תמא 2

תמא 2 – מה זה?

בשנות ה-2000 נפל דבר בישראל ובתחום הנדל"ן בפרט. רשויות המדינה הבינו כי בישראל ישנם עשרות אלפי של דירות אשר נבנו לפני שנות ה-80 ואשר לא עומדות בתקנים של בנייה כנגד רעידות האדמה. כך יצא כי מאות אלפי אנשים במדינת ישראל נמצאים בסכנה חמורה מאין כמותה אשר מאיימת עליהם ואשר יכולה לגרום לאלפי הרוגים, עשרות אם לא מאות אלפי פליטים ועשרות אלפים בתים הרוסים. כך באה לעולם תכנית תמא 38 אשר מטרתה לשפץ בתים כנגד רעידות אדמה. בהתחלה הייתה תכנית תמא 38 1 אשר במסגרתה שופץ הבניין והוכן לרעידת אדמה. לאחר תכנית זו פותחה תכנית תמא 2 אשר במסגרתה נהרס הבניין עד היסוד ולאחר מכן נבנה בניין חדש לגמרי אשר היה ממוגן כנגד רעידות אדמה ואשר הדיירים יכלו לגור בו ללא חשש.

תמא 2 – מה אתם מרוויחים מכך?

אז מדוע שהדיירים ירצו להתניע בכלל את התכנית של תמא 2? מדוע כל כך משתלם להם לעשות זאת? אם כן אין להתעלם מן העובדה כי תודות לתכנית הזאת אתם מקבלים בניין אשר לא יקרוס ברעידת אדמה וזהו יתרון עצום שיש לתת עליו את הדעת. לצד זאת אתם חייבים לתת את הדעת על כך כי תודות לתכנית זו אתם מקבלים דירה חדשה לגמרי. אתם חייבים להבין כי דירה זו תהיה שווה הרבה יותר כסף וזהו יתרון עצום שאתם צריכים לתת עליו את הדעת. לכן כל כך משתלם לעשות את התכניות של תמא 38 וכל כך הרבה דיירים מנסים להתניע את התכנית הזאת תמא 38.

תמא 2 – מדוע יש עיריות של מאשרות זאת?

אך בל תטעו אם אתם רוצים להבטיח תכנית של תמא 2 כלל לא בטוח שתקבלו אותה. מי שמערים קשיים רבים על התכנית אלו הן העיריות. אתם צריכים להבין כי כיום ישנן עיריות אשר הקפיאו את התכניות של תמא 38 בשטחן וזאת מכמה סיבות. הסיבה העיקרית שבגינה עיריות מקפיאות את התכנית הזאת היא עקב החשש שהתכנית תעמיס עומס עצום על התשתיות בערים. אתם צריכים לקחת בחשבון כי בתמא 38 נבנות לרוב עוד שתי קומות ואף עוד שתי קומות וחצי מה שאומר כי אם ישנן כמה פרויקטים של תמא 38 במרכזי הערים הדבר יגרום לעומס על כל התשתיות של העיר ועל כן עיריות רבות אינן מאשרות את הפרויקטים הללו.

תמא 2 – כיצד ניתן להתגבר על הקשיים שמערימות העיריות?

אז כיצד ניתן להבטיח כי פרויקטים של תמא 2 כן יצאו אל הפועל? התשובה היא שאתם צריכים להבטיח כי עובדים לצדכם אנשי המקצוע הטובים ביותר אשר ילוו אתכם בפרויקט וייצגו אתכם אל מול הרשויות. בין היתר אתם צריכים להבטיח אדריכל איכותי, יזם ברמה גבוהה, או עורך דין טוב וכך תבטיחו כי הפרויקט יצא אל הפועל בסופו של יום.

תמא 2

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד