שיפוצניק מומלץ

כאשר מתחילים בשיפוץ דירה בשלב הראשון חשוב לאתר שיפוצניק מומלץ לביצוע עבודות השיפוצים בדירת המגורים או בבית הפרטי. חשוב שלחברת השיפוצים או לשיפוצניק יהיה רישיון קבלן שיפוצים ובניה בתוקף ותואם את עבודות הבניה או עבודות השיפוצים אותם  אתם מעוניינים לבצע . בחירה בשיפוצניק מומלץ ואיכותי תהפוך את פרויקט שיפוץ הדירה ומהיר ואיכותי יותר.

שיפוצניק מומלץ

כאשר מחפשים שיפוצניק מומלץ חשוב לבדוק עבודות קודמות של השיפוצניק או חברת השיפוצים , חשוב לוודא כי איכות עבודות הגמר ברמה גבוהה וכי השירות אדיב ומקצועי ולכן באם יש לכם חברים או מכרים אשר ביצעו פרויקט שיפוץ דירה או בית פרטי פנו אליהם וביקשו המלצות על אנשי מקצוע איכותיים ומקצועיים.

חברת שיפוצים איכותית ויציבה לרוב לא תבקש מקדמות בעבור העבודה ותגיש חשבונות רק לאחר סיום שלבי ביצוע ובהתאם לסעיפי כתב הכמויות שביצעה החברה היא מגישה חשבון וכך הלקוח יכול להיות רגוע כי הוא משלם רק בעבור עבודה שבוצעה. כמו כן חשוב לחתום חוזה מחייב עם לוחות זמנים מוגדרים היטב וקנס באם עבודות השיפוצים יחרגו מלוחות הזמנים שסוכמו. חשוב שבחוזה יהיה פרוט מפורט של עבודות הבניה , חשוב שתהיה דרישה לביצוע ביטוח עבודות קבלניות בהיקף מתאים לפרויקט.

החתמה על תוכניות ביצוע שיפוצניק מומלץ

חשוב מאוד להצמיד לחוזה העבודה מול חברת השיפוצים את תכניות העבודה חתומות על ידי 2 הצדדים , כתב כמויות מפורט המפרט בדיוק אדות עבודות הבניה והשיפוצים הכלולים במחיר העבודה כך שלא יהיו ויכוחים ואי הבנות לאחר התחלת עבודות הבניה על ידי שיפוצניק מומלץ אשר נבחר לביצוע העבודות.

חשוב לוודא כי צוות העובדים של השיפוצניק מיומן ובעל אישורי עבודה בבניה ושיפוצים. כמו כן חשוב שמהנדס אזרחי ילווה את הפרויקט בכדי לוודא ביצוע איכותי ללא סטיות מהתכנויות וביצוע תקני ומקצועי של מכלול עבודות הבניה המבוצעות בפרויקט שיפוץ הדירה על ידי שיפוצניק מומלץ.קבלן שיפוצים מומלץ.

כמו כן חשוב לסכם על תקופת אחריות ובדק לעבודות הבניה שבוצעו בדירה .

אם אתם מחפשים שיפוצניק מומלץ בעל ניסיון רב בביצוע עבודות בניה ושיפוצים בכל רחבי הארץ, באיכות ביצוע אופטימלית ובליווי הנדסי של תהלים השיפוץ – פנו עוד היום לקבוצת עידן קבלן שיפוצים רשום– כי איכות מתחילה בבית!!

 

שיפוצניק מומלץ

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד