תמא 38 מה מקבלים

תמא 38 מה מקבלים – ואיך זה קשור אל 30 מיליארד שקל?

לאחרונה פורסם כי הממשלה רוצה להקצות כ-30 מיליארד שקל לצה"ל בשביל שהלה יוכל להתמודד עם איום הטילים, איום חמור ביותר שיש לתת עליו את הדעת. התוספת הזאת תהיה בשביל קניית מיירטים והקמת מערכי הגנה נוספים פרט למה שכבר קיים היום. אין ספק כי אל מול איום הטילים החמור הזה יש לצייד את צה"ל בהקדם אך אין גם ספק כי כל תכנית אשר הממשלה עושה צריכה לקחת בחשבון לא רק את הצרכים של צה"ל אלא גם של האזרחים. על רקע זה יש לציין כי טוב תעשה המדינה אם תדאג שלכל אזרח יהיה ממ"ד צמוד. על כן השאלה תמא 38 מה מקבלים חייבית להיות מלווה בשאלה מדוע המדינה לא מתמרצת יותר את התכנית ודואגת באמצעותה שלכל אזרח יהיה ממ"ד.

תמא 38 מה מקבלים – עברו על התכניות לפני שאתם חותמים על החוזה

עליכם להבין כי תכנית של תמא 38 למעשה לא מגנה רק כנגד רעידות אדמה אלא גם נגד טילים מכיוון שבמסגרתה מתווספים ממ"דים. יש לציין כי התשובה לשאלה תמא 38 מה מקבלים תלויה במידה רבה בתכנית התמא שאתם בוחרים. יש תכניות שבהן מקבלים דירה חדשה לגמרי ויש תכניות שבהן הדירה שלכם רק משופצת ויכול להיות שתקבלו מרפסת וממ"ד במסגרת התכנית. בכל מקרה אנחנו ממליצים לכם לעבור על התכניות של התמ"א לפני שאתם מחליטים לחתום על החוזה ולהבין בדיוק מה אתם מקבלים מן התכנית וכך לקבל את ההחלטה החכמה ביותר שיש.

תמא 38 מה מקבלים – כיצד אבין את התכניות בצורה הטובה ביותר?

אין ספק כי בכדי לענות על השאלה תמא 38 מה מקבלים יש צורך להבין את התכניות של הבניין הספציפי שלכם לעומק. העניין הוא שלרובנו אין את ההבנה המקצועית בכדי להבין את התכנית על הצד הטוב ביותר וכך אנחנו נקלעים לבעיה לא פשוטה. אז מה ניתן לעשות בכדי להתגבר על הבעיה הזאת? כיצד נפתור אותה? התשובה היא שאתם צריכים לשקול לפנות אל אדריכל לפני שאתם חותמים על התכנית ולהתייעץ עמו מה תקבלו בתכנית והאם ההסכם הזה הגיוני. כך תבטיחו כי תבינו את התכנית בצורה הטובה ביותר שיש ותוכלו להיות בטוחים כי שום פרט לא יהיה חסוי מפניכם ותוכלו לחתום על ההסכם בלב שלכם תמא 38 הרצליה.

תמא 38 מה מקבלים – בחרו אדריכל המתמחה בתמ"א 38

אך בכדי שאדריכל ייתן לכם תשובה מלא לשאלה תמא 38 מה מקבלים, אתם צריכים להבטיח כי אתם בוחרים באדריכל המתמחה בתמ"א 38 אשר יוכל לסייע לכם במידה הגדולה ביותר. כך תבטיחו כי האדריכל יהיה מספיק מנוסה בכדי לעזור לכם ומספיק טוב בכדי להבטיח כי אתם לא תקופחו או שהזכויות שלכם ייפגעו.

תמא 38 מה מקבלים

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד