תמא 38 פינוי בינוי

תמא 38 פינוי בינוי – מה המטרות של הפרויקטים הללו?

בשנים האחרונות הולכת ומתגברת המודעות של אזרחי ישראל לשני איומים מרכזיים התלויים כחרב המונפת על צוואריהם. מחד אנחנו יכולים לראות כי מכל עבר ומכל גבול של מדינת ישראל ישנו איום טילים חמור, כאשר האיום החמור ביותר הוא מכיוון צפון וזאת עוד לפני שהזכרנו את התבוססות איראן בסוריה והתייחסנו אך ורק אל חיזבאללה. לצד זאת אנחנו צריכים לתת את הדעת על איום לא פחות חמור ויש שיגידו חמור אף יותר והוא האיום של רעידות אדמה. על רקע זה יש לציין כי הפתרונות הטובים ביותר לאיומים אלו מבחינת מיגון התושבים בבתים ישנים הם פרויקטים של תמא 38 פינוי בינוי. פרויקטים אלו מספקים למעשה לדיירים דירה חדשה אשר יש בה ממ"ד ואף הגנה מפני רעידות אדמה ועל כן חשיבותם היא כה גדולה.

תמא 38 פינוי בינוי – איך נדע איזה פרויקט אנחנו זכאים לעשות?

אז כיצד נדע האם לבצע פרויקט של תמא 38 פינוי בינוי? איך נדע איזה פרויקט עדיף לנו לבצע. קודם כל נאמר לכם כי אם הבניין שלכם נבנה אחרי 1980 אתם לא זכאים לבצע פרויקט של תמא 38 וזה משהו שאתם צריכים לקחת בחשבון, אך בהחלט יתכן כי אתם זכאים לבצע פרויקט של פינוי בינוי. על רקע זה נציין בפניכם כי אתם לא צריכים להישאר לבד בסירה ולהתלבט איזה פרויקט אתם יכולים לבצע. מה שאתם יכולים לעשות זה לפנות אל גורם מקצועי כמו אדריכל,תמא 38 מהנדס בניין, שמאי או חברה קבלנית ולקבל מהם חוות דעת מהו הפרויקט שהכי יתאים לכם ויענה על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר שיש.

תמא 38 פינוי בינוי – היזם הגורם החשוב ביותר בפרויקטים אלו

יש הרבה מן המשותף לפרויקטים של תמא 38 פינוי בינוי. בשני הפרויקטים הללו לרוב נבנה בניין חדש לגמרי והדיירים מקבלים דירות חדשות (לפחות בתמא 38 2). על רקע זה יש לציין כי עוד דבר שמשותף לפרויקטים אלו הוא הקושי לקבל אישורים מן הרשויות המתאימות ואף לקבל את הסכמת הדיירים בכדי לבצע את הפרויקט. לכן אנחנו ממליצים לכם לבחור את היזם הטוב ביותר לפרויקט. עליכם להבין כי ככל שהיזם יותר טוב כך סביר להניח כי תקבלו את האישורים וכך סביר להניח כי תקבלו את הסכמת הדיירים בקלות רבה יותר ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת תמא 38.

תמא 38 פינוי בינוי – אז מה עדיף בין השניים?

אז נאמר שאתם עומדים בפני ההחלטה מהו הפרויקט הטוב ביותר בשבילכם? האם מדובר בפרויקט של תמא 38 או בפרויקט של פינוי בינוי? אם כן לצערנו לא נוכל לספק לכם תשובה ברורה בנושא וזאת עקב העובדה כי יש קושי גדול להכריע בשאלה זו מכיוון שכל מקרה הוא לגופו ויש פעמים שיהיה עדיף לבצע פינוי בינוי ויש מקרים שיהיה עדיף לבצע תמא 38.

תמא 38 פינוי בינוי

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד