שיפוצניקים במרכז

בעלי דירות רבים באזור מרכז הארץ מבצעים עבודות שיפוצים לצורך שידרוג הנכס שבבעלותם, בעת בחירת שיפוצניקים במרכז חשוב לוודא כי לקבלנים אותם אתם בודקים מחזיקים ברישיון קבלן בתוקף לצורך אישור המדינה לביצוע עבודות בניה הנדסיות, עבודה עם קבלנים לא רשומים מסכנת אתכם ואת הנכס שבבעלותכם, עבודה מול קבלן רשום מקטינה את הסיכון לביצוע ברמת גימור ירודה.

שיפוצניקים במרכז

כמו כן בעת בדיקת אנשי מקצוע לצורך התקשרות לביצוע פרויקט שיפוץ דירה בבית משותף או שיפוץ של בית פרטי או משרדים של חברה יש לוודא' כי לחברת הבניה אותה אתם בוחנים יש ניסיון בביצוע עבודות שיפוצים דומות למגוון העבודות אותה אתם מעוניינים לבצע, כמו כן חשוב לוודא כי החברה יציבה מבחינה כלכלית וכי לחברה צוות ניהולי איכותי.

קבוצת עידן הינה חברת בניה המתמחה בביצוע פרויקטים של בניה ושיפוצים, אם אתם מחפשים שיפוצניקים במרכז פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר ראשונית וייעוץ ללא התחייבות וללא עלות.

קבוצת עידן ביצעה עשרות פרויקטים של בניה ושיפוצים, בניה מוסדית וציבורית, ביצוע תוספות בניה, בניית וילות יוקרה, בניית בתים פרטים ודו משפחתיים, והתמחות מיוחדת בתחום שיפוץ הדירות, לחברה צוותי עבודה מנוסים ומיומנים בביצוע

עבודות ברמת גימור מעולה ובלוחות זמנים מהירים, כל פרויקט מלווה על ידי מהנדסי החברה ומנוהל על ידי מנהל עבודה המתמחה  עבודות קבלן שיפוצים במרכז  בתחום השיפוצים.

 

שיפוצניקים במרכז איכות, שירות ואמינות, חברת שיפוצים במרכז

לקבוצת עידן מחלקת שירות לקוחות ושינויי דיירים העומדות לרשות לקוחות החברה ומייעלות את תהליך השירות ובחירת חומרי הגמר של לקוחות החברה, את מחלקת השיפוצים של קבוצת עידן מנהל בוגר לימודי אדריכלות ועיצוב פנים, בעל ניסיון רב בביצוע מגוון רחב של עבודות בניה הנדסיות ובתחום שיפוץ הדירות יוקרה בארץ ובאירופה.

מהנדסי ומנהלי החברה משתתפים בכנסים מקצועים בכדי לשמור על רמת ביצוע מתקדמת וגבוה ולהכיר את מגוון המוצרים החדשים בשוק הבניה ומגוון הפתרונות הטכנולוגים המתפתחים בארץ ובחו"ל.

לחברה מחלקת תכנון ועיצוב פנים המתמחה בליווי לקוחות בעת ביצוע עיצוב פנים בבית פרטי, דירה או משרדים

קבלן שיפוצים במרכז

 

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני!! קבוצת עידן – איכות החיים מתחילה בבית !

שיפוצניקים במרכז

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד