תמא 38 בת ים

תמא 38 בת ים – כיצד זה מתקשר לביטחון?

כאשר אנחנו מודדים הרבה מאוד מדדים של ארגון ה-OECD אשר ישראל חברה בו אנחנו רואים הרבה מאוד פעמים כי ישראל מדורגת במקומות האחרונים במדדים השונים. אין ספק כי חלק מזה קשור למדיניות הממשלה אך גם אין ספק כי חלק מרכזי מזה קשור למצב הייחודי של מדינת ישראל. אין עוד מדינה אשר יש עליה כל כך הרבה איומים ביטחוניים ואשר צריכה להקדיש חלק כל כך מרכזי מהתקציב שלה לביטחון ואת זאת חשוב שכל אדם יזכור כאשר הוא נכנס לוויכוח על מצבה הכלכלי של המדינה. מי שהכי מאוים מבחינה ביטחונית הם ללא ספק האזרחים אשר אלפי טילים מכוונים אל מקומות היישוב שלהם ואשר עלולים במלחמה הבאה להיות בחזית הלחימה ועל רקע זה ניתן לומר כי תמא 38 בת ים היא תכנית חשובה מאין כמותה.

תמא 38 בת ים – מה העקרונות של התכנית מבחינה ביטחונית?

אז מדוע אנחנו מזכירים באותה נשימה את המשפט תמא 38 בת ים ואת המצב הביטחוני במדינת ישראל. מדוע אנחנו קושרים בין השניים? אם כן אתם חייבים להבין כי תמא 38 משפרת מאוד את המצב הביטחוני של האזרחים וזאת מכיוון שהיכן שהתכנית מיושמת נבנים ממדים חדשים לאזרחים. כך במקרה של מתקפת טילים לאזרחים יהיה היכן לשהות והם יוכלו להתגונן בצורה הרבה יותר טובה. לכן ניתן לומר כי מדובר בתכנית הכרחית וטוב שמקבלי ההחלטות החליטו להוציא אותה לפעול ולהתחיל להתניע אותה כי זוהי הדרך להבטיח כי לאזרחי ישראל יהיה מיגון במלחמה הבאה.

תמא 38 בת ים – האם בת ים תהיה מאוימת גם כן במלחמה הבאה?

אם אתם גרים בבת ים ואתם קוראים את המאמר הזה אתם בטח אומרים מה אני צריך תמא 38 בת ים הרי הסיכוי שיפלו טילים בבת ים הוא נמוך מאוד ואני בכלל לא צריך להיות מוטרד מכך. אם כן זוהי טעות חמורה במלחמה הבאה שתיפתח הן בדרום והן בצפון סביר מאוד להניח כי רוב הארץ תהיה מכוסה בטווח הטילים. בטח אם אנחנו מדברים על מלחמה מול חיזבאללה או מול איראן שהתבססה בסוריה ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת. אם אתם רוצים להבטיח כי הסיכון שלכם במקרה של מלחמה יהיה הקטן ביותר אנחנו ממליצים לכם לחשוב ברצינות על התכנית של תמא 38 קבלן תמא 38 חולון.

תמא 38 בת ים – האם כל אחד יכול לבצע את התכנית?

עקב החשיבות של התכנית של תמא 38 בת ים לביטחון האזרחים ניתן לומר כי קל יותר לקבל היתרים לביצוע תכנית זאת. אנחנו ממליצים לכם לפנות אל יזם אשר יעזור לכם להתניע את המהלך ולהבטיח כי תקבלו את המגיע לכם בצורה מושלמת ותזכו להגנה מקיפה כנגד איום הטילים.

תמא 38 בת ים

 

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד