תוספת מרפסת בבניין קיים

תוספת מרפסת בבניין קיים

בבניין קיים -מבנים רבים בישראל נבנו ללא מרפסות שמש  ומעוניינים בפרויקט תוספת מרפסת בבניין קיים. במדינה עם אקלים מושלם כמו של מדינת ישראל המרפסת הנה חלק מרכזי ומהותי מהבית , לאחר שמוסיפים מרפסת המרפסת נהיית חלק אינטגרלי ומשמעותי מהבית ולרוב מארחים במרפסת.

שלא לדבר על שווי הנכס ,,,מחיר הדירה מזנק משמעותית ולא פרופרציונלית למחיר הבניה. כיום בשכונות רבות בתל אביב שווי הנכס מזנק ב – 500,000 ש"ח כתוצאת מבניית מרפסת .

לרוב מוסיפים למרפסות בגודל 12מ"ר עד 18מ"ר, הכל תלוי בעירייה ובזכויות הבניה הקיימת בבניין.

קבוצת עידן מלווה את תהליך הוספת המרפסות החל משלב התכנון ועד לסיום הביצוע. לקבוצה ניסיון בתכנון וביצוע אלפי מרפסות מפלדה ומבטון.

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ והכוונה ראשונית ללא התחייבות מרפסת תלויה מפלדה הרחבת מרפסת שמש קיימת!!!

תוספת מרפסת בבניין קיים

 

 

תוספת מרפסת בבניין קיים בכל הארץ

הוראות תחזוקה למרפסות  ולמעקות לאחר התקנתן.

* חומרי ניקוי כלליים לבית כגון תרסיס לניקוי חלונות (ספרי כחול) הם הבטוחים ביותר גם לפרופילי האלומיניום. 

 *  כאשר לכלוך לא יורד מוטב להשתמש בניטרלי או אלכוהול בריכוז לא גבוה. שימוש במטלית לחה יבוא תבוא לעזרתכם. במקרה כזה כדאי תחילה לנסות במקום נסתר בחלון ולוודא שאין פגיעה בצבע הפרופיל. בכל מקרה לא כדאי להשתמש לניקוי במטלית קשה או בכלי חד כלשהו.

 * חשיבות מיוחדת יש לתת למסילות בהן נעות כנפי החלון / דלת: תעלות אלו חייבות להיות נקיות משאריות לכלוך כגון עלים יבשים, שערות בע"ח וגו'. 

מדריך לשימוש במרפסת

הפעולה הקלה והמומלצת היא להשתמש בשואב אבק  מרפסות שמש ביתי כדי להוציא בקלות את כל השאריות הללו ולהשאיר את התעלות נקיות. בד"כ מצורף לכל שואב מתקן עזר שמורכב על צינור השואב ובו צינורית בעלת קצה צר המיועד להיכנס לחללים צרים כדוגמת תעלות החלון. אנו ממליצים להשתמש בעזר זה כדי להוציא את הלכלוך שהצטבר בתוך התעלה, כך כנף החלון או הדלת יוכלו לנוע בחופשיות וללא מאמץ.

* בעת ניקיון המוצרים, אין להשתמש בחומרים מזיקים כדוגמת חומצות שעלולות לפגוע באלומיניום או בצבע. 
אין להשתמש בכלים חדים או שורטים כדוגמת סכין, שפכטל, ברזלית וכדומה. מומלץ להשתמש בסמרטוט רטוב ובחומר סבוני המיועד לניקוי חלונות.

 

תוספת מרפסת בבניין קיים – רק עם קבוצת עידן

 

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד