תפריט
תפריט

תוספת בניה על הגג

תוספת בניה על הגג

לרוב המוחלט של בעלי דירות הפנטהאוז ובעלי דירות בקומות הגבוהות יש אפשרות לבצע תוספת בניה על הגג של 40 מר ללא צורך בזכויות בניה של שטח עיקרי.

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

תהליך תוספת בניה על הגג מתחיל בשלב הראשון בתכנון תוספת הבניה על הגג על די אדריכל המלווה בקונסטרוקטור , האדריכל מכין תכניות אדריכליות , תכניות עבודה ומפרטים לעבודה. הקונסטרוקטור מתכנן את שלד התוספת בניה ומוודה כי שלד תוספת הבניה יהיה בנוי לפי התקנים של מדינת ישראל ויעמוד בתקן רעידות עמדה, חשוב שהקונסטרוקטור שתכנן את שלד תוספת הבניה על הגג יגיע לבדוק את עבודות השלד לפני ביצוע היציקה.

לאחר שמכינים תכניות אדריכליות מגישים  אותן לעירייה לקבלת היתר. בתהליך קבלת ההיתר יש צורך  לעתים להכין תכניות מגרש טופוגרפיות  ולהגישן לוועדה המקומית לתכנון ובניה.

 

תוספת בניה על הגג

שיטת בניה תוספת בניה על הגג

שיטת הבניה הקונבנציונלית – ביצוע יציקות בטון בשטח. מגיעים לאתר כל יום פועלים ומבצעים את עבודות הבניה. העבודה הנה קצרה מאוד וקבלן בניה טוב המתמחה בתוספת בניה על הגג יכל לסיים את כל השלד בשבוע ימים מדובר בסך הכל ב – 40 מ"ר ו – 2 עד 3 יציקות בטון בסך הכל.

לאחר מכן מתחילים בעבודות הגמר הכוללות ביצוע טייח ,  ריצוף , עבודות חשמל,  עבודות אינסטלציה ועוד . כמו כן יש צורך לנסר את בטון התקרה והתקן מהלך מדרגות אשר יכול להיות בנוי מבטון או מפלדה או מעץ. בכל מקרה חשוב לוודא כי מבצעים על פי תוכנית העבודה שמתכנן הקונסטרוקטור אשר מלווה את הפרויקט.

כמו כן ניתן לבנות את תוספת הבניה בבניה קלה על ידי קורות פלדה ולוחות בטון דחוס . לאחר מכן להתחיל בעבודות הגמר הכוללת טייח ,הכנת מערכת חשמל, הכנת מערכת אינסטלציה , תקשורת ,פריצת פתח לדירה הקיימת , ביצוע מדרגות החיבור וכו'.

קבוצת עידן הנה חברה בניה בעלת רישיון קבלן רשום של רשם הקבלנים והחברה מתמחה בבניית תוספת בניה לגג . החברה מלווה את בעלי הדירות המעוניינים להוסיף תוספת בניה על הגג לדירתם ומטפלת בתכנון תוספת הבניה וקבלת היתר בניה .

אנו מזמינים תאכם לפנות אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות. 

More to explorer

תכנון ובנייה של חדר נקי

עולם הבנייה הוא כיום תחום תעשייה משוכלל ביותר עם מגוון התמחויות גדול. אפילו היבט בסיסי פשוט לכאורה כמו "בטון", הוא תחום מומחיות

1-700-70-90-30