תמא 38 ראשון לציון

תמא 38 ראשון לציון – האם ניתן לבצע את התכנית לבד?

בשנים האחרונות מכל עבר אנחנו שומעים על עוד ועוד תכניות של תמא 38, לכן אתם בטח גם כן שואלים מהי תכנית תמא 38 ראשון לציון או כל עיר אחרת במרכז ומדוע התכנית הזאת כה נפוצה. אם כן תכנית תמא 38 נועדה לשפץ בניינים ולהכין אותם לרעידות אדמה. זוהי תכנית מבורכת מאוד אך עם מספר חסרונות שלא נעמוד עליהם פה. עליכם להבין כי ההתנעה של התכנית היא לא פשוטה כלל וכלל והיא יכולה לקחת מספר שנים שבמהלכם תצטרכו לקבל את אישור הדיירים, את אישור העירייה ואת אישור וועדות התכנון והבנייה. על רקע זה אנחנו ממליצים לכם לפנות אל יזם שיעזור לכם להתניע את התכנית ויבטיח כי התכנית תתבצע על הצד הטוב ביותר.

תמא 38 ראשון לציון – בחרו קבלן המתמחה בתכנית זו

אם אתם גרים בראשון לציון ומחליטים ללכת לאפיק של תמא 38 ראשון לציון או בכל עיר אחרת שימו דעתכם על כך שהקבלן הוא דמות המפתח בשיפוץ זה. בכדי להבטיח כי השיפוץ יתבצע על הצד הטוב ביותר וישרת אתכם בצורה מושלמת והשירות שלכם תהיינה ברמה הגבוהה ביותר אתם צריכים לברור את הקבלן בחכמה רבה. לא נגזים אם נאמר שככל שהקבלן יהיה יותר טוב כך השיפוץ יתבצע בצורה יותר טובה ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת. לכן בחרו קבלן עם ניסיון, הכשרה ויכולת גבוהה וכך תבטיחו כי השיפוץ יהיה האיכותי ביותר שיש, המקצועי ביותר שיש והטוב ביותר שיש וזה כמובן שווה המון.

תמא 38 ראשון לציון – מה הדייר מרוויח מן התכנית?

אז מדוע שדייר ירצה בכלל להתחיל את התכנית של תמא 38 ראשון לציון? מדוע שהדייר ירצה לפצוח בתכנית כזאת? זוהי שאלה חשובה ביותר שאנו חייבים להתעכב עליה. אם כן אתם חייבים להבין כי הדייר מקבל בניין חדש לגמרי אשר ממוגן בצורה מושלמת כנגד רעידות אדמה. לא רק זאת אלא שבחלק מתכניות התמא 38 הדייר מקבל גם דירה חדשה לגמרי וזאת בגלל שהבניין נבנה מאפס. גם אם הבניין לא נבנה מאפס פעמים רבות הדייר מקבל מרפסת חדשה או הרחבה של המרפסת הקיימת וזהו יתרון גדול ביותר. לכן ניתן לומר בלב שלם כי הדייר מרוויח מאוד מתכנית התמא וכדאי לשקול זאת בחיוב תמא 38 הרצליה.

תמא 38 ראשון לציון – האם צריך לשלם לקבלן תמורת העבודה?

אי אפשר לדבר על תכנית תמא 38 מבלי להזכיר פרט קטן, אך סופר חשוב. עליכם להבין כי השיפוץ דרך תמא 38 לא עולה לכם שקל וזאת מכיוון שאתם לא צריכים לשלם לקבלן כלום. הרווחים של הקבלן מגיעים מן הדירות הנוספות שהוא הוסיף לבניין וזהו יתרון גדול ביותר שיש לתת עליו את הדעת.

 

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד