תוספת מרפסות בתל אביב

תוספת מרפסות בתל אביב לבניין קיים

בניינים רבים בתל אביב מבצעים לאחרונה פרויקטים של תוספת מרפסות . העבודה יכולה להיעשות בשתי שיטות בניה : בבניה קונבנציונלית בעזרת יציקות בטון מזוין ובשיטת הבניה הקלה בעזרת קונסטרוקציית פלדה המיוצרת במפעל פלדה המתמחה בביצוע עבודות פלדה ובבניית מרפסות.

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

ההבדל בין מרפסות בטון למרפסות פלדה הנו בסוג החומר ממנו בנויה המרפסת, שיטת הביצוע והתחזוקה שיש לבצע במרפסת במשך הביצוע, קבלן שיפוצים בתל אביב

באזורים הקרובים לים מומלץ לבצע מרפסות בטון בשל נזקי הלחות והמליחות שבאויר שגורמים להיווצרות תהליכים קורוזיבים הפוגמים במרפסת ומסכנים את יציבותה וחוזקה של המרפסת התלויה.

יתרונות בתוספת מרפסות בתל אביב לבניין קיים בשיטת הבניה  הקונבנציונלית מבטון

מרפסות הבנויות מבטון עמידות יותר לפגעי מזג האויר בסביבה לחה עם מליחות.

חיבור של 2 חומרים זהים תמיד נכון יותר בשל התחברות טובה יותר ומקדמים התפשטות בחום וקור זהה ובכך נמנעים סדקים הנוצרים כתוצאה מהתכווצות והתרחבות הפלדה בחום ובקור.

במרפסות בטון לא מורגשת תזוזה בהליכה על המרפסת בשונה מהפלדה, תוספת מרפסות בתל אביב.

ישנו ניסיון רב בבניית מרפסות מבטון, לעומת מרפסות מפלדה שהינו חדש יחסית ולא כמו מרפסות מבטון שבנייתו נוסתה במשך מאות שנים.

מרפסות בטון יושבות על ביסוס חדש ולא מעמיסות עומסים על המבנה , תוספת המרפסות מחזקת את המבנה. מרפסת הפלדה מעמיסות את משקלן על המבנה.

יתרונות תוספת מרפסות בתל אביב לבניין קיים

העבודה נקייה יותר ללא יציקות בטון באתר.

קצר ב20% מתהליך תוספת מרפסות בטון, תוספת מרפסות בתל אביב.

גמישות תכנונית ללא צורך בעמודים שלעתים מונעים ביצוע הפרויקט במרפסות בטון.

כאשר בוחרים שיטת בניה למרפסות חשוב להתאים את שיטת הבניה למבנה הקיים, לעתים מומלץ להוסיף את המרפסות בשיטת בניה קונבנציונלית ולעתים בשיטת הבניה היבשה .

כשר בוחנים את האפשרויות חשוב לבחון את האופציות מול אנשי מקצוע בקיעים ובעלי ניסיון בתכנון בתחום זה בביצוע מרפסות בשתי השיטות מכיוון וחברות המתמחות בשיטת בניה יחידה ינסו לשכנע את הדיירים לבצע בשיטת הבניה בה הם מתמחים והדיירים עלולים לקבל מוצר שאינו מתאים להם ומהווה סכנה למבנה הקיים תוספת מרפסות בתל אביב.

תוספת מרפסות בתל אביב

קבוצת עידן מתמחה בתוספת מרפסות בתל אביב בשתי שיטות הביצוע ,בעלת ניסיון רב בתכנון וביצוע מרפסות שמש ברחבי הארץ. לחברה מחלקה הנדסית עם מהנדסים אזרחיים המתמקצעים זה שנים בתחום תוספות הבניה ויודעים להתאים שיטת בניה לכל בניין .

תוספת מרפסות בתל אביב לבניין קיים עם חברת עידן תבטיח לכם פרויקט איכותי ומקצועי.

More to explorer

שיפוץ מעטפת

פעמים רבות אנחנו מרגישים צורך עז לשפץ את הבניין, אבל לאו דווקא בכיוון של לובי הבניין או חדר המדרגות, ולא דווקא בכיוון

צביעת בניינים

צביעת בניינים היא פעולה שניתן להזמין כפעולה העומדת בפני עצמה או כהמשך לפרויקט שיקום מבנים. התהליך של צביעת בניין יכול להיות תהליך

מדריך שיפוץ בניינים ישנים

שיפוץ בניינים ישנים יכול להפוך מהר מאוד לפרויקט שיקום מבנים אם במהלך השיפוץ מתגלים ליקויים שיכולים להעמיד את יציבות המבנה ואת חוזקו

1-700-70-90-30