תמא 38 גבעתיים

מעטים הערים אשר דומים לגבעתיים? מה כל כך מיוחד בעיר הזו? אם כן אי אפשר להתעלם מכך שבגבעתיים יש אווירה מיוחדת של קהילה חמה וכפר. אנו בקבוצת עידן מזמינים אתכם לבצע פרויקט תמא 38 בבניין שלכם בחולון עם המקצועים ביותר בתחום

תמא 38 גבעתיים – מה אני צריך לדעת על הנושא?

 כל מי שהתגורר בגבעתיים יגיד לכם כי הוא הרגיש כאילו הוא גר בקיבוץ או בכפר וזאת עקב העובדה כי מדובר בעיר קטנה, עם רחובות שקטים ואווירה שכמותה אין באף עיר אחרת בארץ. אם יש משהו אחד המעיב על האידיליה בעיר זו זה העובדה כי בגבעתיים יש אחוז גדול של בניינים ישנים. בניינים אלו בעייתיים מכמה בחינות. ראשית הם מהווים סכנה בטיחותית ושנית איכות החיים בהם מאוד ירודה. על רקע זה ניתן לומר כי תמא 38 גבעתיים היא הפתרון המושלם להתיישנות הבתים וכל מי שגר בבניין ישן בעיר צריך לשקול זאת בכובד ראש.

תמא 38 גבעתיים – וודאו כי אתם מקבלים ערבות לפרויקט מהיזם

כאשר אנשים מדברים על תמא 38 גבעתיים הם לרוב נוטים לדבר על סוג התכנית, על ההטבות שהם מקבלים מהשיפוץ או הבנייה החדשה, על התכניות של התמא ועוד. אך מה שאנשים רבים נוטים לשכוח או לפספס הוא כי אסור להסכים לבצע תמא 38 מבלי לקבל ערבויות מתאימות מהיזם. הערבויות הללו הכרחיות בכדי להבטיח כי הבנייה תתבצע ללא עיכובים או בעיות ובשום פנים ואופן אסור לוותר עליהן. כך אתם תוכלו להיות בטוחים כי גם במקרה שהיזם פושט רגל תהיה לכם כתובת לפנות אליה והקבלן יוכל להמשיך לבנות את הפרויקט ללא בעיה ולהבטיח כי הוא יסתיים במהרה תמא 38 הרצליה ייעוץ ראשוני בחינם.

תמא 38 גבעתיים – כיצד אדע האם הערבות מספקת?

אין ספק כי כאשר אנחנו ניגשים אל תמא 38 גבעתיים אנחנו חייבים ערבות מתאימה. אך אי אפשר להתעלם מכך כי ישנם הרבה מאוד סוגים של ערבויות. ישנה ערבות בנקאית, ערבות אוטונומית, ערבות למיסים, לשכר דירה ועוד. כך יוצא כי מרוב ערבויות אנחנו לא יודעים איזה ערבות אנחנו צריכים לקבל. על רקע זה מומלץ לכם מאוד להיות מלווים על ידי עורך דין לכל אורך ההליך וכך להבטיח כי אתם תקבלו את הערבות המתאימה. עו"ד המתמחה בפרויקטים של תמ"א 38 יכול מאוד לעזור לכם ולהבטיח כי תקבלו את הליווי השלם ביותר שיש והטוב ביותר ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת.

תמא 38 גבעתיים –  האם להיעזר בעו"ד של היזם?

עליכם להבין כי תמא 38 גבעתיים הוא פרויקט מורכב וסבוך ועל רקע זה אנחנו חייבים להמליץ לכם בכל תוקף לשכור עו"ד שייצג אתכם הדיירים. לא רק שהעו"ד של היזם לא יעזור לכם אלא שמבחינה אתית אסור לו לייצג שני צדדים ואין ספק כי הוא לא ייעץ לכם בצורה טובה ואיכותית ועל כן עדיף ללכת על הצד הבטוח ולשכור עו"ד באופן עצמאי.

תמא 38 גבעתיים

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד