1700-70-90-30

שיקום בית לאחר שריפה

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

קשה לתאר את החוויה שעובר אדם שביתו נשרף ואיבד בשריפה את כל מה שהיה לו אי פעם, עד לאחרונת תמונות הילדות שלו. אבל בסופו של דבר, מדובר באירוע שחייבים לחזור ממנו אל החיים, חייבים לעבור אותו ולהשתקם ממנו, גם ברמה של הנפש וגם ברמת הרכוש. עבור אנשים אלה, הדבר החשוב ביותר במצב זה הוא קודם כל להחזיר לעצמם את תחושת הבית, את תחושת הבטחון שנותר להם מקום לגור בו ולבנות את חייהם מחדש ובדיוק למטרה הזאת נועד פרויקט שיקום בית לאחר שריפה. פרויקט זה דומה במובנים מסוימים לפרויקט שיפוץ דירה, אבל שונה ממנו בכל כך הרבה מובנים אחרים. בשורות הבאות יסבירו לכם המומחים לשיקום של קבוצת עידן, כיצד נראה מהלך שיקום בית לאחר שריפה ועד כמה מהר ניתן להשלים את הפרויקט.

מתי תוכלו לחזור אל הבית שלכם?

התהליך של שיקום בית לאחר שריפה הוא תהליך שיכול להשתנות מאוד ממקרה למקרה, בהתאם להיקף השריפה, עוצמת האש, משך הזמן בו בערה האש והיקף הנזק שנגרם לא רק לתכולת הדירה אלא גם ובעיקר לשלד הבית ולמעטפת הפנים שלו. ככל שהנזק עמוק ונרחב יותר, כך יהיה גם תהליך השיקום מורכב וארוך יותר עד כדי מספר חודשים של עבודה רציפה ויומיומית. במקרים קלים יותר, ניתן להשלים את הפרויקט בתוך פרק זמן של שבועות עד חודשים בודדים מאוד. בכל מקרה, על מנת להבטיח שהדחף שלכם לחזור כבר אל ביתכם אינו משפיע על יעילות העבודה והביצוע של הפרויקט, עד כמה שהדחף הזה יכול להיות מובן, מומלץ למצוא פתרון דיור חלופי שבו אתם יכולים להרגיש בנוח עד כמה שניתן למשך מספר חודשים ולאפשר לאנשי המקצוע להשלים את המלאכה בצורה מקצועית ואיכותית.

מה כולל פרויקט שיקום בית לאחר שריפה?

אדם בלתי מקצועי יכול להיכנס לבית לאחר שריפה ולחשוב שעיקר העבודה הוא פינוי כל הפסולת והאפר שהצטברו בתוך המבנה וניקוי הערפיח השחור מהקירות, אבל זה דווקא החלק הקל של הפרויקט. שיקום בית לאחר שריפה הוא פרויקט שבמקרים רבים מגיע לכדי "הפשטה" של כל מעטפת הפנים של הבית עד לחשיפה מלאה של שלד הבית ממש כפי שהוא היה נראה בשלב סיום השלד בתהליך הבנייה. הסיבה לכך היא שבעוצמות אש גבוהות בטמפרטורה גבוהה מאוד לאורך זמן, יכול הנזק להשפיע גם על הריצוף, גם על החיפוי וגם על הבטון. ארונות המטבח, הדלתות, החלונות, תשתיות החשמל והתקשורת, כל אלה כמובן דורשים התקנה מחדש לחלוטין. בהתאם לכך, כאשר אתם רוצים לבנות משהו מחדש, הדבר הראשון שאתם עושים הוא להביא אותו למצב הבסיס וזה בדיוק מה שנעשה בפרויקט שיקום בית לאחר שריפה.

כאשר השלד עומד חשוף, יש לבדוק כעת האם נוצרה פגיעה בשלד, למשל בצורת התנפחות של מוטות הברזל בתוך הבטון, הופעת סדקים בבטון, התייבשות הבטון והתפוררות וכן הלאה. על פי הצורך מבוצעים תיקונים וחיזוקים כנדרש ולאחר מכן מתחיל תהליך ההלבשה מחדש של מעטפת הפנים של הבית. הלבשה זו כוללת שיקום של כל תשתיות החשמל והתקשורת, ובמקרים רבים גם תשתיות ביוב ומים. לאחר השלמת שלב התשתיות, מיושם טיח וצבע בסיס על כל הקירות, ריצוף, התקנת חלונות ודלתות, התקנת מטבח, חיפוי פנים, כלים סניטריים וכל האלמנטים הנדרשים על מנת לשקם את חלל הפנים של הבית.

מדוע נדרש גורם מקצועי מתמחה?

כפי שאמרנו קודם לכן, פרויקט שיקום בית לאחר שריפה יכול להיראות דומה לפרויקט שיפוץ סטנדרטי, אבל בפועל מדובר בפרויקט שונה לגמרי שדורש התמחות שונה, ידע מקצועי מתמחה, ציוד מתמחה ואנשי מקצוע מתמחים. בקרת נזקים, תכנון, בניית תכנית שיקום, ביצוע שיקום בטון וביצוע הלבשה מחדש של חלל פנים, כל אלה דורשים ידע מקצועי ויכולות מקצועיות שפשוט אינן נחלתם של אנשי שיפוצים כלליים. קבוצת עידן היא חברת בנייה המתמחה בכל סוגי פרויקטי השיקום לרבות שיקום מעטפת חוץ, שיקום קירות חיצוניים, שיקום מבנים מסוכנים וכן, גם שיקום בית לאחר שריפה. לרשות החברה כל צוות אנשי המקצוע הנדרשים, ניסיון רב שנים עם כל שלבי התכנון והביצוע של הפרויקט וסטנדרטים גבוהים שיבטיחו חזרה כמה שיותר מהירה של הדיירים לבית חדש לחלוטין.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

שיקום ואיטום מבנים

שיקום ואיטום מבנים

שיקום ואיטום מבנים ברכישה או בנייה של בית חדש במיליוני שקלים, הציפייה שלנו היא שהבית הזה יעמוד על תילו לנצח, שאת ההשקעה הזאת לא נצטרך

קרא עוד »
שיקום קירות בטון

שיקום קירות בטון

שיקום קירות בטון הוא תהליך הנועד לחזק ולשקם מבנים בעלי תשתיות חלשות. למרות שהבטון הוא חומר חזק מאוד, כאשר הוא משמש למבנים הוא חשוף לעומסים

קרא עוד »
שיקום בטון חשוף

שיקום בטון חשוף

שיקום בטון חשוף שיקום בטון הוא תהליך בו משקמים מבנה קיים. שיקום בטון נדרש במקרים בהם תשתיות המבנה נהרסו או נחלשו כתוצאה מהתיישנות, פגיעה, נזקי

קרא עוד »
שיקום בטון מחיר

שיקום בטון מחיר

שיקום בטון מחיר שיקום בטון הוא למעשה תהליך הנועד לחזק מבנים ותשתיות מבנים נפגעו כתוצאה מסיבות שונות. המחיר של שיקום בטון אינו זול כלל, שכן

קרא עוד »
שיקום בטון

שיקום בטון

שיקום בטון שיקום בטון הוא תהליך שמטרתו לשקם ולחזק מבנים חלשים. בישראל יש מבנים ישנים רבים שנמצאים בסכנת קריסה. תהליך שיקום בטון מאפשר את חיזוק

קרא עוד »
1-700-70-90-30