שיפוצניק

שיפוצניק

כאשר מבקשים לבצע שיפוץ קטן ונקודתי דוגמת ביצוע צבע חדש בדירה,החלפת נק' מים נוזלת ,החלפת אמבטיה, התקנת מנורות חדשות או תליית וילון ניתן להשתמש בשירותיו של שיפוצניק.

כאשר בוחרים לבצע שיפוץ רציני הכולל בתוכו שבירת קירות , ביצוע תשתית חשמל מים וביוב מומלץ לפנות לחברת בניה מנוסה הרשומה ברשם הקבלנים.

שיפוץ מקיף בדירה יכול להגיע לסכומי כסף גבוהים ואסור להתפשר על מקצועיות ורצינות החברה .

חשוב שלחברה יהיה ניסיון בביצוע פרויקטים של שיפוץ דירות וליווי תהליך שיפוץ דירה החל משלב התכנון ועד לסיום העבודות.

שיפוצניק בתל אביב קבלן שיפוצים

לקבוצת עידן ניסיון בביצוע פרויקטים רבים החל בתוספות בניה, בניית וילות יוקרה, שיפוץ מבנים חיצוניים ושיפוץ של דירות רבות בכל רחבי הארץ.

את תחום השיפוצים מבצעת קבוצת עידן  על ידי חברת הבת עידן בוטיק אשר מנוהלת על ידי בוגר לימודי אדריכלות ועיצוב פנים, אשר צבר ניסיון רב במרוצת השנים וביצע תכנון וביצוע של עשרות פרויקטים בתחום המגורים ברחבי הארץ ובאירופ קבלן שיפוצים מומלץ .

עידן בוטיק פועלת בעיקר באזור מרכז הארץ בין אזור ראשון לציון ועד לאזור נתניה ועמק חפר.

שיפוצניק
שיפוצים תל אביב

 

שיפוצניק / חברת שיפוצים מה ההבדל?

שיפוצניק הוא למעשה קבלן טנדר אשר ברוב המקרים הנו קבלן טנדר ללא רישיון עבודה . מול שיפוצניק מאין זה, שאין מאחוריו ניסיון בביצוע פרויקטים , ניצבת חברה עם משרדים ומערכת קשרי לקוחות ושירות לקוחות אשר יכולה לספק לבעל הנכס אשר מעוניין בשיפוץ הדירה.

שיפוצניק ברוב המקרים יבקש מקדמות לפני תחילת העבודה בשל יחוסר יכולת לממן פרויקט שיפוץ .  מתן מקדמה לשיפוצניק מסכנת את בעלי הדירה המעוניינים בשיפוץ מכיוון שיתכן כי לא יראו את השיפוצניק לעולם.

מומלץ לבחון טוב את הקבלן שיפוצים העומד מולכם ולוודא כי הנו בעל הידע הניסיון והכלים לבצע פרויקט שיפוץ דירה. ליווי מעצב פנים בתהליך שיפוץ דירה על ידי חברת בניה מאפשר התאמה אופטימלית בין צרכי הלקוח לבין התכנון והביצוע . כאשר המתכן הוא גם המבצע ,הסינרגיה גבוהה והתוצאה ממוקסמת ומיטיבה עם בעלי הדירה. 

פנו לעידן בוטיק  לקבלת פרטים נוספים וייעוץ ממעצב פנים ללא עלות וללא התחייבות!! אנו מתחייבים למחירים הוגנים ועבודה מושלמת. 

 

 

 

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד