויקט בוועדה הוא ארוך ומורכב. כך יוצא כי במקום למגן את תושבי רחובות מפני הסכנה מעט מאוד נעשה וזוהי בעיה חמורה ביותר שיש לתת עליה את הדעת.

תמא 38 רחובות – כיצד ניתן להתגבר על הקשיים בפרויקט זה?

נראה כי הפתרון לכך שנראה עוד פרויקטים של תמא 38 רחובות נעוץ בשני מקומות עיקריים. מחד אנחנו צריכים לתת את הדעת על כך שבכדי להבטיח כי יהיו יותר פרויקטים על הוועדות לייעל את עבודתם ולבצע אותה בצורה הרבה יותר טובה. ברגע שהוועדות יעבדו בצורה יותר טובה אנחנו נוכל להיות בטוחים כי העבודה תתבצע בצורה יותר איכותית. לצד זאת יש לתת את הדעת על כך שבכדי להבטיח כי הפרויקט יאושר יש להגיש את התכניות בצורה המסודרת ביותר שיש וזה כבר תלוי באנשי המקצוע של החברה היזמית ועל כן יש להבטיח כי אנשי המקצוע יהיו הטובים ביותר שיש תמא 38.

תמא 38 רחובות – למי יש את האינטרס הגדול ביותר לבצע את הפרויקט?

אז למי יש את האינטרס הגדול ביותר שפרויקט תמא 38 רחובות יצא אל הפועל? נראה כי קודם כל הדיירים צריכים לרצות שהפרויקט יצא אל הפעול מכיוון שהם מקבלים בניין הרבה יותר בטיחותי. אך יש לזכור כי גם הקבלן מאוד מרוויח מן הפרויקט מכיוון שהוא מקבל שתי קומות שהוא יכול למכור ולהרוויח מיליונים מהם.

תמא 38 רחובות

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד