שיש גרניט למטבח

תוכן עניינים
כאן לשירותכם

או חייגו 1700-70-90-30

 

המטבח בבית הוא החלל הדומיננטי והייחודי של הבית בו מארחים חברים, משפחה לבישולים ואף משתפים את הילדים בבישול והאפייה בו.

משטח העבודה במטבח צריך להיות משטח חזק ויציב שישמור על המראה שלו גם אחרי עשרות ניסיונות בישול כושלים ולא יאבד מצבעו והאיכות שלו. 

כאשר בוחרים משטח עבודה למטבח צריך לשים לב לכמה דברים חשובים: האיכות, המחיר והניקיון שלו.

 

אז איזה סוגי שיש יש?

ישנם סוגים רבים של שיש והסוגים הכי נפוצים ומבוקשים הם: אבן קיסר, שיש גרניט, פורצלן, דקטון ועוד..

שיש גרניט הוא השיש הכי עמיד וחזק מבין סוגי השיש ויש לו מאות סגנונות ועיצובים שונים.

שיש גרניט הוא שיש עמיד בטמפרטורות גבוהות מאוד כך שאפשר לשים עליו סירים חמים ללא כל חשש שיתנפץ או יהרס. בנוסף, שיש גרניט הוא שיש עמיד בפני שריטות, סכינים, מזלגות ולכן אין חשש שהשיש ישבר ויתקלף באמצעות דברים חדים אבל עדיין יש להימנע מהריסתו.

ניקוי שיש הגרניט הוא דבר פשוט. ניתן לנקות את שיש הגרניט באמצעות מגבת או מטלית לחה, לרוב הגרניט ידחה את הלכלוך ולכן יהיה קל לנקות אותו.

במידה ושיש הגרניט במטבח שלכם מתיישן, הצבע שלו לא כמו שהגיע במקור לפני כמה שנים ניתן ללטש אותו ע"י מומחה וכך לזכות לשיש חדש כמו במעמד הרכישה.

 

מחירו של שיש הגרניט

מחירו של שיש הגרניט אינו זול אך גם אינו יקר. המחיר של שיש גרניט הוא בהתאם לאיכות שלו. את שיש הגרניט ניתן ללטש כל מספר שנים וככה אין צורך להחליף את משטח העבודה במטבח מה שמייקר את העלויות. הליטוש הוא פעולה קלה ופשוטה שאין בה תהליך ארוך ומייגע וכך אפשר לשמור על השיש חדש כמו במעמד הרכישה.

מחיר שיש הגרניט משתלם כיוון שהוא קל מאוד לניקוי, האיכות שלו טובה מאוד- הוא חזק ויציב, לא מאבד מהצבע שלו, עמיד בטמפרטורות גבוהות. השיש משמש לשנים רבות ומבטיח לכם איכות גבוהה מאוד.

 

קבוצת עידן
קבוצת עידן

המאמר נרשם ע"י החברה המובילה בישראל קבוצת עידן לשיפוץ בניינים הוספת מרפסות ובניית ממדים לבניינים משותפים, הניסיון עושה את ההבדל. קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים.

שתפו את המאמר:

מאמרים נוספים:

1700-70-90-30

שיפוץ ושיקום בניינים, בניית ממד והוספת מרפסות לבניינים רק עם קבוצת עידן עובדים בצורה מקצועית ומהירה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף/ הצעת מחיר
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!!

או חייגו 1700-70-90-30