1700-70-90-30

שיקום חזיתות מבנים

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מה כולל פרויקט של שיקום חזיתות מבנים? האם מדובר בשיקום של כל מעטפת החוץ של המבנה? מתי נדרש בכלל שיקום כזה? האם מדובר בפרויקט שהוא רלוונטי גם עבור מבנים שהוכרזו כמבנים מסוכנים? עבודות שיפוץ ושיקום של מעטפת חוץ בבניינים משותפים הוא תחום הרבה פחות מוכר מאשר תחום השיפוצים הכלליים לחללי פנים ובתים ובשורות הבאות יסבירו לכם המומחים של קבוצת עידן על התחום הספציפי של שיקום חזיתות מבנים, תחום שבו מתמחה קבוצת עידן ובו היא גם נחשבת למובילה בישראל.

שיקום חזיתות מבנים

קודם כל, מה זה בדיוק חזית בניין?

רבים חושבים שחזית בניין היא אותו חלק בבניין שפונה לרחוב, החלק הקדמי של הבניין ומבחינה לשונית יש בחשיבה הזאת גם הרבה היגיון. אלא שבפועל חזית בניין היא כל פאה של הבניין ולבניין מרובע סטנדרטי ישנן למעשה ארבע חזיתות – חזית קדמית, חזית אחורית ושתי חזיתות צדדיות. ישנם מבנים בעלי ארכיטקטורה מורכבת יותר שבהם אפשר למצוא גם חמש, שש ויותר חזיתות. פרויקט שיקום חזיתות מבנים יכול בהחלט להתמקד באחת החזיתות בלבד, בדרך כלל בקדמית, אבל לרוב מדובר בפרויקט שמכסה את כל מעטפת הבניין על כל החזיתות שלו.

מתי נדרש שיקום של חזיתות המבנה?

שיקום חזיתות מבנים הוא פרויקט שיכול להידרש ממניעים אסתטיים, מניעים מבניים או מניעים בטיחותיים. כך למשל, ייתכן שאתם מתגוררים בבניין ישן שמצבו מצוין, אבל אתם רוצים לשקם את המעטפת ולעצב אותה מחדש על מנת לשפר את האסתטיקה של הבניין ואולי אפילו להעלות את ערך הדירות בבניין. מצד שני, זה יכול להיות מבנה ישן שבו כבר אפשר לזהות נזקים מבניים על מעטפת החוץ של המבנה, ובכלל זה סדקים, חורים בבטון, ברזל חשוף, מסתורי כביסה שבורים, כתמי רטיבות, אריחי חיפוי שהתנתקו וצנחו וכן הלאה. במקרים אלה, נדרשת עבודת עומק על מנת לשקם את החוזק המבני ואת המראה של הבניין. מצב זה הוא בדרך כלל מצב מקדים למצב בו הבניין יכול להפוך כבר לסכנה בטיחותית, ואולי אף לספוג צו מבנה מסוכן שעלול לגרום לפינוי הדיירים מהבניין. זהו למעשה המניע השלישי והחמור ביותר לביצוע מהלך של שיקום חזיתות מבנים. במקרה זה יש לבצע עבודות עומק על מנת לחזק את המעטפת ואת שלד המבנה ולבסוף גם לבצע גימור אסתטי.

מדוע נחשב פרויקט שיקום חזיתות מבנים לפרויקט מורכב?

במסגרת פרויקט שיקום חזיתות מבנים מבוצעות שורה ארוכה של פעולות בנייה ושיקום, שדורשות ציוד מקצועי, ידע מתמחה וצוות מקצועי מתמחה. במסגרת פרויקט כזה מבוצעות פעולות של שיקום בטון, טיפול בברזל חלוד חשוף, סתימת חורים בבטון המעטפת, סתימת סדקים, חיזוקי בטון במרפסות וכדומה. כמו כן, יש לבצע חידוש של חיפוי החוץ או של טיח החוץ ושכבת הצבע החיצונית. יש לבצע מהלכי איטום נרחבים בגג, באדן הגג, סביב מפתחי החלונות על פני החזית, בחיבור קירות המבנה עם הקרקע וכן הלאה. בפרויקט שיקום חזיתות מבנים ניתן לבצע עוד שורה של פעולות כמו צביעת מעקות וסורגים, החלפת מסתורי כביסה, החלפה או חיזוק של אריחי חיפוי, איטום גג ועוד. לא זו אף זו, את כל הפעולות הללו יש לבצע בין שמים וארץ בגובה של שתיים, שלוש, ארבע או עשרים קומות, מה שדורש גם ידע והתמחות בעבודה עם פיגומים. מכל הסיבות הללו, פרויקט שיקום חזיתות מבנים הוא פרויקט שנחשב לפרויקט מורכב מאוד שדורש התמחויות מיוחדות מאוד ולכן חייב להתבצע על ידי חברות וגורמים מקצועיים שמכירים את התחום ואוחזים בכל היכולות הנדרשות לביצועו בצורה בטוחה ואפקטיבית.

קבוצת עידן היא חברה המתמחה בכל עבודות על מעטפת החוץ של בתים פרטיים ומבנים משותפים, הן למטרות אסתטיות, הן למטרות מבניות והן למטרות בטיחותיות. החברה לוקחת על עצמה את ניהול הפרויקט כולו ובכלל זה את שלב התכנון, הוצאת היתרי בנייה, שלבי הביצוע וגיוס אנשי מקצוע מתמחים, הקמה ופירוק של פיגומים, ניהול תקציב, ניהול לוחות זמנים וכדומה. כל אלה מוצעים על ידי קבוצת עידן לכל לקוח ולקוח תוך עמידה מלאה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם ההנדסה והארכיטקטורה. במסגרת פרויקט שיקום חזיתות מבנים תוכלו לצפות גם לעלייה משמעותית בשווי הדירות והנכסים בבניין עצמו.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

שיקום ואיטום מבנים

שיקום ואיטום מבנים

שיקום ואיטום מבנים ברכישה או בנייה של בית חדש במיליוני שקלים, הציפייה שלנו היא שהבית הזה יעמוד על תילו לנצח, שאת ההשקעה הזאת לא נצטרך

קרא עוד »
שיקום קירות בטון

שיקום קירות בטון

שיקום קירות בטון הוא תהליך הנועד לחזק ולשקם מבנים בעלי תשתיות חלשות. למרות שהבטון הוא חומר חזק מאוד, כאשר הוא משמש למבנים הוא חשוף לעומסים

קרא עוד »
שיקום בטון חשוף

שיקום בטון חשוף

שיקום בטון חשוף שיקום בטון הוא תהליך בו משקמים מבנה קיים. שיקום בטון נדרש במקרים בהם תשתיות המבנה נהרסו או נחלשו כתוצאה מהתיישנות, פגיעה, נזקי

קרא עוד »
שיקום בטון מחיר

שיקום בטון מחיר

שיקום בטון מחיר שיקום בטון הוא למעשה תהליך הנועד לחזק מבנים ותשתיות מבנים נפגעו כתוצאה מסיבות שונות. המחיר של שיקום בטון אינו זול כלל, שכן

קרא עוד »
שיקום בטון

שיקום בטון

שיקום בטון שיקום בטון הוא תהליך שמטרתו לשקם ולחזק מבנים חלשים. בישראל יש מבנים ישנים רבים שנמצאים בסכנת קריסה. תהליך שיקום בטון מאפשר את חיזוק

קרא עוד »
1-700-70-90-30