1700-70-90-30

שיש גרניט למטבח

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

 

המטבח בבית הוא החלל הדומיננטי והייחודי של הבית בו מארחים חברים, משפחה לבישולים ואף משתפים את הילדים בבישול והאפייה בו.

משטח העבודה במטבח צריך להיות משטח חזק ויציב שישמור על המראה שלו גם אחרי עשרות ניסיונות בישול כושלים ולא יאבד מצבעו והאיכות שלו. 

כאשר בוחרים משטח עבודה למטבח צריך לשים לב לכמה דברים חשובים: האיכות, המחיר והניקיון שלו.

היכנסו לאתר שלנו ונוכל לעזור לכם בבחירה https://aven-s.co.il

אז איזה סוגי שיש יש?

ישנם סוגים רבים של שיש והסוגים הכי נפוצים ומבוקשים הם: אבן קיסר, שיש גרניט, פורצלן, דקטון ועוד..

שיש גרניט הוא השיש הכי עמיד וחזק מבין סוגי השיש ויש לו מאות סגנונות ועיצובים שונים.

שיש גרניט הוא שיש עמיד בטמפרטורות גבוהות מאוד כך שאפשר לשים עליו סירים חמים ללא כל חשש שיתנפץ או יהרס. בנוסף, שיש גרניט הוא שיש עמיד בפני שריטות, סכינים, מזלגות ולכן אין חשש שהשיש ישבר ויתקלף באמצעות דברים חדים אבל עדיין יש להימנע מהריסתו.

ניקוי שיש הגרניט הוא דבר פשוט. ניתן לנקות את שיש הגרניט באמצעות מגבת או מטלית לחה, לרוב הגרניט ידחה את הלכלוך ולכן יהיה קל לנקות אותו.

במידה ושיש הגרניט במטבח שלכם מתיישן, הצבע שלו לא כמו שהגיע במקור לפני כמה שנים ניתן ללטש אותו ע"י מומחה וכך לזכות לשיש חדש כמו במעמד הרכישה.

 

מחירו של שיש הגרניט

מחירו של שיש הגרניט אינו זול אך גם אינו יקר. המחיר של שיש גרניט הוא בהתאם לאיכות שלו. את שיש הגרניט ניתן ללטש כל מספר שנים וככה אין צורך להחליף את משטח העבודה במטבח מה שמייקר את העלויות. הליטוש הוא פעולה קלה ופשוטה שאין בה תהליך ארוך ומייגע וכך אפשר לשמור על השיש חדש כמו במעמד הרכישה.

מחיר שיש הגרניט משתלם כיוון שהוא קל מאוד לניקוי, האיכות שלו טובה מאוד- הוא חזק ויציב, לא מאבד מהצבע שלו, עמיד בטמפרטורות גבוהות. השיש משמש לשנים רבות ומבטיח לכם איכות גבוהה מאוד.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30