שיקום מבנים בטירת הכרמל

תוכן עניינים
כאן לשירותכם

או חייגו 1700-70-90-30

בטירת הכרמל זוהי עיר שעדיין מתפתחת ויש בה המון מבנים לשימור שיש עליהם חיפוי אבן, לצד מבנים ישנים אשר ספגו את תנאי מזג האוויר קשים כגון רוחות חזקות אשר מגיעות מהאזור טירת הכרמל. בשנים האחרונות ערך הנדל"ן עלה בטירת הכרמל ולכן, דיירים רבים הגרים בבנייני מגורים, החליטו על ביצוע שיקום מבנים בטירת הכרמל, כך שגם להם יהיה נעים בבניין מחודש ובטוח יותר מבחינת המבנה. מלבד זאת, ערך המבנה יעלה הרבה יותר, בהשוואה להשקעה של שיקום בניין המגורים.

שיקום מבנים בטירת הכרמל

תיקוני בלאי או שדרוג אסתטי של הבניין?

לשיקום המבנה, עשויות להיות הרבה סיבות, אם שדרוג מבחינת נראות המבנה, או בגלל בלאי וחשש לסיכון המבנה בגלל סדקים, חלודה של יסודות הבניין, איטום מחדש, מחשש לרטיבות ושמירה על המבנה עצמו אשר יחזיק לשנים רבות. למעשה עבודות שיקום וחיזוק מבנים בטירת הכרמל, יעניק לכם את המעטפת הכוללת וזאת, לאחר שתזמינו חברה אשר מתמחה בתחום של שיקום בנייני מגורים בעיר טירת הכרמל. אם מדובר בבניין מגורים בעל כמה קומות, העלות של שיקום ושיפוץ המבנה תשתלם לכם, היות והסכום של שיקום חזיתות מבנים ושיפוץ הבניין יתחלק למספר הדיירים בבניין, מה שיעלה כמה אלפי שקלים בודדים לכל דייר.

לגור בבניין מגורים בטוח ואסתטי

שיפור איכות החיים מכל מיני היבטים, עשוי לבוא לידי ביטוי באמצעות שירותי שיקום מבנים בטירת הכרמל. אם החלטתם לשפץ את המבנה שלכם, להתגאות בבניין שנראה כמו חדש ולגור בבטחה, זה הזמן להתחיל לקבל הצעות מחיר מחברה העוסקת שנים בשיקום מבנים, להתרשם מהעבודות שהיא ביצעה ולהשוות  את ההצעה מול עוד כמה חברות לשיקום מבנים ידועות בעיר טירת הכרמל. קבלן לשימור מבנים אשר יגיע יחד עם מהנדס בניין, יבחן את הבניין ויכין תכנית עבודה. לרוב, הדבר הראשון שהוא ישים לב אליו, יהיה הסדקים בקיר ומצב האיטום. למעשה אחוז בנייני המגורים בטירת הכרמל הזקוק לשיקום עלה בשנים האחרונות. ניתן לראות בנייני מגורים אשר נפלו מהם נפילות של חלקי בטון, מה שנובע מהזנחה של שנים.

שיקום מבנים בטירת הכרמל הוא הליך מורכב

חשוב לדעת,כי לשקם בניין מגורים זה אינו הליך פשוט. ולכן, יש לתת את העבודה הדי מורכבת הזאת, בידיה של חברה מקצועית שיודעת לתת מענה מושלם, מקצועי ומקיף לשיקום המבנה שלכם. כאשר תשאלו את השאלה המתבקשת:כמה עולה שיקום מבנים בטירת הכרמל, אין זה אומר רק על השיקום והשיפוץ של המבנה, כי אם, גם מבחינת האישורים של עיריית טירת הכרמל או מהוועדה לתכנון ובניה. מהנדס הבניין, יצטרך לערוך רשמה ותשריט עם תכנית העבודה שיש לבצע. כאש האישור יהיה בידיו, יתאגדו כל בעלי המקצוע הכוללים: אנשי מקצוע בתחום הבניה, כגון, אנשי איטום העובדים באמצעות סנפלינג, אנשי שיקום תשתיות, שרברב, חשמלאי, צבעי, איש טיח, גנן לשיפוץ של הגינה בחזית הבניין, איש מעליות ועוד.

חיזוק המבנה ככלל ראשון בשיקום המבנה

לפני שהמהנדס יתחיל בתכנית העבודה, הוא יעבור על כל המבנה ויבדוק אם קיימת קורוזיה בתומכי הבניין, יבדוק את הסדקים בקירות החיצוניים של הבניין, את התשתיות של המים והחשמל, המרזבים, הגג ,ואז יתחיל לפי הסדר בהליך שיקום מבנים בטירת הכרמל. גם שיקום חלקים בבטון מהווה פעולה חשובה, כך שהבניין שלכם, יעבור מתיחת פנים. לרוב, דיירי הבניין כאשר הם מעוניינים לבצע פעולות שיקום וחידוש, הם ימתינו מעט על מנת לחסוך את הסכום במשותף, כך שניתן יהיה לשקם את הבניין מהתחלה ועד הסוף. למשל אם הם מעוניינים לאחר עבודת השיקום, להחליף מעלית חדשה יותר לבניין, דלת אינטרקום, ניקוי וצביעת חדר האשפה בבניין ועוד.

חברת שיקום מבנים בטירת הכרמל

חיזוק המבנה ככלל ראשון בשיקום המבנה

כאשר הדיירים מגלים את הברזל החשוף שבולט מעמודי התמיכה של בניין המגורים, אז הם יבינו, כי מדובר במבנה, אשר מתחיל להיות מסוכן לדיירים. לאחר מכן, תתחיל עבודת האיטום. ישנם חומרי איטום מיוחדים כמו חומרי הזרקה רב שכבתיים  על מנת שניתן יהיה לאטום את כל האזורים שמחייבים באיטום חדש. חברת שיקום מבנים בטירת הכרמל, תציע את מיטב אנשי האיטום, כאשר מדובר לא רק על מיומנויות ומקצועיות, כי אם בעבודה בגובה באמצעות סנפלינג, מה שיגרום למחיר להיות נמוך יותר, והעבודה תהיה מהירה ומדויקת. כאשר המהנדס יבדוק כל שלב, ניתן יהיה לעבור לשלב הבא, עד לסיום העבודה כולה.

האם דיירי הבניין כולם חתמו על הסכמה לשיקום המבנה?

יש לציין, כי על מנת שיבוצעו עבודות של שיקום מבנים בעיר טירת הכרמל, יש לערוך כמה ישיבות מול וועד הבניין. אם לא כל הדיירים יחתמו, תהיה לכם בעיה. הליך זה של שיפוץ ושיקום הבניין, דורש את הסכמתם של רוב הדיירים, אך ניתן יהיה לתבוע את הדיירים  הסרבנים ולהמשיך בשיקום ושיפוץ המבנה. החברה שלוקחת על עצמה את השיפוץ, עליה לכתוב כתב כמויות, ולהתייחס לבקשה של רוב דיירי הבניין, לגבי התקציב של פעולה זו, אם הם מעוניינים בחיפוי אבן בקירות החיצוניים של הבניין, מה שמומלץ למי שגר בטירת הכרמל ואחת כמה וכמה, מול הים.

ראיתם בניין ששופץ לידכם? שאלו מי הייתה החברה ששיקמה אותו

אם הסתובבתם בשכונות הסמוכות לשלכם בטירת הכרמל, ראיתם בניין משופץ ומשוקם, אשר נראה כחדש, גשו ובקשו מוועד הבית שייתן לכם את הטלפון של חברת שיקום ושיפוץ הבניין. כאשר אתם רואים עבודה מוכחת, זה מה שיסייע לכם לבחור  חברה מקצועית ואמינה, אשר תדאג לשקם לשפץ את  בניין המגורים ואתם, תהיו בראש שקט. יש לשאול לגבי האחריות של האיטום, ולקבל פירוט מלא של המחיר ששילמתם , כך שהקבלה מהווה את  האחריות על העבודה. בצעו גם תחזוקה למבנה כך שהבניין יהיה תמיד מתויזק, שמור וייראה כחדש.

קבוצת עידן
קבוצת עידן

המאמר נרשם ע"י החברה המובילה בישראל קבוצת עידן לשיפוץ בניינים הוספת מרפסות ובניית ממדים לבניינים משותפים, הניסיון עושה את ההבדל. קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים.

שתפו את המאמר:

מאמרים נוספים:

1700-70-90-30

שיפוץ ושיקום בניינים, בניית ממד והוספת מרפסות לבניינים רק עם קבוצת עידן עובדים בצורה מקצועית ומהירה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף/ הצעת מחיר
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!!

או חייגו 1700-70-90-30