שיפוץ בניינים בחיפה

 

שיפוץ בניינים בחיפה

כאשר מסתובבים בחיפה רואים את המבנים ומבינים שישנם עוד עשרות אלפי מבנים בעיר הזקוקים לשיפוץ בניינים בחיפה ושיקום.

מרבית המבנים בעיר נבנו לפני עשרות רבות של שנים , חומרי הבניה בזמן בניית העיר היו ברמה ירודה מהיום והיה צורך בחסכון משמעותי בעלויות הביצוע ולכן חסכו בחומרי הגמר .

ניתן לראות מבנים רבים עם ברזל בניין חשוף. כאשר הברזל שמחזיק למעשה את שלד הבניין חשוף רגיש לפגעי מזג האויר ועובר תהליכים קורוזיבים  וחימצון.

חוזק המבנה ויציבתו עלולים להיפגע באם המצב יוחמר ולכן חשוב לבצע פרויקטים של שיפוץ בניינים בחיפה.

הקרבה לים מגבירה את תהליך התיישנות החומר ולכן מצב המבנים בעיר  הסמוכים לים חמור ממצב מבנים דומים שבוצעו באותה שיטה. 

שיפוץ בנייניים בחיפה עם קבוצת עידן 

החברה מתמחה בביצוע פרויקטים בתחום חידוש החזיתות, חיזוק שיש מתפרק ממבנים , חיזוק וטיפול יסודי בפסיפס מתקלף ומתפרק, עבודות צבע וחידוש מבנים, ביצוע טייח למבנים עם גמר שליכט צבעוני.

                                                    שיפוץ בניינים בחיפה קבוצת עידן

החברה פועלת בכל רחבי הארץ ונמנית בין החברות המובילות בתחום השיפוצים. לחברה ניסיון מצטבר בביצוע מאות אלפי מטרים רבועים של שיפוץ מבנים, בניית מבנים,הוספת תוספות בניה , בניה מוסדית של גני ילדים שיפוץ בניינים בחיפה.

שיפוץ בניינים בחיפה

כאשר מבצעים פרויקט שיפוץ מבנים בחיפה חשוב לבחור מפרט טכני מתאים לסיבה הטופוגרפית של חיפה ושימוש בחומרים העמידים לסביבה ימית בשל הקרבה לים.

לחברת מהנדסי הקרת איכות אשר מוודאים כי כל פרויקט מבוצע בצורה מיטבית תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר וחומרי גמר ברמה הגבוה ביותר הקיימת כיום בשוק.

שיפוץ בניינים בחיפה, שיפוץ בניינים בתל אביב , שיקום פסיפס

החברה פועלת באזור מרכז הארץ בפרויקטים של האגודה לתרבות הדיור בערים רבות. החברה עובדת בשיתוף פעולה עם עיריית תל אביב במסגרת עזרה ובצרון באגף לחידוש חזיתות מבנים. החברה פועלת בעיר נתניה בפרויקטים של שיפוץ חזיתות מבנים עם עיריית נתניה במסגרת עבודה של החברה לפיתוח נתניה חלת.

שיפוץ בניינים בקריות

קריות שצמודות לחיפה מהוות חלק בלתי נפרד מחיפה, לאחרונה חל פיתוח אזורי משמעותי מאוד וכיום פרויקטים של שיפוץ בניינים בקריות

נהיו לפופלארים יותר יותר, פרויקט של שיפוץ בנייני בקריות לא רק מעלה את איכות החיים של המתגוררים בבית המשותף שעובר שיפוץ

אלא גם משביח את שווי הנכסים ואת רמת הסחירות של הדירות, כלומר דירות בבניין שעבר פרויקט של שיפוץ בניינים בקריות ימכרו מהר יותר 

ובמחיר גבוה יותר.

 

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום לתאום פגישה ראשונית ללא עלות וללא התחייבות. כל פרויקט מתוכנן בקפידה על ידי אדריכל החברה אשר בוחר לכל בניינים את חומרי הגמר והצבעים המתאימים לו ביותר ומבצע הדמיה לדיירים בכדי שיוכלו להחליט על חומרי הגמר והגוונים.

 

 

 

 

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד