תוספות בניה -מרפסת או ממד

כל מה שרציתם לדעת על תוספות בנייה

כל אחד רוצה לגור בבית הטוב ביותר והאיכותי ביותר שיש ועל כך אין מחלוקת. השאלה היא איך נשיג זאת? איך נוודא כי אנחנו נהנה מן הבית שלנו, נאהב אותו, ונוקיר אותו כבית הטוב ביותר בשבילנו? כל אחד רוצה בית אחר וכל אחד מחזיק בהעדפה שונה לגבי הבית שלו, אך מה שברור על אף הבדלי הגישה הללו הוא שפעמים רבות ברגע שאנחנו משפצים את הבית שלנו אנחנו נהנה ממנו הרבה יותר וזה לא משנה אם אנחנו מעדיפים עיצוב מודרני או עיצוב כפרי, חדר שינה גדול או מטבח חדש או אפילו אמבטיה או מקלחת. תוספת בנייה לבית היא דבר נהדר והיא פעמים רבות משדרגת את החיים שלנו והופכת את הבית שלנו להרבה יותר איכותי וטוב.

מה אני צריך לעשות אם אני רוצה להוסיף תוספת לבית?

כאשר אנחנו מדברים על תוספת בניה לבית אנחנו צריכים לזכור כי עלינו לבצע הרבה מאוד פעולות בכדי שהיא תצא אל הפועל כמו למשל להחליט האם נשכור קבלן או שמא אנחנו ננהל את העבודה לבד, האם ניקח מעצב או שמא נעצב את הבית לבד ועוד. אך מה שברור הוא כי יש מקום בו אין לנו שיקול דעת והוא בתחום של היתרי בניה ואין זה מנשה אם אנחנו מדברים על דירות למכירה בחיפה או על דירות למכירה בתל אביב. עליכם להבין כי במקרים רבים (כאשר אנחנו מוסיפים חלק בנוי לבית שלנו) על פי החוק אנחנו חייבים לקבל היתר אחרת ניחשב למפרים של חוק התכנון והבנייה.

האם אפשר להוציא היתר באופן עצמאי?

עליכם להבין כי מי שלא מוציא היתר יכול לספוג קנסות כבדים ואף עונש פלילי וזהו משהו שלא כדאי להתחיל אתו ולא כדאי להיות בצד הלא נכון של החוק ואין זה משנה אם אתם בעלים של דירות למכירה בחיפה, בירושלים או אפילו בקיבוץ או במושב. על רקע זה אנחנו חייבים כי על הנייר אפשר לנסות ולהוציא את ההיתר לבד, אך עליכם לדעת כי מדובר במשימה מורכבת, מסובכת ולא פשוטה בכלל וזה אומר כי הרבה יותר חכם יהיה לפנות אל אדריכל או מהנדס בניין אשר יעזרו לכם להוציא את היתר ויבטיחו כי אתם תקבלו את ההיתר וכך תנהלו את עניינכם בצורה הרבה יותר חכמה.

מה בנוסף אני צריך לעשות לפני שאני משפץ את הבית?

כאשר אנחנו מדברים על דירות למכירה בחיפה שאנו רוצים לשפץ אנחנו צריכים לזכור כי היתר הוא לא חזות הכול ויש גם משמעות לתכנית השיפוץ. אנחנו צריכים להיות בטוחים כי התכנית הזאת תהיה ברורה ובהתאם לרצונות שלנו וזאת בכדי להבטיח כי השיפוץ יהיה מושלם וברמה הגבוהה ביותר שיש ובכדי להבטיח כי הקבלן יידע בדיוק מה עליו לעשות.

 

 

 

 

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד